Среща на 22- ри Август! Къде?

  • 2 912
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 572
Аз съм гласувала, идвам Simple Smile

# 31
  • Мнения: 434
Опитвам се да направя резервация, но тел. 9530760, който имам аз е зает непрекъснато.
Дайте актуален телефон на ресторанта.

# 32
  • София
  • Мнения: 981
Ако има на кого да оставя децата ще дойда.

# 33
  • Мнения: 434
Направих резервация за 18 часа, градината на името на Мариана (аз). На мен за утре ми изкочи 1 командировка да Сливен, но ще се прибера най-късно в 18,30 (надявам се)

# 34
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Аз може би ще дойда с един млад господин. Laughing За сега иска да дойде с мен, но утре кой знае какво ще мисли Crossing Arms

# 35
  • Мнения: 313
Има голяма вероятност и аз и жена ми да се появим. В коя част на Ивайло е този ресторант - м/у Хр. Ботев и Македония или м/у Хр. Ботев и Цар Самуил?

# 36
  • Мнения: 1 271
Има голяма вероятност и аз и жена ми да се появим. В коя част на Ивайло е този ресторант - м/у Хр. Ботев и Македония или м/у Хр. Ботев и Цар Самуил?

Е това вече е сериозна приказка - дано успеете ще се радваме да ви видим.
Намира се между Ботев и Македония или по-скоро като тръгнеш от Македония към 5-те кюшета по Ботев - първата в дясно има червени фенери ще ги видите ...
На Ботев има и реклама на Китайския и стрелка на къде ...
До утре!

# 37
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз няма да мога да дойда. Майк ми е тук, Дара я гони постояно да си ходи и нещо не се справя с гледането. Много съжалявам Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 1 333
Аз едва сега разбирам за срещата  Embarassed
Но пак съм заета ... отивам на среща с една лекарка - беше цял месец отпуска и сега ми е паднало да се консултирам с нея.
Весело и приятно изкарване и да си похапнете и зарди мен ... така ми се яде китайско .......
Все нещо се случва когато има срещичка и аз н емога да дойда.
искам да се видя с всички познати и да се запозная лично със Живко и съпругата му, а Меиз искам си лно да прегърна и целуна (направете всички и заради мен, моля Ви).

До скоро - при разглеждане на снимковият материал... нали си знаете за снимането - задължително е  Wink

# 39
  • Мнения: 313
...Е това вече е сериозна приказка...

Оказа се, че не е сериозна  Mr. Green
Следващия път нов опит...

# 40
  • София
  • Мнения: 2 262
Ох, пиша с пълен корем и празна глава, от жегата се размекнах направо!
Аз бях с двете деца, за мое щастие пред ресторанта срещнахме мъжа ми и успях да му връча поне големия, за това пък малкото ми устрои купон и не можах да видя никого! А освен това Лъчката си пийна и от биричката на мама, пиянде ли ще ми става той, хехехе, снимките от кунето и другите, не успях да видя кой снимаше! Аз имам само няколко броя и то да отчета присъстващите само!
Хайде чакаме снимчици...........

# 41
  • Мнения: 4 585


Мамо Иги, подписа ли петицията в подписа ми?

# 42
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Простете, че нахлувам и аз.  Embarassed
Мамо Иги, премети пощата! Laughing

# 43
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Фотографките кога ще има снимки?

# 44
  • Мнения: 3 698
Снимкииииииииии, моля смилете се над провинциалистите неуспели да дойдат, поне да ви видим  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт