Казаха ми че се престаравам

  • 2 205
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 2 317
И аз така си гледам детето, не мисля, че е престараване, не е разглезена, даже е ного самостоятелна и не обича гушкане.

За стерилизаренето на шишетата от мляко - до 1 година го правех, който, както иска да го приема, за мен съд, държал мляко е бъкан с бактерии и под 1 годинка не е ясно дали ще се справи организма.
Peace

# 46
  • Мнения: 159
Ама разбира се,че ще го гушкаш и целуваш. В момента детето има най-голяма нужда да чувства,че е обичано.Аз самата не преставам да гушкам моя Марти. Току що осъзнали,че са извън утробата,трябва да усетят любовта във външния свят Two Hearts Гушкай го и си го целувай,че сега ти се е паднало smile3541

# 47
  • Мнения: 649
Много е мъничко бебчето, за да имаш такива терзания  Wink
newsm10
не слушай другите. тази твоята приятелка има ли дете, и ако има как се е държала с него на тая възраст?

# 48
  • Мнения: 1 155
 Не мисля, че е престараване когато си гледаш детенцето хубаво, гушкяш го и му се радваш. Сега е времето, когато можеш да си го целуваш, когато пожелаеш. Много мразя, като започнат някви приятелки да ми дават съвети и да правят изказвания без да съм им ги искала ,така че не им се връзвай и аз като теб не позволявам дъщеря ми да плаче, защото според мен така се тормози и изнервя, гушкам и я цункам постоянно и още и стрерилиризирам шишенцата.

# 49
  • Мнения: 264
Гушкам си целувам си децата и всячески ги мачкотя, особено бебока, защото дава и не се сърди.  Mr. Green Каката и нея като докопам не се отърва лесно; смятам че децата трябва да са обичани и целувани, това не ги разглезва, а ги кара да се чувстват уверени и сигурни в себе си и в околните. Дъщеря ми ме слуша много, макар и между нас да няма граница ти си дете, аз съм ти майка. Напротив тя ми казва че ми е "приятелка" и ми говори на малко име.   Kissing Heart

# 50
  • Мнения: 911
Тая така наречена приятелка има ли и най-малка представа как се гледа бебе,защото ако няма, изобщо не си  е струвало да запомняш глупостите, които ти е наприказвала.
А в коментара й откривам и малко нещо нечистоплътност, и безотговорност.

# 51
# 52
  • Мнения: 1 081
Тая твойта приятелка да иде да си дава безценните съвети другаде. Патка заспала! През първите 6 месеца детето не може да се разглези, затова точно тогава целувките и т. н. са най-безопасни. Шишета, залъгалки, лъжички все още си стерилизирам, прави ми кеф. И и кажи на тая твойта приятелка че си обичаш детето за разлика от нея.

# 53
  • София
  • Мнения: 593
Леле все си викам" Господи прибери си вересиите" ама на още има останали Mr. Greenвиждаш ми лентичката мачкам я докато от смях не й избият сьлзички или не почне да ме бута по муцуната щото вече сьм й досадна Crazyно като неможе да избяга милата Joy

# 54
  • Мнения: 1 733
Изобщо даже не се престараваш, а му осигуряваш всичко, което за него на този етап е нужно! Късмет и да ви е живо и здраво мъничето!

# 55
  • Мнения: 207
А в коментара й откривам и малко нещо нечистоплътност, и безотговорност.
май има такова нещо като се замисля Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 032
Имам позната, на която умните й приятелки баха казали, че трябва да удря през ръчичките тримесечния си син, за да не си лапал пръстите, защото после палецът му все щял да е в устата  smile3511 Какво да ти кажа, хора разни. Аз лично за себе си съм решила, че не съм носила 9 месеца детето си в корема и не съм го раждала, за да ми налива някой друг акъл. Гледам дъщеря си така, както аз смятам за правилно. Понякога тактично, а понякога не обяснявам това и на професорите, които ме заобикалят.

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Аз все си мисля че ако наистина ти е приятелка нещо не си я разбрала може би ти е говорела за добро а ти не си я разбрала,просто я попитай тя как е глаедала детето си и ако на теб не ти допада и го кажи.

Общи условия

Активация на акаунт