Гоблени - 9

  • 41 640
  • 468
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 116
Иренка, хвърли едно око тук!  Wink А Исус е страхотен!!  Peace

# 31
  • Мнения: 7 803
и аз за сода не съм чувала  newsm78
ketri, ние сме астрални близначки  Mr. Green

# 32
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Тиха вода, шапки долу!  smile3501
Страхотни неща.

# 33
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен!
Иренка, момичето с кучето и аз много го харесвом и само му размествам позицията в списъка "Бъдещи планове".
Тиха вода страхотни неща си направила - аз в момента шия "Изумрудената мадона"/май така беше популярна newsm78/ за "почивка" Joy от "Воденицата" на Буше. Твоята икона готова комплектовка ли е, че нещо ми синее повече от моята Rolling Eyes

# 34
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Ето ме и мен! Hug
Добре дошли на новите "колежки"! Peace
И аз за сода не съм чувала, а чакащите рамка гоблени просто ги сгъвам и бум в един плик. Ама те са само два де Mr. Green
Отивам да разгледам колекцията на Тихата Вода Peace

# 35
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 077
Уау, впечатляваща колекция Crazy Браво! Grinning И страхотни рамки.
Този, 4-тия подред /с ограда и море/ е един от любимите ми. Но незнам кога ще му дойде времето Embarassed

# 36
  • Мнения: 129
и аз се записвам и съжалявам че все не мога да пусна моите гоблени и да се похваля при вас но както личи от линийката ми -сега ме тресе друга треска   Laughing

# 37
  • Мнения: 3 036
Тиха вода как е името на шестия гоблен и на коя фирма е ?
А иначе истински ти завиждам за майсторството.

# 38
  • Мнения: 7 803
TIHA VODA, аз пък се впечатлих от втория  Hug

# 39
  • Мнения: 884
Здравейте и от мен!
Иренка, момичето с кучето и аз много го харесвом и само му размествам позицията в списъка "Бъдещи планове".
Тиха вода страхотни неща си направила - аз в момента шия "Изумрудената мадона"/май така беше популярна newsm78/ за "почивка" Joy от "Воденицата" на Буше. Твоята икона готова комплектовка ли е, че нещо ми синее повече от моята Rolling Eyes
Готов е , да, но и на мен ми е правило впечатление , че  е по-син от други окомплектовки.Погледнах си втория гоблен, но в момента не мога да се сетя за името-на езика ми е , ама...

# 40
  • Мнения: 289
Здравейте и от мен!
Иренка, момичето с кучето и аз много го харесвом и само му размествам позицията в списъка "Бъдещи планове".
Тиха вода страхотни неща си направила - аз в момента шия "Изумрудената мадона"/май така беше популярна newsm78/ за "почивка" Joy от "Воденицата" на Буше. Твоята икона готова комплектовка ли е, че нещо ми синее повече от моята Rolling Eyes
Готов е , да, но и на мен ми е правило впечатление , че  е по-син от други окомплектовки.Погледнах си втория гоблен, но в момента не мога да се сетя за името-на езика ми е , ама...

Вторият - "Мадона де ла Седия" Peace

# 41
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
На тази Мадона дела не знам си какво е впечатляваща и рамката.

# 42
  • София
  • Мнения: 316
Здравейте и от мен в новата тема.За сега се чудя какво да подхвана да шия newsm78.И моите гоблени вс. са в рамки,но иначе докато ги занеса на рамкер ги навивам на руло м/у хартия.Аз пък ги пера в хладка вода и слагам по 1л.оцет за фиксиране на цветовете.Така съм чувала от моя приятелка гобленарка.После ги гладя на пара..Мн. хубави неща сте сътворили  bouquet

# 43
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Къде носите гоблените за рамки, от кое ателие сте доволни?

# 44
  • Мнения: 7 803
докато сме на тема рамки, как са цените?

Общи условия

Активация на акаунт