Хубава детска градина в Пловдив?

  • 36 331
  • 61
  •   1
Отговори
Привет на всички!  Simple Smile Може ли да ми препоръчате детска градина в Пловдив, квартала няма голямо значение. Знам, че в добрите детски градини /а май и във всички/ трябва да се подадат документи доста по-рано и е крайно време да се спра на някоя, а нямам представа къде. Мерси!!!  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 269
Веднага ти препоръчвам градина "Незабравка" при Валя Арабаджиева!!Ако се уредите при тази учителка ,градината си струва,повярвай ми!!! Wink Намира се на гърба на Четвъртък пазара,до ветеринарна лечебница. Grinning

# 2
  • Мнения: 1 077
аз отрано се включвам - чак за другото лято ще ми трябва, но - мнения за "Щурче" в Стария град?

# 3
Цитат на: pazzza
Веднага ти препоръчвам градина "Незабравка" при Валя Арабаджиева!!Ако се уредите при тази учителка ,градината си струва,повярвай ми!!! Wink Намира се на гърба на Четвъртък пазара,до ветеринарна лечебница. Grinning


Супер! Аз живея отсреща на детската градина и много се радвам, че има добри отзиви за нея, въпреки че имаме още много време до тогава, но ще имам предвид!

# 4
  • Мнения: 394
Разказаха ми за една детска градина, която ме заинтригува. Казва се "Весела". Държавна е и се намира около второто колело на Панаира.
Директорката, а и останалият персонал са професионалисти с голямо сърце.
Всяка група си има по едно животинче, за което да се грижи. Сеят цветя, дървета. Поливат ги грижат се за тях.

# 5
  • Мнения: 1 077
Цитат
Казва се "Весела".

Ида е в яслата до нея - пак "Весела". Та там казват, че в градината не ги гледали така хубаво. Представи си колко хубаво е при нас. Grinning

# 6
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Цитат на: pazzza
Веднага ти препоръчвам градина "Незабравка" при Валя Арабаджиева!!:D

Еййййййй като се сещам, че и аз съм ходила в "незабравка", преди много години... ахх младост, младост и а и хубаво беше  Wink

# 7
Благодаря ви за препоръките!!!

# 8
  • Мнения: 987
за "весела " знам че не е хубава нито яслата нито градината . мойта приятелка си беше дала детето тан и на вториат месец го отписа . сега ходят в "дьга" кьм гара филипово е .
 а мойта яна ходи в "малкият принц " намира се пьрвата пресечка на капитан райчо в дясно посока евмолпия . това е за мене най готината градина в пловдив . всички си мислят че е частна , но тя не е . базата е страхотна , имат много извьн групови занимания , всяка седмица имат куклен театьр . аз сьм супер доволна , защото яна ходи с голямо желание и усмивка на градина .  успех в избора .
иначе сьм чувала и че тази "юурче " сьщо е хубава , но най добре да видиш на место градините и тогава да избереш . за да може да видиш базата и учителките .

# 9
  • Мнения: 702
Аз съм твърдо за градина "Бреза"намира се в Кършака срещу  "Весела" от другата страна в уличката от госпожите там №1 е госпожа Герджикова това е човек за който няма да ми стигне мястото да опиша колко много си обича професията и какъв невероятен педагог е
Ако избереш тази градина няма да съжаляваш

# 10
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Моят син ходи в ЦДГ "Люляк" на Ив. Вазов.Доволна съм , че на него му харесва , всеки ден все ми пее нещо ново , обяснява ми сега как идва пролетта и всичко се събужда идват лястовичките.Учителките не са първа младост , това ме озадачи в началото........., но той ходи с удоволствие всяка сутрин и мисля че е добра градина.Някой от вашите дечковци посещава ли тая градина , да каже нещо повече за нея , защото ние сме отскоро там? Grinning

# 11
  • Мнения: 1 661
Моят син ходи в ЦДГ "Осми март"  в кючук париж. Много съм доволна,за разлика от яслата(№12) там беше ужасно

# 12
  • Мнения: 1 102
Ние сме в Дъга от мечти.Много сме доволни,има супер учителка Любена.
Децата в групата са малко,около 11.Имат английски,много други забави.За рисуване идва художничка,а през лятото е имало и плуване.
За 8-ми март бяха поканили Гала.
Само малко скъпичка ни е градината. Peace

# 13
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
Ние сме в "Малкия принц", държавна е и учителките са готини, девойката ги обича. Бяха ме наплашили, че там яко се търси "спонсорство" и много се колебах, въпреки че ми е много близо, но само в началото на годината събираме в групата по ок.30 лв. за играчки и помагала и три-четири пъти месечно по 2-2,50лв. за театър.

