2 години прави вече СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече

  • 14 082
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 823
Минавам да пожелая на Иви леко раждане и бързо възстановяване  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Надявам се тати Иво да мине по-късно да драсне две думи как са  Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 2 494
ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ И ИМЕННИЦИТЕ ОТ ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ!!!
ИВИ, И ТУК ДА ТИ ПОЖЕЛАЯ БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ, БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И ТЕ ЧАКАМЕ!!!! И споко, Ели ще се оправи!!!! Praynig Hug
Някой знае ли дали вече е минало секциото? И повече данни за новия член на семейството на Иви!!! Hug  bouquet Че аз сутринта рано и писах смс, но не посмях да звънна, че беше 9 без нещо.

ЧЕСТИТО БЕБЕ ИВАН И НА Ани(rose-mader) Mr. Green Hug bouquet

Целувки на всички!!!!

# 32
  • Мнения: 467
Пепси, Фрида ми услужи.

Иви стискам палци да мине барзо и леко процедурата!

И Вещицата е Мария под прикритие Laughing сега се сетих.

Ух като се приберем схте гледам снимки и ше коментирам Hug
 
До тогава - МНОГО ВИ ОБИЧАМ!/НЕ САМО ДО ТОГАВА ДЕ/ Laughing

# 33
  • Мнения: 393
Иви ще я оперират в 16 най-вероятно, последно като я чух така каза  Heart Eyes

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Иви ще я оперират в 16 най-вероятно, последно като я чух така каза  Heart Eyes

вероятно точно в  този момент Simple Smile. Чакаме с нетърпение Praynig Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 052
Стискам палци Hug

# 36
  • Мнения: 739
моя приятелка роди преди малко момченце Simple Smile. Толкова съм се развълнувала, че ми треперят краката  Laughing. Добре са.
Чакаме вести за Иви

# 37
  • Мнения: 5 393
Стискам палци на Иви fingerscrossed


Момичета, спешно питане, че не искам да пускам цяла тема по въпроса: Знаете ли колко време може да се съхранява фекална проба в хладилника?Ще водя Иво утре, но няма гаранция ,че ще се изака сутринта.Мисля тази вечер да го сложа на гърнето и да взема проба, слагам в контейнерчето, и до утре сутринта дали ще е ок ако преседи?
Благодаря за отговорите Hug

# 38
  • Мнения: 528
БГЕри-Мечо ако е за ясла максимупа е май есин ден да стой не повече ако ти е от вечерта спокойно може дая занесеш на сутринта.Имаше едно изследване дето се прави 1 ден преди да постъпи в яслата ама още не съм започнала да правя на ронката и незнам кое беше

# 39
  • Plovdiv
  • Мнения: 548
Мечо, така правех и аз, когато трябваше да се вземат изследвания на Митко. Така ме съветваха от лабораторията. Мисля, че е добра идея, иначе рискуваш да не занесеш нищо. Laughing Не може ли да се занесе следобед, така има цял ден за действие и чакане. Grinning

# 40
  • Мнения: 1 812
Таткото: stork-boy С мама Иви сме вече щастливи родители на бебе Боян - 3кг200, 50см.

 newsm10 newsm44  newsm07
Изконспирирах татко Иво. Как се радвам само!
Имаме си бебеееееее! Много здраве,щастие и усмихнати лица на сладкото момче,прекрасната кака , мама и тати. Ивинце, бързо да се възстановиш!Ти си мама герой!
  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 18:29 от Rady

# 41
  • Мнения: 5 393
Ураааааааааааааааааа newsm68 newsm44 newsm68 newsm51 newsm51 newsm51

Да е жив и здрав малкия Боян, много да радва мама, тати и кака!

Иви-бързо възстановяване Hug

Момичета-благодаря ви за отговорите Hug Искам сутринта да отида в лабораторията, за да му вземат и кръв, на мен също Sick

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Ехааааа най-послееее!!!
Да им е жив и здрав БОЯН!!! Да расте здрав и силен, да дарява с усмивка и щастие мама, тати и кака Ели!!!


Мечо Пух нама проблем да вземеш пробата от днес Peace Трябва само да я държиш на по-хладно място докато я занесеш. Когато са ни искали за Деян от градината(профилактични) са ми казвали че може дори от петък до понеделник да се вземе, но трябва да се държи в хладилника Mr. Green

# 43
  • Мнения: 528
Да е жив и здрав малкия мъж Боян на ИВу и ИВо и кака ЕЛи да му се радват много и да бъде здраво и послушно дете.Прекрасен подарък на каката за рождения ден,а ИВу оправяй се бързо и си почивай. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 358
Честито, Иви! Чудесно се справи, да ти е жив и здрав Боян и малката голяма кака и много да те слушкат!

Общи условия

Активация на акаунт