С бебе на 4 месеца на море или не?

  • 4 579
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 956
Здравейте! Не знам дали тук е мястото, но питам.
Много ни се ходи на море в Созопол. Но кърмя и без бебето не става. Комбинациявта е следната: аз, мъжа ми, бебето на 4 месеца и бабата. За 7-8 дни. Колата е с климатик. Бабата е пенсиониран лекар. Бебето е само на кърма. И намерението ни е да се поразнообразим, което означава сутрин рано до плажа - бебето остава в количката или на ръце под чадъра - докъм 9.30 часа. Прибираме се и се разхождаме после по сенките и ресторантите. Следобед - сън в квартирата (по-вероятно хотел, но ако няма свободни стаи... newsm78). Привечер - пак плаж като сутринта. После къпане на бебето с минерална вода (за да не нагълтва съмнителна чешмяна), загрята с бързовар. Накрая бебето се оставя на бабата, а ние - марш по заведенията.
Според вас става ли така и какви рискове поемаме?

# 1
  • София
  • Мнения: 545
Става ! С две ръце съм за даже ... ще видиш че това ще ви е мноого спокойно и хубаво море в сравнение с следващите на море с деца  Hug

# 2
  • Мнения: 386
P-r-o-l-e-t, малко даже се презастраховаш, но няма лошо. И за отивам на море от 25ти , но при мен комбинацията е следната-мама,тати, батко почти на 5год и бебе точно на 5 месеца. Мисля режима да е какъвто си ни е и вкъщи-навън до 11 и след 16ч. А за къпането не знам защо ще се мъчиш с минерална, то трябва по 2 туби на ден да купуваш и топлиш newsm78 Можеш само лицето да миеш с минерална. Ако все пак решиш можеш да топлиш тубите на терасата на слънце.  Hug и весело изкарване

# 3
  • Мнения: 636
Защо с минерална, бе Shocked Няма ли топла вода в хотела. С такова малко бебе резервирайте места в някой х-л. Не тръгвайте така на късмет Peace

# 4
  • Мнения: 455
Да се включа и аз в списъка със смелите майка, които смятат да водят бебе на море. Планираме морето за втората седмица на септември - с бебка на почти 3 месеца и баткото на 3 години. От сега ми е ясно, че за мен няма да е почивка...Но не ми се иска да лишавам баткото от море - толкова му се радва...И ние сме само на кърма(имам в предвид бебето Simple Smile)...Къпането не ме притеснява...
Основното ми изискване беше за хотел разположен непосредствено на плажа - да не губим време и аз все пак да успея да видя морето. Септември надявам се да не е нито горещо, нито дъждовно - ще вземаме бебка с нас на плажа или ще бъдем на смени с таткото...Пътя също не ме притеснява...Единственото ми притеснение е да не се разболее някое от децата или на бебка да не и понесе смяната на климата...Тогава грабваме багажите и обратно...Бебка въобще не е ревлива. Според мен едно бебе е много много по-тихо от едно дете, така че не се притеснявам, че ще дигаме шум на някого в хотела и ще пречим...

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 P-r-o-l-e-t, чия майка е самоотвержената баба?

Общи условия

Активация на акаунт