От коя аптека в Пловдив хомеопатични лекарства????

  • 4 623
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
До сега не съм купувала хомеопатични лекарства.Вчера предписаха/лекар-хомеопат,но не е от Пловдив/ на дъщеря ми.Знам,че разликите в цените не са толкова големи,но имайки в предвид че ще се пият по-дълго време,откъде бихте ме посъветвали да ги купя?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Аз си купувам хомеопатичните / когато са на перлички, на Боарон/ от дрогерия "Сейба" на площад "Съединение", там имат почти всичко и освен това работят с 20% отстъпка, ако случайно там ги няма- пресичам булеварда и от другата страна е аптека "Тримонциум".
Когато са в големи разреждания и са на капки - ни ги дава хомеопатичката. Peace

# 2
  • Мнения: 182
Аптека "Сейба" има и в Тракия зад зеленчуковия пазар зад Хлебозавода, има ги и в Денонощната аптека на вече бившия магазин Братя Мирчеви" пак в |Тракия и в Аптеката на V ДКЦ в Тракия

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Имай в предвид, че дрогериите "Сейба" работят с различни цени - всяка дрогерия решава / ръководството й/  какви ще са цените и кои лекарства ще ползват отстъпката,  и кои не. Например, и при нас в Кършияка има "Сейба", но в нея няма отстъпка за хомеопатичните и особено когато имам път към Центъра или ще минавам от там, предпочитам да си ги взема от "Сейба" на площад "Съединение".  Peace

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Разликата в цените е от порядъка на 5-15 стотинки - не мисля, че има чак такова значение откъде ще се купят.
Хомеопатична аптека има в Съдийския квартал, бул. Шести септември - Дара се казва, точно срещу съда.
В аптеката на Четвъртък пазар има добро зареждане.
В аптеката на пл. Мара Малеева (бул. България и Васил Левски където се пресичат) има също добро зареждане.
И още по кварталите има много. Отделно, че всяка аптека би трябвало да ти достави до 24 часа каквото лекарство си поръчаш, ако го няма налично, т.е. може и от някоя квартална да потърсиш, ако предварително знаеш какво ще ти трябва.

# 5
  • Мнения: 131
В аптеката срещу дискотека Марс /бившето кино Тракия/.

# 6
  • Мнения: 20
Благодаря за информацията!
Купих лекарствата от Сейба/в Тракия-до Фрапе/.Около 2,50лв.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
В обикновените аптеки са 3.00 / 3.20 лв. Вчера ми се наложи и купих от една такава. Peace

Общи условия

Активация на акаунт