Жени войници

  • 4 922
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 389
Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...

37?

Поне не ги пиши в ICQ-то си, ако наистина искаш да си ги пазиш в тайна ...  hahaha

# 31
  • Мнения: 212
Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...
37?
Поне не ги пиши в ICQ-то си, ако наистина искаш да си ги пазиш в тайна ...  hahaha
Не са тайна но бях принуден да ги направя на 19 щото повечето мами тук така повече ме харесваха   Mr. Green Mr. Green (за справка - Кифлата) Simple Smile

# 32
  • Мнения: 2 161
Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...
37?
Поне не ги пиши в ICQ-то си, ако наистина искаш да си ги пазиш в тайна ...  hahaha
Не са тайна но бях принуден да ги направя на 19 щото повечето мами тук така повече ме харесваха   Mr. Green Mr. Green
Да,и педофили ни изкара.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 942
не е кой знае каква философия да се стреля с Калашник  Mr. Green
Може и с маникюр, от личен опит го зная. После ръцичките миришат на смазка, но стрелба  си е стрелба.

# 34
  • Мнения: 5 539
Че какво толкова - работа като работа. Познавам жени-кадрови войници и са много доволни.
Познавам и жени, завършили военно училище. Да не ти казвам как са ги носили на ръце 5 години! И стаите им бяха 100 пъти по-хубави, и отношението от страна на командващите, и всичко.
При определени условия бих работила това и аз.
А имам приятелка, която завърши икономика в американски ВУЗ и после за удивление на всички се записа като военнослужеща в американския флот. Това стана още преди 5-6 години и всички много се чудехме защо е избрала да става войник. Оказа се, че там военните се радват на много добри социални придобивки - здравна застраховка, ранно пенсиониране, високи пенсии.
Сега мацката по 6 месеца обикаля света на самолетоносач, но на 45 вече ще е свободна и осигурена до края на живота си. И ще си пие мохитото на Шейселските острови, докато аз ще броя оставащите ми 20 години до пенсия

# 35
  • Мнения: 212
Жена войник... като мъж във форум за жени...
Точно това ми е идеята - колкото мъжът във форум за жени е мъж, толкова и жената в армия от мъже е жена, т.е. - никак.
И обясни ми как жена с автомат на рамо може да е жествена и сексапилна и нежна... много ми е чудно това съчетание...

# 36
  • Мнения: 251
Годините ми, във форума са мистерия неразрешена и досега...

37?

Поне не ги пиши в ICQ-то си, ако наистина искаш да си ги пазиш в тайна ...  hahaha

Това ли било  Joy
Отворко, който си няма работа и се чуди какво да прави  Joy hahaha

# 37
  • Мнения: 2 673
жена в казармата е като мъж в Бг мама, сиреч - нещо нормално

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Жалко, че нямам снимка с бялата си униформа...едва ли щеше да се чудиш кое му е сексито Sunglasses

# 39
  • Мнения: 251
Жалко, че нямам снимка с бялата си униформа...едва ли щеше да се чудиш кое му е сексито Sunglasses

Вярвам ти  Peace
Аз имам слабост към униформите!
Познавам доста жени, на които им стои страхотно Wink

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И още нещо... Това, че съм жена не ми носи, ама никакви привилегии. По тази причина, когато се кандидатства за длъжност първо се мисли. Който не иска да дава караул, не ходи в Охранна рота. Аз съм на административна длъжност, но...мета плаца, копая градинки, ходя на стрелби и бягам по 1км(голям ужас е последното). От друга страна имам 40 работни дни отпуск и ползвам болнични колкото искам. Докато детето не навърши 6г. не могат да ме съкратят или принудят да давам дежурства. Половината от вас изпълняват заповеди и прищевки на шефовите, при нас е същото. Само дето има строги граници, няма да ме увплнят, защотото не съм спала с шефа си Peace (а как му се искаше само, но това е друга тема)

# 41
  • Мнения: 9 865
Красето, сещам се за един случай за едни войници (жени), които бяха принуждавани от
шефа си да спят с него и заплашвани по някакъв начин... Даваха по ТВ, бяха завели дело .Всъщност имено тези случаи ме карат да си мисля, че в страна като нашата не е много удачно доброволно да се подлагаш на такъв вид сексуален тормоз. Но от друга страна има го и в частните фирми...

# 42
  • Мнения: 3 423
Предполагам, че да си жена-войник в България
е много изгодно!!! Държавен служител си, всички
осигуровки ти се изплащат, получаваш порцион,
май 2 или 3 процента за прослужено време, може
да се пенсионираш след само 20 години работа,
тоест на около 40, което си е далавера, щото, като
се пенсионираш, вземаш доста заплати накуп, което
ти дава начален старт за новия ти живот; вземаш
пари за дрехи, лятото ходиш на море, а зимата на
планина, станциите, предполагам, са чисти и спретнати,
можеш да си връткаш любовниците по санаториуми и
учения, без да бие на очи, а ако въпросните любовници
са войници като тебе, могат бързо да те разфасоват,
щото знаят как, докато с един сутиен понякога им е
доста трудно, болнични, отпуски, всичко е по КТ...
Мисля, че Българската армия не е чак толкова кръвопийна,
ученията са сигурно само с профилактична цел, тоест, да
грабне една жена автомат, да го насочи срещу някого, па
да запуца, ми се струва химера. Така че предимствата на това
да си жена-войник, са повече от недостатъците. Едва ли
жените бъздят на друго, ако и в униформи. И да го видя,
едва ли ще го повярвам. Предполагам, че в Израел е друго!

А иначе, Борисе, и аз не знам какви са жените-войници!
Сигурно девоти, знам ли. Някои може да имат цел да се
издигнат в нашивките и да юркат мъже по подразбиране.
Други може би просто предпочитат да са заобиколени от
мъже, отколкото от секретарки или медицински сестри.
Трети са обикновени турбо-лесбизони. Четвърти са луди.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Лиска е права донякъде.
Аз не съм отишла с мисълта, че ще ми се наложи да убивам или да ходя по мисии. Познавам жени били в Ирак, ми луди са...

# 44
  • Мнения: 212
Лиска е права донякъде.
Аз не съм отишла с мисълта, че ще ми се наложи да убивам или да ходя по мисии. Познавам жени били в Ирак, ми луди са...
Красе, за теб не се съмнявам, че си сексапилна в бялата си униформа. Обичам бели униформи били то мед. сестри или жени военни.  Sunglasses
Въпроса ми беше точно за жените които са истински войници в бойни части. Има и такива и то не малко. За тях какво мислите.
Иначе жени които работят във военната администрацията е ясно че няма никакъв проблем - работа като работа, чиста и спокойна, в офис. Но вие сте само жени "военни" а аз говоря за жени войници от бойни батальони и които ходят на мисии и т.н. Ей това какви жени са това ми е чудно...
Но пак казвам не искам да обидя някой. Питам защото ми е интересно вашето мнение а не да се заяждам че това не било женска професия и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт