Спалня

  • 2 470
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте, има ли някой, който скоро да си е купувал спалня. Има голямо разнообразие на пазара, но гледам да се съобразя и с цената - около 2500лв. Харесвам моделите с механизъм, за да мога да използвам мястото под спалнята, и бих искала гардероба да е голям /2.4*2.3/. Проверих  в 2 фирми, но ми поскаха 3500лв. Ако някой има пресни впечатления, нека пише. Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: 10
Аз си купувах спалня преди месец правиха ми я по поръчка. Гардероба е 4*50см с врати хармоника/прегъват се на две/ с дне нощни шкафчета, скрин и спалня, като отдолу имам четири чекмеджета , цената е 2300лв излезе, с повдигащ механизъм да се вдига матрака няма да е по-скъпо. Ако искаш пиши на лични да ти дам телефон и адрес на фирмата!

# 2
  • Мнения: 42
Здравей.
Ние си купихме спалня за около 1500лв.Спалня,две нощни шкафчета,скрин и трикрилен гардероб.Доволна съм,но леглото е баз механизми.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 132
Нашата спалня също е със четири чекмеджета под нея , гардероб-трикрилен, скрин и нощни шкафчета струваше около 1300лв. Купихме я през февруари. Мисля , че е същата като на кари-кари  , но не ни устройваше големината на гардероба и си поръчахме друг.

# 4
  • Мнения: 1 172
Когато ние избирахме спалня, осъзнах, че цената на комплекта всъщност зависи най-много от големината на гардероба. Гардеробите са доста скъпички.

Нормално ми се струва цената да се върти около 3000-3500 при този гардероб, който ти искаш, за сравнително добро качество. 

# 5
  • Мнения: 474
Нашата спалня е поръчкова, около 2600 лв. беше- легло 2 м на 1.80м с механизъм, гардероб с плъзгащи врати 2м х 2.55 височина, нощни шкафчета и ракла. От ПДЧ. Но май сега цените са завишени, защото в момента ни правят секциите за хола и антрето и цените са се увеличили. Ако искаш мога да ти пусна на лични фирмата.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 078
Нашата спалня също е със четири чекмеджета под нея , гардероб-трикрилен, скрин и нощни шкафчета струваше около 1300лв. Купихме я през февруари. Мисля , че е същата като на кари-кари  , но не ни устройваше големината на гардероба и си поръчахме друг.
Може ли на мен да ми пратиш данните на фирмата?Ще обзавеждаме целия апартамент и търся такива фирми.

# 7
Нашата спалня също е със четири чекмеджета под нея , гардероб-трикрилен, скрин и нощни шкафчета струваше около 1300лв. Купихме я през февруари. Мисля , че е същата като на кари-кари  , но не ни устройваше големината на гардероба и си поръчахме друг.
Може ли на мен да ми пратиш данните на фирмата?Ще обзавеждаме целия апартамент и търся такива фирми.

Vashata spalnq kade i koga q poracha?

# 8
Нашата спалня е поръчкова, около 2600 лв. беше- легло 2 м на 1.80м с механизъм, гардероб с плъзгащи врати 2м х 2.55 височина, нощни шкафчета и ракла. От ПДЧ. Но май сега цените са завишени, защото в момента ни правят секциите за хола и антрето и цените са се увеличили. Ако искаш мога да ти пусна на лични фирмата.
Кога и къде поръча Вашата спалня, доволна ли си?

# 9
  • Мнения: 474
Нашата спалня е поръчкова, около 2600 лв. беше- легло 2 м на 1.80м с механизъм, гардероб с плъзгащи врати 2м х 2.55 височина, нощни шкафчета и ракла. От ПДЧ. Но май сега цените са завишени, защото в момента ни правят секциите за хола и антрето и цените са се увеличили. Ако искаш мога да ти пусна на лични фирмата.
Кога и къде поръча Вашата спалня, доволна ли си?

Поръчахме я миналата година на Стройкото, така че тази цена е с 5% по-ниска от реалната. Да, доволна съм от изпълнението и от фирмата- спазиха срока- даже по-рано монтираха, имаха проблем с вратите на гардероба, но те си го отстраняваха и просто се наложи да идват 2 пъти. А и в тази цена ни се включваха и подматрачните рамки, та си беше доста изгодно. Затова се обърнахме пак към тях и сега да ни правят хола и антрето.  Но са увеличили срока на изпълнение на 40 календ. дни. И вече не участват на Стройко- имат премного клиенти явно.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 078
 jana71,би ли ми пратила данните на фирмата?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 437
jana71,би ли ми пратила данните на фирмата?

А не  е ли по-добре направо тук да ги напише?  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 115
при нас гардероб 2м ширина на 2.40 височина, скрин - 90 см ширина, 1 шкафче, спалня за матрак 164/200 с повдигащ механизъм + матрак излезе 1800 лв.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Харесахме си спалня на тази фирма: http://www.vox.pl/en/meble_zamow_katalog.php?lang=en
Комплекта включва: легло с повдигащ механизъм, гардероб, нощни шкафчета, тоалетка и огледало - 2600 лв.

# 14
  • Мнения: 474
jana71,би ли ми пратила данните на фирмата?

А не  е ли по-добре направо тук да ги напише?  Simple Smile

Писала съм и друг път в теми за спалнята  Laughing Фирмата е Севрол. През гугъла можете да им намерите сайта, че така не го знам.

Общи условия

Активация на акаунт