Недоносени деца-3

  • 26 808
  • 349
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Гери,радвам се за твоето щастие!!!
Когато имаш време пиши,знам че сега не можеш да се отделиш от Жорко.Прегръщам ви!!!

# 16
  • Мнения: 256
Значи познах Гери   Hug Hug
Мнoгo се радвам и ви желая всичко най-хубаво от сърце  bouquet и разкажи как сте когато можеш,колко време беше Горко там,колко го изписват.
И аз да кажа без да звучи като даване на акъл:Добре ще е да отложите посещенията на напористите роднини  Wink
Когато изписваха Дара и Емма лекарят ни каза само да не ги водим известно време по реstoранти и препълнени места иначе няма проблем и също така да не пътуваме на празника  #Crazy/имаххе такъв около изписването им/.Какво пътуване,какви ресторанти Shocked

Имате ли момичет някаква друга тема,където си бърборите,защото ми се струва,че си знаете текущите вълнения,а пък темата сега е открита.. newsm78

Приятен ден от меn

# 17
  • Мнения: 388
GERI844, браво  Heart Eyes! Радвам се, че вече сте заедно в къщи!  newsm44 newsm68 newsm44
Galfi, така е понеже тази е 4та тема подред, в която си пишем. Останалите са също тук в този подфорум. Ако ти е интересно прочети някой ред.

# 18
  • Добрич
  • Мнения: 298
GERI844  Hug, много се радвам, че вече сте си у дома Hug. Силно те прегръщам и многоооооооо целувки на дребчо Hug Hug Hug

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 298
ОООООООппппппссссссс, честита ни нова темичка Hug. Юле ,бравос за темичката и да знаеш ,че не съм те забравила за снимките в профила Peace

# 20
  • Мнения: 983
Гери, видя ли какъв герой е  Жорко   smile3503  Всички Жорковци май са такива   newsm10 Браво, че сте удома! Радвай се на малкия мъник...

# 21
  • Мнения: 388
ivanah, честита месечинка и на вас! Hug Сега видях лентичката ти.

# 22
  • Мнения: 49
ivanah, честита месечинка и на вас! Hug Сега видях лентичката ти.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 965
ivanah, честита месечинка!  Hug 
P.S. браво и на двама ви за резулатите от консултацията

# 24
  • Мнения: 486
Гери браво на вас много се радвам, нас ни изписаха преди 2 месеца а сякаш в било много отдавна.Ще видиш какъв голям юнак ще е само след месец, много целувки на малкия - голям мъж Жоро
ivanah, честита месечинка!
 

# 25
  • Мнения: 244
Ивана честита месечинка.

Гери много се радвам за теб,честито и да го нацелуваш от всички нас  bouquet

Дидка здрасти,къде се изгуби,как сте?

# 26
  • Мнения: 983
Момичета, мерси много, много.... Нещо този месец 17-то число ми убягна  Rolling Eyes Вчера се чудих на какво викате месечинка  Crazy, ма не посмях да попитам....Сега разбирам  Mr. Green
Дано в тази темичка и занапред да продължават да се чуват само хубави новини  Peace

# 27
  • Мнения: 178
гери и от мен всичко най хубаво и много безсънни но щастливи нощи с бебо и спокойно ще порасне и ще стане голям юнак smile3525 smile3525   smile3525

# 28
  • Мнения: 1 685
малкият много слушка мами! Hug яде си спинка само нещо не може да ходи по-голяма нужда Cry милият, много се тормози !целувки на вашите сладури Two Hearts

# 29
  • Добрич
  • Мнения: 298
Браво на малчо, щом те слушка - яде си, спинка си . Гери , не се сещам на малки бебоци дали се дава ДУФАЛАК, знам, че той ще помогне, но дали се препоръчва при съвсем малки бебоци newsm78. Сегааааааа ......... точно прочетох, че може по 1 к.л . от Дуфалак, но е по-добре да се посъветваш с лекар. А малчо на АМ ли е ? Или на кърма? Защото, ако е на АМ е нормално да се изхожда трудно.


Юле, тук съм , но в нас кипи ремонт на банята и влизам само да прочета, а за писане във форума не ми остава време.
Но обещавам, че като свърши ремонта  ще съм редовна в писането Peace

Общи условия

Активация на акаунт