Как най-добре ви върви приказката...

  • 2 265
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 491

Нямам наблюдения върху други народи, обаче на мен ми е симпатично и нямам нищо против да го цапцарапна като местен колорит.

И на мене ми е симпатично, и ето на, сега е точно такъв момент, защото я подхвана приказката точно когато съм на вратата и трябва да излизам да си вземам децата от летен лагер, така стават тези неща в живота, поне моя, на който и континент да е, пък Дещовиди да се възмуща де що може.

# 31
  • Мнения: 803
Зависи от хората, с които съм.
Но честно казано ми е по-комфортно, ако сме седнали някъде - независимо дали е заведение, кафене, нечий хол, или дори поляна.
Обичам да ми е уютно , така по-лесно се концентрирам. Защото ако се разхождаме и някой ми говори, го слушам с половин ухо - много лесно се разсейвам от всичко, което се движи около мен. Blush

# 32
  • Мнения: 2 257
С хора, с които сме от една порода, мога да приказвам и само с очи.
Върви ми приказката основно на маса - и в БГ, и в чужбина - най-сладките ми сближавания са ставали на маса, по късни доби, с питие и запалена свещ.
Манджи и мерудии не се явяват афродизиак за взаимните ни логореи.

# 33
  • Мнения: 2 254
Аз съм  бърборана по природа...върви ми всякак...край софрата,на разходка,виртуално(ако щеш)...това,че компанията е крастави магарета,се  подразбира,нал'тъй....
 

# 34
  • Мнения: 3 447
Най-добре ми върви на градус  Simple Smile Ако заседна някъда на джин тоник, мога да откарам с часове. Наличието на храна обаче ме изнервя. И аз като Дещовиди приемам яденето като физиологичен акт, нещо интимно, а не като ритуал за сближаване и общуване. По тази причина не обичам и кръчмите като място за срещи.

# 35
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз съм  бърборана по природа...върви ми всякак...край софрата,на разходка,виртуално(ако щеш)...това,че компанията е крастави магарета,се  подразбира,нал'тъй....
 

И аз така, но без виртуалното. Виртуално запецвам, пък било то и с питие в ръка.

# 36
  • Мнения: 3 622
Аз съм  бърборана по природа...върви ми всякак...край софрата,на разходка,виртуално(ако щеш)...това,че компанията е крастави магарета,се  подразбира,нал'тъй....
 

И аз така, но без виртуалното. Виртуално запецвам, пък било то и с питие в ръка.

И аз съм така все много приказвам не млъквам   Laughing  но виртуално хич ме няма

# 37
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Дядо има една приказка-С туткал на дупето.
Аз съм алкохолик за добра компания. Стига да не съм в огромна дупка и компанията да не е много стягаща (тогава ме избива на простотии  Rolling Eyes), нямам спирка. Мога да говоря на маса, до кюфтета, на врата, на крак, в кино, в тоалетна, с/без алкохол-няма проблема.
И съм като пияна германка-карам го като за първи и последен път  Flutter

# 38
  • Мнения: 516
А вкъщи ми се сърдят, че приемам хапването като абсолютно физиологичен акт и почти никога не ги изчаквам да седнем заедно на вечеря /това сега вкъщи с наще и сестра ми/... Пък аз не обичам да вечерям късно, до 7 трябва да съм яла, те се прибират в седем и нещо...пък се къпят, пък салати режат...пък после се почва едно висене на масата. Ако съм седнала с тях само се наяждам и офейквам с детето някъде навън или във форума, ужас.
И аз имам тоя проблем. Другите, докато седнат спокойно да вечерят, аз вече ставам. Повече от 15 мин. на масата си е чиста загуба на време за мен. Мъжът ми така и не свикна с това и все се сърди. Но когато имам приятна компания се заседявам. Обикновено на заведение. Наблягам на приказките и цигарите ( за съжаление).

# 39
  • Мнения: 2 492
Приказката ми върви навсякъде ... и надолу с главата да съм , ако срещу мен е интересен събеседника не ми пречи .
На едно място дълго не ме свърта , тоест повече от час - два , но виж на плажа мога цял ден да си лафя с някой .  Grinning

Но има дни , когато може да не обеля и дума ... вчера например на колегата ми за осем часов работен ден успях да му кажа само - здрасти и като си тръгвах чао . Като не ми е приятно , не мога да бърборя насила .

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 10:54 от nepukistka

# 40
  • София
  • Мнения: 6 795
Определено на маса. Нещо не съм разхождащ се тип. Особено от планинарско разхождащия. Хващат ме дяволите да обикалям канари и чукари. Основното е , обаче, че ми върви приказката с хора от моята кръвна група, както и на всички, предполагам. В неприятна компания най-много да спретна някой мини скандал, от яд, че съм с неподходяща компания /по неволя, случва се/.

# 41
  • Мнения: 619
Няма никакво значение каква е обстановката .И на челна стойка с подходящата компания мога да не млъкна (стига да ме слушат Mr. Green)
Но подходящо е да нма нещо ,което ме разсейва Wink

# 42
  • Bapнa
  • Мнения: 762
2 часа на софра ми стигат - после или трябва да се пренасочим към най-близката дискотека да се раздвижа, или отивам да спя  Peace Но пък през двата часа не млъквам

# 43
  • Мнения: 2 700
Още 1 брой софраджийка.
Независимо дали на кафе или на ядене с пиене, на маса съм по-приказлива.

# 44
  • Мнения: 1 339
Стига да съм в добра компания си приказвам сладко, сладко. Може вървейки, може на пейка, може на кафе, може на маса. Истината е в добрата компания  Simple Smile  Не ми трябват и много хора. Може и само с 1 човек да съм пак ще си приказвам сладко  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт