Тасос в средата на септември

  • 14 196
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 159
а може ли някоя от вас да ми препоръча агенция, от която е доволна?
ще ми се да организираме нещо за 6,7 септември, ако не е вече късно де Confused

# 31
  • София
  • Мнения: 1 230
Тиси/ искаш ли да ти пратя някои от мейлите, от които ми отговорих? Обаче става въпрос за студио, не за хотел.

# 32
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Благодаря Максин!
Наистина се оказа много трудна резервацията. От  понеделник пиша емейли и звъня по агенции. Три дена нямаше един положителен отговор . И след като тази сутрин резервирахме едно хотелче на север, което не ми харесва много,след обяд ми се обадиха от 4 агенции с по едно предложение. Има тук- там останала по 1 стая , но в по-скъпите хотели. Мисля да не променям резервацията-за която не ни поискаха дори и депозит. Дано няма неприятни изненади.
Който иска да ходи нека бъде упорит и да търси в интернет, защото някои агенции имат странни според мен изисквания- примерно да дам цялата сума и тогава да дадат заявка за свободна стая newsm78 Но и в Пловдив няма избор, докато от София бяха коректни но ми се обадиха след три дни. Мога да препоръчам Панда травел.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 230
За сега имам 5 отговора от гърците, ако решите нещо друго пиши на лични.
Това, което ме изненада, е че има доста евтини студиа, в порядъка от 20 до 35 евро. Като някои от тях са на самият плаж.

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 00:56 от Maxin

# 34
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ами засега имам резервация от 01.09. Да наистина има разнообразни оферти и студиата са много хубави, само че аз предпочитам да има поне закуска сутрин.
Надявам се да изкараме хубава почивка и го пожелавам на всички които са се запътила натам Mr. Green и не само на там.   grinning039
За България ме спря прогнозата за студен септември.

# 35
  • Мнения: 2 159
А може ли на лични къде са тези хотелчета с по 20 EUR? Mr. Green

# 36
  • Мнения: 4 076
Момичета,ако не е проблем,споделяйте телефоните в темата,а не на лични  Praynig
Отдавна се интересувам от Тасос,вероятно през пролетта ще идем,така че всяка информация е добре дошла.
А за агенциите-и аз имам впечатления,че искат предварително цялата сума,заради което ги отрязах.Свързах се чрез и-мейл със същото хотелче в Гърция,което ми предлагаха туроператорите,цената се оказа доста по-ниска и не ми взеха никаква предплата за резервацията.Изобщо гърците бяха толкова коректни и гостоприемни,колкото изобщо не съм очаквала.Бях писала до над 20 хотела в Гърция и всичките ми отговориха,дори и само за да ми кажат,че в посоченото от мене време не работят

# 37
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Ами аз не съм много доволна -70%  от хотелите дори не ми отговориха, да не говоря че емейлите на някои не са актуални. А от единия ми отговаряха само вечер около 20 часа- и то само по 1 път. В смисъл че трябваше да чакам три дена да разбера има ли места , как да резервирам и накрая ми писаха че имам резервация newsm78. Не искат депозит- дано е сигурно.
Явно който бърза трябва да контактува по телефона.
Като се върна обещавам да споделя впечанления.

 lilac неразбрах пробно ли се резервирала или сте се отказали newsm78

# 38
  • Мнения: 4 076
lilac неразбрах пробно ли се резервирала или сте се отказали newsm78
Аз изпратих и-мейли до всички хотели,които ме заинтересуваха(Южна Гърция) с моите условия:брой на хората,колко деца,дати и т.н. и те ми изпратиха офертите си.Накрая се спряхме на няколко студия с прекрасни условия и градина,писахме на собственика,че приемаме,той потвърди резервацията и си пристигнахме.Никога не съм си позволявала да вързвам хората.На коректността-с коректност  Wink
Оттогава Гърция ми е много на сърце.Тасос не е далече и живот и здраве,догодина сме там.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 230
lilac  кажи в кой хотел бяхте?
Ето и офертите, които аз получих:
1/ Sirines - 45 Евро, свободни студиа след 09.09, предлагат закуска - 5 евро на човек, може да си поръчате и вечеря. Аз питах за стаята с камината, може цената да е само за нея.
2/ Niki - 35 евро за първата половина на септември и 30 евро за втората.
3/ Kalliopis - голям апартамент с кухня,  спалня и дневна - 35 евро за средата на септември и студио с кухня и спалня за 25 евро
4/ Asterias - 25 евро

Има и още две, но не мога да намеря сайтовете. Като ги намеря ще допълня.
Телефоните са в сайтовете, както и мейлите.

# 40
  • Мнения: 4 076
Ние бяхме в Южна Гърция,Пелопонес.В Тасос още не сме били.За там ще разказвам догодина  Wink
Информацията ти е ценна   bouquet и ще я имам предвид,когато планирам пътуването.Цените на мене ми се струват нормални.

# 41
  • София
  • Мнения: 384
Здравейте.Радвам се ,че открих тази тема,защото и ние ще пътуваме за остров Тасос след няколко дена.
Приятели ни направиха резервацията и аз даже все още не знам къде е Embarassed
Интересува ме нещо друго-има ли Интернет клубове там ,защото ние едвам ще се откъснем за няколко дни и ни е важно дали можем и да поработваме ,докато почиваме.
Така се надявам,че ще можем да останем малко повечко дни.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 724
Зависи от хотела, в нашия имаше само на компютъра на собствениците, нямаше уайрлес.Клубова аз поне не съм виждала, може би в лименария.

# 43
  • София
  • Мнения: 1 421
И аз не съм виждала клубове. Но в големия хотел на острова - Александър палас ( не съм сигурна в името, нещо с Александър беше), той е единственият 4 звезден хотел, със сигурност ще има интернет достъп срещу заплащане.

# 44
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Днес се върнахме от Тасос. Накратко хареса ми, но е място за спокойна почивка и за по непретенциозни хора. Аз видях интернет кафе в столицата и в Лименария. Не видях таралежи, оси имаше на най-хубавите плажове - не бяхо много но са досада- летят и над водата, пълзят по плажа. За съжаление там времето е почти същото като в България. И там се захлади и там в петък валя дъжд и стана доста студено. Може би и там ще е хладно този септеври. Друга какво - хубавите плажове са в южната и източната част- доста са малки и претъпкани. Ние бяхме на северозапад на един нос Скала Принос. - пред хотела имаше широка плажна ивица, но не много чиста, без чадъри и морето не беше чисто откъм водорасли и т.н. Нямаше заведения на близо, освен едно две семейни ресторантчета, които бяха почти празни. И ако не бяхме с кола щяхме да умрем от скука и да не видим хубавите плажове.

Общи условия

Активация на акаунт