Колко деца сте ИСКАЛИ да имате

  • 8 651
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 451
Със съпруга ми винаги сме искали да имаме 3 деца. Вече си имаме 2 и още не сме се отказали.  Grinning А ако излязат близнаци, ще е супер!

# 46
  • Мнения: 7 201
Имам едно бонбонче и искам още едно.
И аз. Wink

# 47
  • Мнения: 625
 Пет,но след второто умалях  Rolling Eyes

# 48
  • Мнения: 3 611
Исках 1, имам 1, сега ми се ще да имам поне още едно, ама хич не ми се ражда...  Confused

# 49
  • Мнения: 3 268
Винаги съм знаела,че ще имам две деца и имам две деца.Второто доста го отложихме във времето,че синът ми не беше от лесните,но в крайна сметка сега си имам мъж и малка кукла у дома.

# 50
  • Мнения: 190
Имам две, но искаме още едно, само дето не знам кога ще се решим.

# 51
  • Мнения: 29
Винаги съм искала поне 2,за сега имам едно,след време и второ надявам се.

# 52
  • Мнения: 147
          Все още нямам, но винаги съм искала да имам 2 деца - момче и момиче. А мъжът ми дори за 3 говори...Simple Smile За сега очакваме чудото да стане. Simple Smile

# 53
  • в Низината
  • Мнения: 705
Преди да се роди сина ми исках най-малко 3 деца, сега вече едно ми стига smile3514

 welcome  Същата съм като теб!  Laughing

И аз съм от вашата група. newsm53

# 54
И аз съм искала винаги две или три, но така се стече живота ми, че останах само с едно Cry

# 55
  • Мнения: 867
Преди да имам исках 2, сега даже 3, но ще видим.

# 56
  • Мнения: 9
Абе ,всеки иска 1-2, аз исках близнаци-2момичета и 2 момчета!

# 57
  • София
  • Мнения: 1 272
Исках 3 момчета Simple Smile, просто по-добре се разбирам с момчетата, но.........

имам 2 прекрасни момичета............................................................................

 е и за момчетата не е късно

# 58
  • Мнения: 845
Исках трички, но понеже съпругът ми не ми помага вече не искам-оставам си с двете мъничета  Heart Eyes

# 59
винаги съм искал 3 и поне едно от тях да е мое....

Общи условия

Активация на акаунт