Вие ли напускате първи?

  • 2 455
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 407
3та опция, преобладва аз да им бия дузпата!

# 31
  • Мнения: 4 718
Първа съм си биела камшика, в повечето случаи в най-подходящия момент ( сиреч, преди работите да станат задълбочени  Sick ).

# 32
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз съм дама.
Слизам първа.

Кой е силен или слаб не мога да кажа така обощаващо.
Различно е. Човека, ситуацията в която е попаднал...

# 33
  • Мнения: 2 673
Първа опция.
Не мисля, че съм постъпвала като "слаба", а като разумна.

# 34
  • Мнения: 5 622
Никога не подновявам стара връзка, колкото и да са ме молили.

Aз съм го правила. Мекушава съм. И не мога да обърна гръб на нещо много силно от раз. Разбира се след това пак аз съм губещата, нощо, че съм си тръгнала първа....

# 35
  • Мнения: 3 521
Първият ми ме заряза. После се овълчих и започнах аз да ги късам. Не съм повтаряла - ако е скъсване, значи има защо. Където съм плюла веднъж не ходя да ближа.

# 36
  • Мнения: 1 992
Зарязвала съм и са ме зарязвали.

# 37
  • Мнения: 2 386
Винаги аз съм the one.

Един-единствен път се случи обратното и още ме боли..  Confused

# 38
  • Мнения: 3 835
Абе Лиске, чудна тема! Mr. Green

Досега не е било, мъж, на когото наистина държа, да ме зареже. Зарязвала съм много мъже, не е приятно. За един единствен мъж съм страдала, но това беше толкова отдавна, че вече изобщо не си спомням. Не си струва, да се страда за тях.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 079
Имам силна интуиция за такива отношения и когато усетя, че нещата отиват към край слагам една бутилка с питие на масата, изяснявам всичко с когото трябва и прекратявам ако трябва, овреме.
Имало е случаи и когато съм се борила за връзка, но пак съм била първата, която я прекратява - като усетя началото на края ....  Tired

# 40
  • Мнения: 2 491
Първа опция.
Винаги съм си тръгвала първа, просто така се е налагало. Ако се страхуваш да не нараниш другият, никога няма да предприемеш първата крачка и ситуацията става по сложна. А и не съм сигурна, че ако другият реши да е първи, няма да ми спести страданието. Винаги има прецакан в случая.
Все пак не съм застрахована и нищо чудно някога да попадна и във втора опция, но ще се боря, ако си заслужава.

# 41
  • София
  • Мнения: 18 679
Зарязвали са ме само веднъж. Първата ми любов Heart Eyes Ей така, просто един ден каза "седни сега да си поговорим, виж, аз не те обичам вече" Tired Не ща да се сещам ooooh!
Сто пъти предпочитам аз да искам карят на една връзка, а не отсрещната страна. Мъката, че нараняваш е доооста по-преживяема от мъката, когато ти разбиват сърцето Wink

# 42
  • Мнения: 2 492
А кое е по болезнено - да зарежеш някой по телефона , на публично място в заведение да му го сервираш без да ти мигне окото , у тях така , че да ти направи сценка или ... вие ще кажете .

# 43
  • Мнения: 3 423
А кое е по болезнено - да зарежеш някой по телефона , на публично място в заведение да му го сервираш без да ти мигне окото , у тях така , че да ти направи сценка или ... вие ще кажете .
Най-добре е да емигрираш и
да си смениш името и фасона!

# 44
  • Мнения: 2 492
А кое е по болезнено - да зарежеш някой по телефона , на публично място в заведение да му го сервираш без да ти мигне окото , у тях така , че да ти направи сценка или ... вие ще кажете .
Най-добре е да емигрираш и
да си смениш името и фасона!

Целта е да му е гадно , а не да се притеснява къде съм .  Wink

Общи условия

Активация на акаунт