Добър кардиолог в Бургас?

  • 12 854
  • 6
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Препоръчайте ми добър кардиолог за възрастен.
Трябва ми наистина много добър специалист, който същото така за разполага с апарат за ехокардиография и добра апаратура!

Има ли такъв специалист в новата болница до "Оксиком"-а?

Действаща ли е вече клиниката на Чирков до Поморие?

# 1
  • Мнения: 215
Много съм доволна от д-р Домусчиев. Работи в поликлиника "Бургас",  с/у х-л Космос . Има много добра апаратура. Прегледът при него трае повече от половин час. Но няма договор със здравната каса и работи само на частно.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Благодаря ти много. Бях се насочила към д-р Конярова, но понеже излиза в отпуск, ми препоръча д-р Домусчиев. Оказа се, че работят в един кабинет.

# 3
  • Мнения: 141
Препоръчайте ми добър кардиолог за възрастен.
Трябва ми наистина много добър специалист, който същото така за разполага с апарат за ехокардиография и добра апаратура!

Има ли такъв специалист в новата болница до "Оксиком"-а?

Действаща ли е вече клиниката на Чирков до Поморие?
sajalqvam za kasnoto vklu4vane,no v slu4ai,4e ne ste re6ili problema si,moq savet e da stoite dale4 ot OKSIKOM.kategori4no vi prepora4vam d-r konqrova,0888986722,poliklinika burgas

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Както писах по горе, преди месец заведох баща ми при д-р Домусчиев, понеже д-р Конярова беше в отпуск.
Следствие на лекарството, което д-р Домусчиев изписа на баща ми за предпазване от аритмия, днес го приеха в белодробното, понеже лекарството е раздразнило бронхитите и от седмица има силна кашлица. Баща ми има операция на белия дроб и хроничен бронхит, винаги предупреждавам лекарите при всеки преглед.

Питам и отговор, не искам: Така ли няма е един свестен специалист в Бургас и за всеки дори не много сериозен здравословен проблем, трябва да ходим до София?

# 5
  • Мнения: 141
Както писах по горе, преди месец заведох баща ми при д-р Домусчиев, понеже д-р Конярова беше в отпуск.
Следствие на лекарството, което д-р Домусчиев изписа на баща ми за предпазване от аритмия, днес го приеха в белодробното, понеже лекарството е раздразнило бронхитите и от седмица има силна кашлица. Баща ми има операция на белия дроб и хроничен бронхит, винаги предупреждавам лекарите при всеки преглед.

Питам и отговор, не искам: Така ли няма е един свестен специалист в Бургас и за всеки дори не много сериозен здравословен проблем, трябва да ходим до София?
има и специалисти,но хората не ги знаят-трябва да имаш информация от ''кухнята'',но не винаги това е възможно.Съжалявам за баща ти-ако,не дай си,Боже,имаш нужда от съвет за какъв и да било лекар,пиши-с удоволствие ще ти помогна със съвет

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Благодаря ти, KAS   bouquet
Ще го имам предвид.

Общи условия

Активация на акаунт