# 14
  • Мнения: 292

Сина ми посещава "Валентина" в Кючюк Париж, много съм доволна. Директорката е млада и се справя прекрасно. Има си ред и дисциплина, а условията са прекрасни. Няма проблеми с "доброволни" дарения, "спонсорства" и т.н. Вниманието към децата е на ниво. С две думи -доволни сме и двамата. Simple Smile

# 15
  • Мнения: 193
някои казват "Незабравка" . не знам дали така се казва но разправяха "гадни" неща за някаква детсква градина точнона четвъртък пазара. били оставяли да реват по коридорите на градината новите деца, не им обръщали внимание , че са се намокрили докато пият вода или по-точно са ги зарязали да се оливат сами на умивалиниците и...  ooooh! . а какво ще кажете за "Светлина" на "Ал.Стамболийски" с/у Газстанцията?

# 16
  • Мнения: 1 269
някои казват "Незабравка" . не знам дали така се казва но разправяха "гадни" неща за някаква детсква градина точнона четвъртък пазара. били оставяли да реват по коридорите на градината новите деца, не им обръщали внимание , че са се намокрили докато пият вода или по-точно са ги зарязали да се оливат сами на умивалиниците и...  ooooh! . а какво ще кажете за "Светлина" на "Ал.Стамболийски" с/у Газстанцията?
Ъ, много лошо ако е така вече! Ние сме много доволни от тази градина, и по-специално от г-жа Валя Арабаджиева!!!!!!!!!!!!!!!!!!Невероятна жена!

# 17
  • Мнения: 140
Ние сме в ясла№19 на "Източен".обаче септемвре сме на градина.искам градината да е близо до дома ми,смятай яслата.и сега се чудя къде да я дам там.Нещо малкия принц ми е далече , а и чух ,че има болести-менингити и т.н.И така,колебая се между"Чайка" И"Детелина".Ако имате някакви впечатления за тези две градини,моля,слушам Ви.Мерси предварително.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
аз отрано се включвам - чак за другото лято ще ми трябва, но - мнения за "Щурче" в Стария град?

Моите деца и племенникът ми са в Щурче. Аз съм изключително доволна. Ако имаш конкретни въпроси пиши ми на лични. Отлично познавам госпожите, които поемат набора сега това лято и тези, които ще са другото лято. Едните са сега с племенника, а тези, които са догодина /когато ще сте вие на ред/ сега водят групата на сина ми. Сега за съжаление не разполагам с време, но на ЛС ще гледам да ти дам цялата информация, от която би имала нужда

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Моят син ходи в ОДЗ"Зора" в групата на г-жи Иванчева и Павлова и съм много доволна. Ходи с огромно удоволствие, има си много приятелчета от групата. Учат постоянно нови песнички, много често ми обяснява неща, които не е чул от мен - явно ги знае от градината  Wink
Намира се на в района на Централна гара, ул."Д-р Н.Ковачев", зад кино "Гео Милев".
Виж и в тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=28442.0. В нея също се обсъждат детските градини.  Simple Smile

# 20
Ние сме в Дъга от мечти.Много сме доволни,има супер учителка Любена.
Децата в групата са малко,около 11.Имат английски,много други забави.За рисуване идва художничка,а през лятото е имало и плуване.
За 8-ми март бяха поканили Гала.
Само малко скъпичка ни е градината. Peace

А каква е таксата в тази градина, и дали работят презцялото лято?

# 21
  • Мнения: 1 671
Според мен е важно градината да е наблизо до дома ви.  Аз също избрах "Незабравка", защото е близо до нас - на сто метра.  Големият сега е предучилищна, имат учителка и учител - да мъж е! -  децата го боготворят. Стоименова и Семерджиев /малките му викат Петров, че му е трудна фамилията/ - много добри педагози, много съм доволна от тях. Не съм имала усещане, че оставят детето ми без внимание. Базата на "Незабравка" не е като на "Малкия принц", ама общото мнение е че в "Принца" ходят децата на тузарите. Не искам да обиждам никого. Ние сме обикновено семейство и детето ми би се чувствало некомфортно сред деца, които може би парадират с материалното си благосъстояние. Аз също бих се чувствала така, защото едва ли ще мога да правя доброволни дарения на градината - така съм чувала, че се влиза в "Принца". Още веднъж извинения, не искам да обиждам никого.

