Момичета изтрещявам

  • 1 812
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
Момичета изтрещявам, гони ме параноя. Нощем непрестанно ходя до креватчето на детенце и до стаята на майка ми за да разбера дали дишат. Денем също го правя, но нощем е направо идиотско. Да ме видите как слухтя на вратата на горката женица.......
Снощи дори събудих детенце без да искам, щото си сложих ръката на коремчето и. Имам нужда от лечение. Някой да има моите страхове?

# 1
  • Мнения: 2 401
И аз съм ги имала тези страхове, но те са на периоди. При теб  от колко време продължава?

# 2
  • Мнения: 1 671
Всяка майка има подобни страхове. Успокой се.
Ако ще се чувстваш по-добре, вземи детето да спи при теб или помоли мъжа ти да го наглежда.

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
е чак до там не съм я докарала, въпреки че и аз съм паника. това от самото начало ли е при теб, или е провокирано то някаква случка? Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 2 353
  Човек понякога изпада в разни паранои и в това няма нищо ненормално. Защо не потърсиш добър психотерапевт, в такива моменти не е лошо човек да си поговори с професионалист?

# 5
  • Мнения: 2 673
Нещо наистина е провокирало този страх - възрастна майка?..болест, смърт на близък човек, ? филм, разказ??

Преди да си легнеш направи нещо за себе си. АМА хубаво, релаксирай,
самовнушавай си, повтаряйки на глас, че утре ще станете всички, ще закусите заедно, ще пазарувате, ще се разхождате и т.-н...
Аз така правя, когато съм в депресия и ме гонят бесовете..

 Човек понякога изпада в разни паранои и в това няма нищо ненормално. Защо не потърсиш добър психотерапевт, в такива моменти не е лошо човек да си поговори с професионалист?
...уф, май е по-добре на Хапка предложението, ама къде да го намериш психотерапевта newsm78

# 6
  • Мнения: 4 451
И аз съм имала такива периоди. Като деца (по-скоро тийнейджърки) със сестра ми спяхме в една стая. Най-редовно се ослушвах дали диша. По-късно като ми се роди детенце. го правих още известно време. Слава Богу, отмина и това.
Кaril ти е дала чудесни идеи. Peace

# 7
  • Мнения: 2 353
  Мога да попитам една бивша преподавателка, стига авторката да иска.

# 8
  • Мнения: 2 471
Ми наистина за кратко време починаха моят баща, брат и зет. Майка ми също преди 2месеца щеше да си отиде. Но бебка я следя откакто е родена.  Кошмарно е, не съм спала дълбоко от много време. Аз съм много поспалива принципно. Направо съм за психиатър

# 9
  • Мнения: 2 891
Аз, ако можех сама на себе си щях да проверявам пулса, толкова ме е страх от смъртта.

# 10
  • Мнения: 7 837
Ако в БГ продават вече бебешките монитори-подложки, индикиращи дишането (слагат се под матрака), по-добре си вземи един. Една параноя по-малко.

# 11
  • Мнения: 2 471
 Мога да попитам една бивша преподавателка, стига авторката да иска.


Искам, как да не искам. Толкова съм изнервена вече.

# 12
  • Мнения: 2 471
Ако в БГ продават вече бебешките монитори-подложки, индикиращи дишането (слагат се под матрака), по-добре си вземи един. Една параноя по-малко.

Ще потърся, ако няма ще поръчам да ми донесат

# 13
  • Мнения: 6 167
подобни паранои са нормални, според мен.
хората са измислили и лек - сензорен контрол. това е нащо като бейбифон, превантира синдрома на внезапната смърт.
струва стотина долара.
улавя дишането на бебето и липсата му до 20 секунди активира аларма, за да дотърчиш и да окажеш първа помощ.
сигурно продават и в бг.
аз бих се успокоила по този начин, точно защото се познавам и знам, че ще гледам дали диша нон стоп.



http://item.express.ebay.com/Baby_Baby-Safety-Health__Bebe-Sound … QQcmdZExpressItem

# 14
  • Мнения: 2 471
Благодаря Ви. Това, че го споделям ми отпуска малко душата

Общи условия

Активация на акаунт