Жени войници

  • 4 914
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 865
като нормални жени как гледате на жените войници. аз казвам от мъжка гледна точка - не възприемам жената войник като жена. войник - да, ама жена - не.

Обикновено тесногръдие. Предполагам, че щом не ги възприемаш, нямаш контакти с такива жени, какъв е проблемът? Да оплюем жените-войници ли трябва?! Грозни, прости, смърдящи създания, мъжествени повече от някои мъже,готови да не се къпят с месеци и години...

# 16
  • Мнения: 212
А мъжът в типично женските професии мъж ли е?  Thinking
Коя професия е чисто женска, че не се сещам сега  newsm78

# 17
  • Мнения: 212
Обикновено тесногръдие. Предполагам, че щом не ги възприемаш, нямаш контакти с такива жени, какъв е проблемът? Да оплюем жените-войници ли трябва?! Грозни, прости, смърдящи създания, мъжествени повече от някои мъже,готови да не се къпят с месеци и години...
Не е тесногърдие. Просто не ми се вързва представата за нежна, чувствителна, ефирна и женствена жена с жена нарамила автомат "Калашников" и стреляща по противника с цел да убие колкото си може повече хора.
Представям си например някои от съфорумките от "Красива мама" как стават войници.  Grinning и на фронта си говорят за коломаски и парфюми докато гърмят по противника.

# 18
  • Мнения: 9 865
А мъжът в типично женските професии мъж ли е?  Thinking
Коя професия е чисто женска, че не се сещам сега  newsm78

Например възпитател в детска градина или козметик.
Гримьор, фризьор, съзтезател по худ. гимнастика (има в Япония за мъже)...

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Коя професия е чисто женска, че не се сещам сега  newsm78

 Shocked
И откога войниклъка е чисто мъжка професия, би ли ми обяснил?
Благодаря предварително.

Мен, честно казано повече ме вълнуват щангистките.

# 20
  • Мнения: 417
Значи мъжете могат да не се къпят по един месец,но на жените това не им е
позволено.Все едно мъжете не се вмирисват,ама само защото са такива им и е позволено.
Не виждам нищо ненормално в жените войници,както са писали по горе работа като всяка друга.

# 21
  • Мнения: 212
Shocked
И откога войниклъка е чисто мъжка професия, би ли ми обяснил?
Благодаря предварително.
Добре, обяснявам. За мен лично:

Жена = нежност, внимание, любов, даваща живот, пазител на семейството, състрадателност, ефирна, облечена в прекрасни женски дрехи, ухаеща на чисто и прекрасни аромати, мека, нежна кожа.....

Мъж= по-губ, силен физически, по-агресивен, издържлив на физическо натоварване, воин, ....

Това е за мен представата ми за жена и тя е далеч от жена войник.

# 22
  • Мнения: 2 161
Защо да няма?Приятни момичета,стегнати в униформа.Нито им пречи да се парфюмират,нито да поддържат френски маникюр.Ако бях жена войник щях да подмина темата ти като бърз влак малка гара,без да се обяснявам.Защото кой притежава по-голяма концентрация-мъжът или жената?Кой е по-дисциплиниран-мъжът или жената?Още повече,че всяка жена,решила да се посвети на тази професия знае,че ще я гледат под лупа и с насмешка.И може би жените войници полагат много повече старание,за да се докажат.За финал ще кажа,че много ми харесват униформените жени,които са гримирани.Войн е и все пак жена.Да не се забравя.

# 23
  • Мнения: 212
Например възпитател в детска градина или козметик.
Гримьор, фризьор, съзтезател по худ. гимнастика (има в Япония за мъже)...
Повечето мъже в тези професии са обратни така че не ги броим за мъже .....

# 24
  • Мнения: 2 467
Жена войник... като мъж във форум за жени...


Жената и в униформа може да е "нежност, внимание, любов, даваща живот, пазител на семейството, състрадателност, ефирна, ухаеща на чисто и прекрасни аромати, мека, нежна кожа... " Познавам такава.

# 25
  • Мнения: 2 161
Ох,ако знаех,че си на 19 изобщо нямаше да се вържа да пиша в темата ти.
Ти и в казарма никога няма да отидеш.Сигурно и Малиция използваш.Какъв мъж си тогава?

# 26
  • Мнения: 9 865
Например възпитател в детска градина или козметик.
Гримьор, фризьор, съзтезател по худ. гимнастика (има в Япония за мъже)...
Повечето мъже в тези професии са обратни така че не ги броим за мъже .....

Т.е. ти си категоричен по отношение на въпросите за мъжкоста и женскостта. Мъжете фризьори са гей, защо не и жените войници да се гей... Мисля, че трябва да се поитересуваш от gender studies, явно са ти интересни тези неща. Хората освен физически имат и социален пол... и ей такива разни.

# 27
  • Мнения: 212
Ох,ако знаех,че си на 19 изобщо нямаше да се вържа да пиша в темата ти.
Ти и в казарма никога няма да отидеш.Сигурно и Малиция използваш.Какъв мъж си тогава?

hahaha Недей бъди много сигурна за годините ми. Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...

# 28
  • Мнения: 251
Например възпитател в детска градина или козметик.
Гримьор, фризьор, съзтезател по худ. гимнастика (има в Япония за мъже)...
Повечето мъже в тези професии са обратни така че не ги броим за мъже .....

 Добре ли си?  #Crazy

# 29
  • Мнения: 2 161
Ох,ако знаех,че си на 19 изобщо нямаше да се вържа да пиша в темата ти.
Ти и в казарма никога няма да отидеш.Сигурно и Малиция използваш.Какъв мъж си тогава?

hahaha Недей бъди много сигурна за годините ми. Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...
Добре,бебчо.На кака то!

Общи условия

Активация на акаунт