Пудра със светлоотразяващи частици

  • 2 129
  • 16
  •   1
Отговори
  • на терасата
  • Мнения: 660
Моля ви да ми препоръчате фина, компактна пудра със светлоотразяващи частици. Искам да е пудриера, да има огледалце. Кожата ми е не е проблемна, нормална към суха е.

Благодаря ви.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Revlon - SkinLights...няма огледалце, но пудрата е невероятна Heart Eyes Peace

# 2
  • Мнения: 5 299
Revlon Wink
Вчера видях как стои - уникална е! И за тялото също.

# 3
  • Мнения: 13 512
Estee Lauder- Platinum Illuminator

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
И аз съм за ревлон, макар че кутийката не е особено удобна Peace

# 5
  • Мнения: 636
Аз си купих скоро на Collistar бронзираща с леки светлоотрасяващи частици, които в първия момент си изкарах акъла, че са брокат Shocked, но нанесени изглеждат чудесно-кожата ми сияе Heart Eyes

# 6
Здравейте момичета.По ваша препоръка и аз си взех прахообразната пудра на Ревлон,но имам едно питане към вас-как я ползвате.Или по-точно разклащате кутийката за да излезе прахчето и тогава с четката или...И по колко слагате и на цялото лице ли? newsm78 ( и малко off: kато си я купих продавачката ми каза че я спират от производство)

# 7
  • Мнения: 239
Извинявай,че отговарям на въпроса ти с въпрос,но ме интересува на каква цена е тази пудра и след като вече си я взела доволна ли си?Какъв ефект се получава?Надявам се не изглежда като ситен брокат...

# 8
Взех я за 29 лв.Ефекта си е като на бронзова пудра,но стои по-деликатно.Не е силен "брокатен" ефект.Деликатно стои като на слънце лицето "сияе".Затова се чудех дали се слага на цялото лице или само по скули,чело,нос,брадичка. Thinking

# 9
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
бронзиращата на Манхатън Peace

# 10
  • Мнения: 90
Каква е цената на Revlona.

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ами зависи...ако имаш хубави скули можеш да акцентираш на тях Laughing...аз си я слагах на цялото лице без носа...пудрата е перфектна според мен...ама защо ще я спират това не мога да разбера  Thinking  Peace

# 13
  • Мнения: 2 414
Аз имам една на Essence-много е хубава,за 5 лева си я бях взимала. Embarassed
Чувала съм и много добри отзиви за новата-"шоколадова"пудра на Буржоа.

# 14
  • Мнения: 2 407
На Иса Дора също е добра!

Общи условия

Активация на акаунт