Давате ли пари на GP-то на детето на консултация?

  • 3 869
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Случайно разбрах че някой от майките покрай мен оставяли по 10,20 лв на консултация за да им обръщали повече внимание,та ас започвам да се чудя за това ли на нас не.Искам да разбера това масова практика ли е? И ако е така да знам да водя детето си само по частни кабинети там поне знам за какво плащам!  Само да добавя че живея в Лозенец                           

Последна редакция: вт, 14 авг 2007, 20:00 от iordanka

# 1
  • Мнения: 3 356
Не съм давала и не мисля да давам.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 227
Не!

# 3
  • Мнения: 3 209
Не съм давала и не мисля да давам.

 Peace

# 4
  • Мнения: 2 807
Не, не давам.

Никога не е претупвала прегледите.
Винаги е обръщала, и обръща, достатъчно внимание на дечицата ми, а също и на мен.  Grinning
Винаги отговаря изчерпателно на всичките ми въпроси, при все, че отвън чакат много хора.

# 5
# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Не  Naughty

# 7
# 8
  • Мнения: 2 241
Не, не би ми и хрумнало, така или иначе сме случили на GP и получаваме достатъчно внимание и така. За съжаление (но и за щастие Simple Smile) и тя сега излезе в отпуск по майчинство, чакаме я с нетърпение да се върне.

# 9
  • Мнения: 6 607
Първия път понечих да дам тя отказа категорично.Идвала е на домашни прегледи и тогава и давам по 10лв.

# 10
  • Мнения: 338
Само при домашен преглед

# 11
  • София
  • Мнения: 17 591
Не. Ако реша да плащам, ще отида там, където ще ми издадат и касова бележка - с други думи, в частен кабинет.

# 12
  • Мнения: 200
 #Crazy ХА, та нали задравната "касичка" им плаща - на пациент  newsm78 И наистина ако дам 10-12 лв. ще отида в частно лечебно заведение  #Crazy и там са много добри  Hug

# 13
# 14
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Понякога съм питала педиатърката дали й дължа нещо, но винаги е отказвала заплащане!

               Има други начини за изказване на благодарности освен парите!

Общи условия

Активация на акаунт