За колко време се отслабва?

  • 4 339
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
С бременността наддадох 30 кг отгоре.
Родих със секцио.И вече 2 ри месец съм доста дебеличка.А преди да забременея бях 50 кг.
Корема ми е доста голям Sad
Така ли е и при вас? Постепенно ли да очаквам резултати или...не мога да спортувам,нали съм само покрай бебето?
Ще се радвам да споделите и вашите методи и т.н. за свалянето на тези килограми Wink
Мерси

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Качих 23 кг, сега са ми останали 5. Най-много свалих докато кърмех. Коремът още си виси Sick, явно няма да стане от само себе си Thinking Сега седя полу-умряла от глад, малко отслабнах мъничко. Всичко е строго индивидуално, съседката ми все едно не е раждала, друга приятелка стана по-огромна и от бременна...
Още е рано да прецениш как ще намаляват килограмите. Успех!

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Строго индивидуално е Peace
Качих 30кг,в болницата оставих 10 кг.дъщеря ми е на 1.3,а аз,съм все още дебела!

# 3
  • Мнения: 2 005
Аз също бях 50кг, качих 20кг и корема ми е като на бременна -не съм и отслабнала, а трябва  PeaceСинът ми е вече на 2г , а не мога все още да отслабна newsm78

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 40
С бременността наддадох 30 кг отгоре.
Родих със секцио....А преди да забременея бях 50 кг.
Корема ми е доста голям Sad

Това все едно, че аз съм го писала! След 5 месеца мога да кажа, че съм отслабнала доста - 20кг, но имам още доста за сваляне. Не се отчайвай, с постоянство и промяна в начина на хранене и живот се свалят. Някъде бях чела, че за колкото време са качени, толкова време е необходимо и да се свалят. Може и да се окаже истина .
Успех!  Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 1 368
Качих 18кг.На втория месец след раждането започнах да правя гимнастика.Родих секцио.Сега съм както преди да забременея,малкия беше на 9 месеца когато успях да си върна килограмите.При всеки е различно.

# 6
Бях 55кг.(преди да забременея)сега съм 50.Качих 12кг по време на бременността.
Как да отслабнеш?Хм,ще ти дам моя син.На 4-тия месец от както родих бях по-слаба от всякога,
Моето"зверче"пищеше денонощно и се по усмиряваше само ако е на път с количката.И така,докато стана на 1 годинка вечно бях на път.Редовно ходя от моя квартал"Тракия"до центъра на Пловдив пеш с количката.Който живее в Пловдив може да ти каже колко километра са.Та така свалих килограмите и напомпах мускули и на краката и на ръцете(от тикането на количката,а моята върви доста трудно).Корем нямам,от глад къде ще се сетиш да ядеш,когато детето ти постоянно пищи.Такава "гимнастика" правя и сега само че защото го гоня на ляво на дясно. Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз качих около 25 кг, в болницата оставих десетина. Сега, 3 месеца след раждането, съм вече старите кг. Laughing Специални диети не съм пазила - просто ограничих някои неща, а и покрай грижите за бебчо, много не се сещам да ям. Упражнения още не съм правила, тъй като и аз еодих със секцио и още не смея. Имам само още малко коремче, но и с него трябва да се справя постепенно. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 164
Качих 18 кг, в болницата оставих 12 кг. Със секцио съм. На 3 -ия месец си бях пак в същите кг,както преди раждането, но все още имам малко тригунки на коремчето.  Laughing Макар,че като се замисля,никога съм нямала" плочки". За гимнастика време трудно се намира,но ще се постарая. Наистина при всеки е много индивидуално.

# 9
  • Мнения: 1 049
Обикновено около година е необходимо на организма да се върне в предишното си състояние... Аз също напълнях много с около 20 кг. през бременността, но година след това си върнах старото тегло. Без спортуване, нищо не съм правила за това... ходих всеки ден на дълги разходки с количката и това се отрази добре и на мен, а и напрежението около бебето също стопява килограмите  smile3521

# 10
  • Мнения: 674
Качих 22 кг.За 3 месеца ги свалих.
Внимавай какво хапваш и ще се възтановиш.
а корема по-бавно се прибира,носиш ли стягащ колан?

# 11
  • Мнения: 388
Аз напълнях по време на бременността 30 кг.,бебето ми е на 11 месеца ,а аз съм свалила за този период 33 кг.,спрях да си хапвам хляб и сладко и всяка вечер пия зелен чай,като прибавя и безсънието-се поучиха нещата Peace!

Последна редакция: чт, 16 авг 2007, 22:59 от walentin

# 12
  • Мнения: 2 677
И аз съм от дебеличките. Качих 25 килограма, даже малко повече. Синът ми е почти на 11 месеца - никаква промяна. Сега уж сериозно съм се захванала да диетувам, пък да видим до кога...

# 13
  • София
  • Мнения: 7 242
Много е различно и индивидуално. С първата си бременност качих 30 кг. При раждането свалих 10 кг, а останалите така и си останаха. С втората бременност качих 17 кг. Отново свалих 10 при раждането, а вчера се оказа, че съм се отървала и от останалите 7 кг /без диета или спорт/. Сега ще трябва да "боря" останалите от първата бременост Mr. Green.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз напълнях 14,в болницата оставих 7,но 3 месеца по-късно в опитите си да кърмя качих 3.Всичко обаче се стопи след 4-5 месеца,че и отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт