Новини за катастрофата причинена от Максим Стависки

  • 26 898
  • 686
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 447
Вчера случайно попаднах на подписа на някаква потребителка тук (хабер си нямам коя е).
Снимка на въпросния Максим и надпис "Ние сме с теб!".
Кои са тези НИЕ?  #Crazy
И какво, и кампания за подкрепа и "спасяването" на извършителя ли има вече?  ooooh!

И аз видях този подпис, не я разбирам. Не бих защитила убиец, ако ще и най-големия ми идол да е. Дано се включи в тази тема. Нека да има и от "защитата".

нека само да ми дойде, ама няма да дойде, щото я е бъз newsm11

# 46
  • Мнения: 2 332


Единственото, което мен ме интересува, е дали той сам ще си понесе тежестта на кръста или ще гледа да се скатае.
Естествено,че ще се скатае.Нормален човешки рефлекс.

Ех.........

А тогава, интригуват ме думите му: "Искам справедлив процес"  Thinking
Жестоко лицемерие, мен ако ме питаш... за успокояване на народа, един вид. Жалко, Максим ми беше много симпатичен.

Вчера случайно попаднах на подписа на някаква потребителка тук (хабер си нямам коя е).
Снимка на въпросния Максим и надпис "Ние сме с теб!".
Кои са тези НИЕ?  #Crazy
И какво, и кампания за подкрепа и "спасяването" на извършителя ли има вече?  ooooh!

И аз видях този подпис, не я разбирам. Не бих защитила убиец, ако ще и най-големия ми идол да е.
Peace

# 47
  • Мнения: 13 512
Обърнете внимание - стрелката е останала на 100км/ч

http://photo-zona.net/images/user37386/alb...49_DSC09947.JPG

А тая дето е с него, да разгледа смазаната Хонда и да каже, с ръка на сърцето, че пак е с НЕГО!
 #Cussing out
няма я снимката

# 48
  • София
  • Мнения: 3 795
Е, айде стига.И аз знам за кого говорите, но тя едва ли има предвид, че подкрепя извършеното от Максим и го оневинява, а по-скоро като оказване на морална подкрепа, защото случилото се е трагично и за двете страни.Едва ли му е леко и на него.

# 49
  • Мнения: 2 212
Аз знам на кой е този подпис, но нека да не се обръща темата срещу тези, които подкрепят Максим и са "с него". Всеки има право на избор кой да подкрепя или не. Подкрепящият убиец не е убиец сам по себе си, така че не насочвайте натам яда си от цялото това безумие и гавра, според мен.

# 50
  • Мнения: 4 447
Обърнете внимание - стрелката е останала на 100км/ч

http://photo-zona.net/images/user37386/alb...49_DSC09947.JPG

А тая дето е с него, да разгледа смазаната Хонда и да каже, с ръка на сърцето, че пак е с НЕГО!
 #Cussing out
няма я снимката

# 51
# 52
  • Мнения: 46 488
Явно само аз съм наивна, но вярвам, че ще го осъдят. По-леко от това, което заслужава, като се има предвид намаляването на алкохолната проба, но ще го осъдят.

Вчера случайно попаднах на подписа на някаква потребителка тук (хабер си нямам коя е).
Снимка на въпросния Максим и надпис "Ние сме с теб!" ...

Бухтичка

# 53
  • Мнения: 9 865
А спомняте ли си (о, спомняте ли си, госпожо) от кого (или коя институция) им беше подарък Хамъра?
Що им подаряват такива "месомелачки"?! Той Стависки си е едно хлапе и винаги ми се е струвал леко нагличък, радвах се на успехите им с Денкова, но човек като се самозабрави възмездието не закъснява, а в случая е безкрайно трагично.

# 54
  • София
  • Мнения: 3 795
Явно само аз съм наивна, но вярвам, че ще го осъдят. По-леко от това, което заслужава, като се има предвид намаляването на алкохолната проба, но ще го осъдят.

Вчера случайно попаднах на подписа на някаква потребителка тук (хабер си нямам коя е).
Снимка на въпросния Максим и надпис "Ние сме с теб!" ...

Бухтичка
Мда, условно Tired както и всички останали

# 55
  • Мнения: 4 447
Бухтичке, ела, кажи що си с него! newsm78

# 56
  • Мнения: 7 837
Що им подаряват такива "месомелачки"?!

Съвсем нормална кола си е това, малко по-скъпа от някое друго SUV, което щеше да направи същото меле с малка кола при такава скорост. Все пак едната кола е три пъти по-тежка от другата.
Въпросът е, защо се чувстваш като бог, след като си се качил на Хамър или на каквато и да е друга лъскава кола.

# 57
  • Мнения: 1 329
Проблемът е че всеки се мисли за недосегаем. Днеска е той, утре ще е някой друг, вчера е бил трети.
Аз пиша пак защото съм силно възмутена от пътищата, и особено от таз отсечка. Това е безумие да ти спре стрелката на 100 км, при положение че там не можеш да караш с повече от 50-60. А преди да спре на 100, цифрата е била по-голяма.Всичко над тази скорост е самоубийство, или в случая жестока катастрофа с убити и ранени. Всички джипове в тази отсечка хвърчат, слизат от платното, половината кола на пътя, другата половина в прахоляка и давай....
Държавата гледа и не прави нищо. Полицаите също, телевизията и тя. Какво повече може да се каже...

# 58
  • София
  • Мнения: 6 743
Нямам думи  Shocked Sick

# 59
  • Мнения: 13 512
ЕЕЕе, БУХТИЧКА... толкова ми е симпатично това момиченце....какво толкова се е вкопчило в този Максим Ставински newsm78

Общи условия

Активация на акаунт