Сами ли заспиват децата ви?

  • 2 259
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 591
А ти защо си му отнела бибичката на човека?
И какво искаш от него - той си има бибичка... и теб. Ами как ще те остави и да заспи, а ако и теб някой те открадне, докато не те пази!? Как да му вярва на този лош свят, дето краде бибичката на невинните бебета!?

Бибата не е просто още една играчка за бебчо, тя е нещо много по-... лично. Интимно. Ами... Нещо като цицата. Споделя радостта и болката му... изобщо, я си му върни законно притежаваната бибка! И то има някакви човешки права на този свят! Simple Smile

# 16
  • Мнения: 438
Самичък си заспива.Помрънква малко и заспива.Напоследък се е научил да заспива с пръст в устата. Grinning Залъгалка така и не пожела,при второ дете едва ли ще предожа.  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 8 242
Винаги с кърмене. Не съм търсила друг начин. Така ни е приятно и на двамата  Heart Eyes

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Заспива сам. Понякога наобед ако го видя, че много скача и не иска да легне , го взимам при мен на спалнята и го преспивам. Peace

# 19
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
През деня заспива сам - слагам го в кошарата, завивам го, давам биберон с малко Калгел и излизам.
Вечер заспива в мен пиейки шишето с мляко.
Никога не съм го приспивала. Като по-малък заспиваше докато го кърмех, а после гледайки въртелешката над кошарата си.

# 20
  • Мнения: 1 183
Да, сама!
Изяжда си млякото-после биба, завърта се на една страна и си заспива
И ние сме точно така  Peace

# 21
  • Мнения: 353
Да и баткото и бебето си заспиват сами, всеки в своята кошарка и така мама се изнася от стаята и за по- малко от5 мин всички спят.

# 22
  • Мнения: X
От бебета заспиват абсолютно сами.Никога не съм ги приспивала.
В редките случаи когато са били превъзбудени само.

# 23
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
До 11 месец заспиваше на гърда,а след като се отказа да суче ,следобед вода и биба,а вечер Ам и биба!

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Заспиваше сам,но сега ляга по-късно вечер и обикновено и ние лягаме с него.Мисля,че свикна така и му е добре,незнам кога ще гоотказвам.

# 25
  • София
  • Мнения: 78
преди да навърши две години сам си заспиваше,но сега...седем месеца по-късно не.

# 26
  • Мнения: 239
А ти защо си му отнела бибичката на човека?
И какво искаш от него - той си има бибичка... и теб. Ами как ще те остави и да заспи, а ако и теб някой те открадне, докато не те пази!? Как да му вярва на този лош свят, дето краде бибичката на невинните бебета!?

Бибата не е просто още една играчка за бебчо, тя е нещо много по-... лично. Интимно. Ами... Нещо като цицата. Споделя радостта и болката му... изобщо, я си му върни законно притежаваната бибка! И то има някакви човешки права на този свят! Simple Smile
Много ме израдва!!! Laughing
Абсолютно права си!!!

# 27
  • Мнения: 3 069
Не съм го учила да заспива сам, а не съм допуснала да го приспивам!
Бибата е много полезно средство Peace

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не заспива сама,а е вече на 3.5г.Иска да и разкажа една приказка,после задава разни въпроси,става да пие вода да ходи до тоалетна и разни такива приумици накрая заспива.Но на мене определено ми е много забавно с нея и за нищо на света не бих желала да се лиша от нейното внимание,пък и не ми тежи!

# 29
  • Мнения: 2 498
Сама си заспива-още от раждането...

Общи условия

Активация на акаунт