www.Promod.eu- 7

  • 14 172
  • 388
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: X

Теди, много е сладка тази туника....май сега са я добавили защото не съм я видяла досега.  Rolling Eyes

Същата туника съвсем доскоро я купувахме на 8.90 евро  Joy Joy

# 376
  • Мнения: 375

Теди, много е сладка тази туника....май сега са я добавили защото не съм я видяла досега.  Rolling Eyes

Същата туника съвсем доскоро я купувахме на 8.90 евро  Joy Joy

 newsm78 а защо тогава са писали че е нова....странна работа.

# 377
  • Мнения: 9 095

Теди, много е сладка тази туника....май сега са я добавили защото не съм я видяла досега.  Rolling Eyes

Същата туника съвсем доскоро я купувахме на 8.90 евро  Joy Joy

 newsm78 а защо тогава са писали че е нова....странна работа.


това е в друга разцветка от онова дето го купувахме, ама понеже полудяхме по модела, викам да ви зарибя пак Mr. Green

# 378
  • Мнения: 4 451
Теди, включвам се само да кажа, че отново отпадам за петък. Sad С двете деца у дома не успях да стигна до банката.  Confused Запазвам си ред за същото това нещо за следващият петък. Peace

# 379
  • Мнения: 6 873
Бухтичка, супер е палтенцето, аз си мислех да го поръчам в сив цвят, ама още се чудя  newsm78 , малко тъничко ми се струва.
Тъничко е, да. Аз ще го нося докогато мога най-вероятно, но си имам дебели якета за най-студеното.
И благодаря на всички за комплиментите Hug

# 380
  • Мнения: 9 095
ами който е успял да се класира, да ми праща линковете, че някои отпаднаха, други впоследствие се записаха.. Crazy

# 381
  • Мнения: 1 236
А Аз да ви се опла4а тръгнах по зъболекари,4е инциддентно ме заболя един зъб и сега съм се амбицирала да ги пооправя колкото мога,та тази седмица ще отпадна с поръ4ката колкото и да не ми се ще! CryАма поне ще се радвам на вашите покупки!!! Peace

# 382
  • Мнения: 375
А Аз да ви се опла4а тръгнах по зъболекари,4е инциддентно ме заболя един зъб и сега съм се амбицирала да ги пооправя колкото мога,та тази седмица ще отпадна с поръ4ката колкото и да не ми се ще! CryАма поне ще се радвам на вашите покупки!!! Peace

Dilandii, опраяй ги докато е време, че аз все отлагам  Laughing, а ако имаш проблем свиркай, мога да ти препоръчам моя....много е добър  Hug

# 383
  • Мнения: 1 236
А Аз да ви се опла4а тръгнах по зъболекари,4е инциддентно ме заболя един зъб и сега съм се амбицирала да ги пооправя колкото мога,та тази седмица ще отпадна с поръ4ката колкото и да не ми се ще! CryАма поне ще се радвам на вашите покупки!!! Peace

Dilandii, опраяй ги докато е време, че аз все отлагам  Laughing, а ако имаш проблем свиркай, мога да ти препоръчам моя....много е добър  Hug
Мерси nik_mar  bouquet,ако има проблем ще свиркам,ама дано не се налага! PeaceЧе аман от некадърници в тая държава(извинявам се за офа) Embarassed

# 384
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Гери, получи ли си записа?! Rolling Eyes

# 385
  • Мнения: 4 451
steli, и аз нямам никаква вест от Гери. Confused Писах и ЛС, за да я питам, дали ще си е у дома през тези дни (още миналата седмица), за да пусна запис. Понеже често купувам разни неща и се налага да изпращам пари до София, от опит знам, че пощальоните не носят никакви бележки на получателите. Веднъж така ми върнаха един запис, та се наложи отново да го изпращам. Crazy
Чакам Гери да ми пише, ако не, след празниците пускам парите, пък ако ги върнат, тогава ще му мисля.

# 386
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Марианка, лошото е че аз вече съм ги изпратила и дано не ми ги върнат!
Теди, ти нещо знаеш ли...... newsm78

# 387
  • Мнения: 9 095
последно каза че ще ходи на почивка и не съм я чувала от тогава, но не вярвам да не пише Hug, а утре така се чудя какво да си поръчам Crazy

# 388
  • Мнения: 3 209
Много сте се умълчали нещо  Grinning  Хайде в новата тема  да бъдете по-активни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт