Режим на Пиер Дюкан - 19 част

  • 30 601
  • 587
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 090
Танче,  Hug ти ли стана камъче? (Извинявай, но съм на моренце и не мога да следя всичко)

# 31
  • Мнения: 1 890
Крии, тортата ти е великолепна. Hug
А за годинките...........кака съм ти , сложи 1,5 отгоре. Laughing

# 32
  • Мнения: 1 241
Момичета отново БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ
много е хубаво да си част от такъв форум Flutter
  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 1 890
Айсче, честито ти нова картинка. Hug

# 34
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Хайде който обича такова кафе да пийнем послучай новата тема Mr. Green 

# 35
  • София
  • Мнения: 3 090
Фоли, дано след година да съм се преборила и с мойте кг... Иначе не съм към финала, писах 30 кг за смъкване само за лентичката, иначе не знам докъде ще я карам. Не знам докъде ще издържа и най-вече как ще изглеждам. На теглото от програма максимум не съм била от 14 г и ми се вижда нереално. Ще преценявам в движение  Laughing Лошото е, че с корема имам проблеми след секциото. Не се прибира, а вътре органите са се смъкнали, та като се прибера, ще търся лекар. Една приятелка каза, че й помогнали упражненията на Майкъл Тръмънд, ще си ги търся и тях.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 245
Танче,  Hug ти ли стана камъче? (Извинявай, но съм на моренце и не мога да следя всичко)

Krikri, как е моренцето? Метни някоя мидичка и някоя снимка  Hug

Тиси/, мерси за кафенцето, от много време не съм пила турско, все на нес кафе го карам!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 241
Айсче, честито ти нова картинка. Hug
мерси Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 3 090
Айсче, честит нов аватар и още едно пожелание - да изглеждаш ето така:

# 39
  • Мнения: 1 890
Кри, на теб ти останаха само 7 кг, ако не се лъжа. Сигурна съм, че ще издържиш. Когато докараш желаните кг, като че става заразно и искаш още. Абсолютно реални са тези кг. Аз не съм изглаждала така от ученическите години, винаги съм имала корем. А сега се прибра........просто го няма. Само кожа остана, но нея няма как да я махна. Това, че се смъкват органите го четох някъде, а и при теб беше много фрапиращо. Ти свали много повече килограми, за по-кратко време.
И нещо важно според мен. Аз не спрях да се мажа с антицелулитни гелове, душ-гелове и антистрий-ефект кремове. Та може и това да е помогнало. Давай смело напред и ефекта ще е налице. Сигурна съм. Hug

# 40
  • Мнения: 1 241
Една приятелка каза, че й помогнали упражненията на Майкъл Тръмънд, ще си ги търся и тях.
Кри като ги намериш покажи как изглеждат, книга ли е или филм?
Тиси мерси за кафенцето

# 41
  • Мнения: 1 241
Айсче, честит нов аватар и още едно пожелание - да изглеждаш ето така:

Ау дано, ще ми е цел за другото лято

# 42
  • София
  • Мнения: 3 090
Фоли, все решавам да се мажа и като погледна това изобилие от плът си казвам, че с кремове няма как да се прибере. Гадно е, щото реално не съм толкова дебела, колкото ме прави коремът. Ако не е той, свалям още един размер от дрехите. Представяш ли си - един размер в плюс от корем. Но не се отчайвам, ще се преборя и с това. Ако ли не - като смъкна достатъчно кг и ако все още шкембето виси, ще се прежаля и ще се оперирам.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 090
Една приятелка каза, че й помогнали упражненията на Майкъл Тръмънд, ще си ги търся и тях.
Кри като ги намериш покажи как изглеждат, книга ли е или филм?
Тиси мерси за кафенцето


Тя ги е правила преди година-две, имала е книга, но на холандски и не може да я намери.

# 44
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
 Hug
Сега дочетох старата тема.
Icecream - честито и от мен. Пожелавам ти успешно дюканстване и достигане на желаната цел. newsm38
Фоли - пиши го протеинов. Аз снощи хапнах пилешка пържола на скара и малко бяло винце и не го смятам  за отклонение. Joy
Кри - нещо морето те настройва депресивно. Недей така.  tantrum
Ако не си ти кой ще ни дава пример.

За упражнения на Търмънд - скоро излезе новата му книга там има снимки с упражнения. nuts

Общи условия

Активация на акаунт