# 22
  • Мнения: 101
От септември се надявам да ни приемат в "Буратино",за6тото сме на 1 пресе4ка от детската.Има ли мами във форума,4иито дечица ходят там?Какво е мнението ви,защото от вън е като всяка друга детска градина-пързалки.катерушки...А учителките,лелите - те са важните,за да се чувстват малките добре. piasyk

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Аз съм подала молба в Люляк/на Ив.Вазов/  и Каменица/зад Евмолпия/, за Люляк и аз чух хубави отзиви, но двора им и много малък, а сградата стара, затова кажете нещо и за Каменица и по точно за учителките.

Цитат на: коала
ама общото мнение е че в "Принца" ходят децата на тузарите. Не искам да обиждам никого. Ние сме обикновено семейство и детето ми би се чувствало некомфортно сред деца, които може би парадират с материалното си благосъстояние. Аз също бих се чувствала така, защото едва ли ще мога да правя доброволни дарения на градината - така съм чувала, че се влиза в "Принца". Още веднъж извинения, не искам да обиждам никого.

подкрепям те коала. И на мен не ми се дава детето там въпреки, че ми е на две крачки.

# 24
  • Мнения: 33
Цитат
as haresvam d.g.'4ajka'.tq se namira do st.botev.hubavoto e ,4e ima do neq hubav park i moge da se sedne sled gradinata.pri toplo vreme.tq e stara gradina s tradizii.
аз харесвам д.г.'чайка'.тя се намира до st.ботев.хубавото е ,че има до нея хубав парк и може да се седне след градината.при топло време.тя е стара градина с традиции.


--------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: вт, 11 апр 2006, 20:33 от Ellypr

# 25
  • Мнения: 140
klorans,я разкажи по -подробно за "Чайка",от личен опит ли знаеш?че ние ще сме там наесен и много се притеснявам за учителките и отношението им към децата.

# 26
Да ви дам актуална информация за ЧДГ "Джой"-намира се до колелото на панаира на 1ет.в блок.Учат ги от 09.00-12.30ч. 15-ти септември до 30-май.Имат английски,математика,изобразително.В група са смесени 8 деца на 6и7г.Разправят че тези на 6г.вече можели да сричат и смятат  до 10.Занимават се с тях индивидуално.Приема на молбите е до края на октомври.г-жа Павлова.А сега за таксата:8 мин.РЗ-и,т.е.1 280лв.Вашето мнение?

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
общото мнение е че в "Принца" ходят децата на тузарите.Ние сме обикновено семейство и детето ми би се чувствало некомфортно сред деца, които може би парадират с материалното си благосъстояние. Аз също бих се чувствала така, защото едва ли ще мога да правя доброволни дарения на градината - така съм чувала, че се влиза в "Принца". Още веднъж извинения, не искам да обиждам никого.
Абе, то и аз така бях чувала, ама ни беше е най-удобна. После колегите ми разправяха "вие, баровците",ама като живеем там и ние и бабата, зорлем да търсим градина в други райони ли? Сигурно има и хора дето дават, евала им, ама не съм чула от градината да си искат. А децата са си деца, гледат в чуждата паничка, но на тази възраст се прехласват по най-лъскавото, не по най-скъпото.

# 28
  • Мнения: 18
Моят син е във ЦДГ "Весела" и съм много доволна.Мисля че всичко опира на какви учителки ще попаднете.Незнам може би ние сме извадили касмет,но госпожите са чудесни и децата много ги обичат.Учат ги на доста неща.Първото на което ги свикнаха е да казват Добро утро и Довиждане!Базата не беше идеална когато започнахме,но с общи усилия на всички родители и на персонала в детската градина сега не им липсва нищо.
С риск да досадя ,много съм доволна,поне от нашите госпожи.Те държаха много на комуникацията между родителите и тях,и резултатите са невероятни.А това че всяка група си има животно, поне в нашата група го няма.Идва театър,ако не всяка седмица през седмица,и задължително по всички празници.

# 29
  • Мнения: 2 531
Аз мисля че също е важно да ви е някъде наблизо, не толкова от гледна точка на придвижването , колкото детето да  опознава приятелчетата в квартала !
Аз съм много доволна от "Дружба" в Смирненски и д.ясла 15, и двете са на ул. Лерин! Театър  канят веднъж месечно, базата е всичко чисто ново, организират се много занимания на децата, а откритите тържества са със страхотни програми !
А как става тоя номер с избор на учител, за яслите- да , ама в градината ги приемат по набори и учителката като почне една група си я кара до край newsm78
А специално за малкия принц- много недоволни родители познавам, а и съм чувала лоши неща за госпожите там!

# 30
От септември се надявам да ни приемат в "Буратино",за6тото сме на 1 пресе4ка от детската.Има ли мами във форума,4иито дечица ходят там?Какво е мнението ви,защото от вън е като всяка друга детска градина-пързалки.катерушки...А учителките,лелите - те са важните,за да се чувстват малките добре. piasyk
Буратино беше до училището ,,Цар Симеон Велики,, нали?

# 31
  • Мнения: 101
Точно там е.Как е?

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 630
 Малко късно се включвам, но чак сега попаднах на този форум. Моята дъщеря от 1 г. и 8 м. до сега (тя вече е на седем години) ходи в ОДЗ "Д-р Едгар Бороу". Тя е щастлива там, наистина чувства градината като свой дом.  Госпожите ги гледат много добре newsm63. Имат басеин и от първа група в градината могат безплатно да посещават занятия при госпожа Костадинова. Децата наистина се научават да плуват, в първата група просто се плискат и викат водния дух, но вече Тамара плува крол, по-добре от мен се справя детето. Всички деца обичат г-жа Стоева, тя им преподава музика и направо ги омагьосва, попиват всичко което им каже. Госпожите на Тамара са г-жа Тодорова и г-ца Христова, много са спокойни и добри, занимават се с децата, толкова много неща детето ми е научило от тях. Сигурно има някакво задължителна програма по която трябва да се обучават децата, но щом Тамара запомня всичко което и преподават явно, че информацията се приподнася интересно. Творят разни интересни неща с природни материали, садят цветя играят си разни игри, нареждат пъзели. Аз добре готвя, но любимата кухня на Тамито е тази в детската градина, много пъти ме е карала да взимам рецепти от лели готвачки (мен ме беше срам и налучквах, най-много ме затрудни любимата и супа със сирене, доста опити правих докато стана "като в градината", това е и най-големият и комплимент за моите ястия). Директорката им, г-жа Каратанева, също много следи за дисциплината и реда в градината, организира им страхотни тържесва, в петък, когато децата са най-уморени, им кани разни театри и циркове, за да ходят с мерак и последният ден.Малко дългичко стана моето обяснение, но просто съм щастлива, че живеем наблизо и детето ми е случило на госпожи и гродина.

# 33
  • Мнения: 3 216
milenavita  кьде се намира тази градина и колко е таксата?

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 630
   Намира се в ж.р. "Тракия", до Детски свят. Таксата е 25 лв. месечно.

# 35
  • Мнения: 32
Момичета моето момченце го гледат две мои лели, но тази седмица и двете ми сервираха, че се отказват. Едната заминава при дъщеря си в чужбина, а другата започва сезонна работа.
Та аз съм в стартова позиция да търся ясла. Синът ми е на 1 год и 8 месеца, наблизо до офиса е ясла N10, някой има ли впечатления от там?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Ясла 10 е на Сточна гара, нали? На Богомил която е. Моят син беше там. Аз съм доволна общо взето. Точно след нас се смени завеждащата и понеже яслите р-н Център са ми клиенти ми казаха, че новата била страхотна и подменила цялата материална база, направила основен ремонт, чудно било. Аз бях доволна от персонала и как ги гледат, но сега щом и материалната база са си оправили - чудесно. Казаха ми, че няма да позная яслата, ако я видя сега. А то и преди не беше зле де. Това е една от най-добрите ясли в града от време онО.

# 37
  • Мнения: 32
Благодаря ти Дара,

Ако знаеш как пристигнах сутринта на работа, нищо не съм свършила, само форумите разглеждам и чета какви ли не отзиви, сега съм направо щастлива, ще отида да подам молба, офисът ми е на Сточна гара и ми е ужасно удобна!

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 563
И на мен ще ми е интересно да чуя отзиви за Чайка, но по-точно за филиала на ул. Гълъбец. А пък откато гледах по телевизията, че децата от Малкия принц са правили представления в Затвора и видях картина със собствените си очи, никаква добра дума за тази градина не може да ме впечатли.

# 39
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Бих искал да добавя в добрия списък ЦДГ "Мирослва". Намира се до Пощата на ул. "Пещерско шосе", преди прелеза. Тел. 64 37 06, 64 23 50.

Дъщеря ми тъкмо завърши, правихме купон - изпращане (нали са нещо като абитюриенти) в комплекс "Джия бийч".

Базата се поддържа страхотно! Дори утре се открива и напълно ремонтирания басейн. За жалост ние няма да можем да му се порадваме!

Събираме пари за някои ремонти и подобрения, за играчки и други малки екстри. Но всичко е в съвсем нормални граници. Нямам спомен лично да съм давал повече от 20 лв за нещо.

Имаме си алуминиева дограма, страхотно парно, прекрасно поддържана детска площадка, басейн (както вече споменах), много и хубави играчки, видео и телевизор и т.н.
Учителките се занимават много добре с децата. Почечето деца прилично сричат и смятат.

Гласуваме с две ръце!

Поздрави!


   

# 40
А вярно ли е, че трябва да се запишеш една година по-рано, докато дочакаш ред - и за ясла, и за градина?

Абе, в яслите не боледуват ли много децата?
Как е при вас?

Аз работя и свекърва ми гледа детето, но с огромно желание бих се отървала от нейното присъствие

# 41
  • Мнения: 75
А вярно ли е, че трябва да се запишеш една година по-рано, докато дочакаш ред - и за ясла, и за градина?

Абе, в яслите не боледуват ли много децата?
Как е при вас?

Аз работя и свекърва ми гледа детето, но с огромно желание бих се отървала от нейното присъствие
За нашата ясла №19 е абсолютно вярно! Бяхме приети година и месец след подаването на молба! ooooh!
Също много ме интересува информация за ДГ "Чайка", там сме записани от 2005 за 2007 година  #Crazy Чух, че скоро ще правят голям ремонт там...  newsm78

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 40
 
 нас ни още раничко но да попитам някои има ли отзиви от ЦДГ Марица намира се до 1-то колело на панаира в уличката
и как става процедурата по записването?


--------
Моля, пишете на Кирилица!

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 18:58 от viki_p

# 43
  • Мнения: 91
Някой да има впечатления за детска градина Надежда до Камела в К.Париж? newsm53

# 44
  • Мнения: 550
Здравейте на всички !На нас ни предстои да ходим на ясла догодина.Живеем в Кючук Париж.Трябва да избирам между "3-ти Март " и "Мая".Чувам различни неща и за двете,ясно ми е ,че няма подобно заведение,за което да се говорят само хубави работи,но поне плюсовете да са повече.всички искаме за децата си най-доброто!

# 45
  • Мнения: 550
Току що си прочетох запитването и искам да се поправя.Моля за извинение!!!Моето дете вече ходи на ясла от четери месеца и още не е свикнал.,но това не е по темата.Става въпрос за това,че трябва да се подават молби за детска градина,дано не съм закъсняла...но и без това всички майки в съседство казват,че сега приемали документи/за 8 ми Март/За Мая незнам,утре ще ходя там.Пак се започва с тичането и притесненията!С яслите беше така !

# 46
  • Мнения: 867
Някой знае ли в"Незабравка" колко по-рано трябва да се подаде молба.Благядаря предварително!

# 47
  • Мнения: 1 269
Някой знае ли в"Незабравка" колко по-рано трябва да се подаде молба.Благядаря предварително!
Не знам за молбите,но гледайте да сте при Валя Арабаджиева- най-страхотнта жена на света! Такова възпитание дава на децата, м ного силно си личи нейното присъствие!

# 48
  • Мнения: 6 206
Засега съм се спряла на Щурче.
Може би евентуално Малкия Принц.
Може би ще трябва да послушам minimo, защото я послушах за яслата и съм много, много
доволна засега.

Но не знам дали не съм закъсняла за Малкия Принц, ще видим...

# 49
Веднага ти препоръчвам градина "Незабравка" при Валя Арабаджиева!!Ако се уредите при тази учителка ,градината си струва,повярвай ми!!! Wink Намира се на гърба на Четвъртък пазара,до ветеринарна лечебница. Grinning
а как е хигиената в тази детска?

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Да ми кажете коя градина да предпочета Мир Мирослава или Чучулига

# 51
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Аз гласувах за Мирослава! Чучулига е нейн филиал, а за Мир нищо не мога да кажа, нямам наблюдения!

Успех в избора!

# 52
Здравейте, не съм родител, и слава богу, но уча педагогика и имам извесни наблюденя в-у базовите детски градини. Според мен те са най-добрите, тъй като там изключително много се държи на възпитание, хигиена, тъй като ежедневно са посещавани от студенти и преподаватели. А когато учителите имат хора, които ги наблюдават - дават всичко от себе си!
Била съм в ЦДГ "Светла", честно казано от нея не останах очарована, в групите беше мн студено...
ЦДГ "Слънце" в Тракия пък ми се стори мн схлупена и малка, иначе стените на групата са окрасени с мотиви от детски филми, което внася мн свежест. Но най-много ме впечатли басейна. Имат си специална учителка по плуване, която е една от най-добрите в Пловдив. Водата е изключително топла - 35С, ако не се бъркам.
била съм и в ЦДГ "1-ви юни" - ами тя ми е фаворит, понеже работих в градина с огледална архитекрура на тази. Групите са мн слънчеви и просторни, таванът е висок и градината е със собствено парно. След основен ремонт е, а тоалетните са чудесни. С нови, хубави плочки в резида са, има нови мивки и седала. Градината е и с нова дограма Simple Smile .
Засега това са 3-те градини, които съм посещавала, ако има нещо ново, ще разказвам

# 53
  • Мнения: 1
Честита Първа Пролет на г-жа Пенкова и целия колектив на ЦДГ "Весела" Пловдив!
Желаем на всички много пролетни усмивки!
Специални благодарности на г-жа Тодорова, г-жа Трайкова и леля Мими за грижите и любовта, с които даряват нашите малки слънчица.Благодарим им за търпението,старанието и високия професионализъм в обучението на децата ни!

От родителите на ІІІ-та група.




# 54
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А вярно ли е, че трябва да се запишеш една година по-рано, докато дочакаш ред - и за ясла, и за градина?
......

  За яслата не знам, този момент го прескочихме.
  Но за детска градина една година по - рано всъщност е вече късно  Confused През есента на 2005г. я записвах за есента на тази година и в две градини ми казаха, че места вече няма.

# 55
  • Мнения: 4
здравейте,мами,моля препоръчайте ми яастна ясла в пловдив.На 2г и 4 м сме и е не съм подала документи за държавна,а искам да го запиша някъде

# 56
  • Мнения: 3 216
Частна ясла в Пловдив няма все още. Аз сега навивам шефа ми да направи една,че има много малки деца вьв фирмите,а така хем ще има кой да гледа децата ,хем майките ще сме на работа.

# 57
  • Мнения: 1 873
ЦДГ "Слънце" в Тракия пък ми се стори мн схлупена и малка
Shocked
Извинявайте обаче не съм съгласна!ЦДГ "Слънце" е една от най - хубавите градини с Тракия и не е схлупена.Тя е една от най - новите градини, наред с "Малкия принц" и "Мирослава".Не само басейна е важен в случая, а забравяте да споменете добрата материална база.
Има много градини, които също са базови, но не са чисти.  Crossing Arms, не поставяйте всички под общ знаменател.И не е важно стените да са украсени с детски мотиви, а градината да е чиста, топла, с добра материална база и добър колектив! Peace

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Моята дъщеря ходи в ЦДГ "Искра" срещу р-т Стадиона, зад бившия магазин Пинокио.Доволна съм от базата, сега им правиха много голям ремонт - тоалетните, алуминиева дограма. Имат много хубав голям двор и всяка група си има площадка. Директорката е много интелигентна и слънчева жена и се грижи за поверената й градина. Организират им ски ваканции всяка зима, сега ги водиха и на екскурзия до Карлово и Сопот, всеки месец от Кукления театър им изнасят представления. Доволна съм и дъщеря ми ще изкара там и предучилищната.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 301
А може ли някой да каже кои градини са базови?
Благодаря!

# 60
  • Мнения: 182
Дъщеря ни ходи от две седмици във яслата на ОДЗ Едгар бороу трудно свиква. Моля кажете имате ли отзиви за яслата.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
А може ли някой да каже кои градини са базови?
Благодаря!
Базови са детските градини, в които ходят студенти Предучилищна педагогика от ПУ на наблюдение и стаж по време на следването си.Това в едни случаи е добре- относно материалната база и т.н., но в други не толкова- децата са изложени все пак на  тях постоянно идват   и преподаватели, хора с които те не са свикнали, изнасят им занимания, за които биват оценявани/студентите/, това все пак е стрес за децата и объркване на спокойното ежедневие на обикновена детска градина. Базови са: ЦДГ"Дъга", ЦДГ"Незабравка", ЦДГ"Слънце" и Дар. За ЦДГ"Светлина" ,  ЦДГ"Мирослава", ЦДГ"Малкият принц" и ЦДГ"Щурче" не съм много сигурна. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт