Писна ми - пак е на риба

  • 3 012
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
Хич не го и мисли бе мацко .Да знаеш само как ги чакам тези сезони за лов и риболов та да си почина от него .Действат ми релаксиращо. И аз се организирам с приятелки и си откриваме нашият сезон за лов. Laughing

Аууууу, все едно не съм те чула   nnnuu

Все още има свободни места в дружинката. Да те пишем ли?
Пиши мен,идвам!  bouquet

# 16
  • Мнения: 494
Пиша те, муцка! Другите май се изплашиха. Laughing

# 17
  • Мнения: 4 111
Мъжете също имат нужда да разтоварят. Аз го изпращам за риба. Радва се. Далеч по-доволна съм това да е неговото разтоварване, отколкото някъде другаде. Той доволен - аз доволна. Липсва ми, но е по-добре. Нека има "негово време" и нещо различно от вкъщи. И се радвай, че това е риболова.

# 18
Ех , ако има и на мен кой да ми донесе прясна риба !!!!  Heart Eyes
И аз обичам да ходя за риба, ама нямам време.  Sad
Направо им завиждам на тези, които могат да отделят време за риболов !
Май трябва да си организирам по добре времето.  Thinking

# 19
Аз в началото също се ядосвах като излизаше с приятели на вън без мен.Сега ми е супер когато съм сама -отпочивам се и времето си е изцяло за нас с децата . Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 123
всеки има нужда от развлечения, и моя всеке вторник и четвъртък играе фудбол но никога несъм го спирала и по добре поне имам малко спокойствие Joy Joy

# 21
  • Мнения: 3 622
А аз как си мечтая моя да се запали по риболова, че да си почивам от него понякога... Joy Joy Joy

И моя мъж е рибар и отначало се дразнех, но с времето свикнах и така той докато е за риба и аз си почивам или излизам с приятелки или се занимавам с моите хобита

# 22
  • Мнения: 164
В това да има хоби няма нищо лошо. По-добре на риба и лов Peace.Всеки има нужда от лично пространство.Просто се отпусни.

# 23
  • France
  • Мнения: 726
Едно е да се рита топка веднъж седмично и да се  пие бира с приятели, друго е да се отиде за риба за цял ден. А семейството? Какво излиза- той се забавлява, а жената седи с децата в къщи! Съпругата няма ли желание да отдели цял ден за себе си?
Винаги съм твърдяла, че мъжете са егоисти. Аз имам един такъв, който с часове играе бридж и не му пука, че искаме да излезем сред природата.
Ако ще се ходи на риба или на лов, да взима и дечурлигата. Ние, жените, сме достатъчно натоварени, че да се натоварваме и с техните почивки.

# 24
  • Мнения: 212
Жена към мъжът си който се връща от риболов:
"Хвана ли нещо" - го пита тя.
"Дано не съм" - отговаря мъжът риболовец
Пожелавам ви разумни мъже, които знаят как да не хванат "нещо" като ходят на "риба".

# 25
  • Мнения: 9 865
Моя ходи на риба редовно. Придружавам го винаги, когато искам. Дърещя му също водим с нас, ако иска. Ходил е 1-2 пъти на нощен риболов, малко го мразя това. Но ако му кажа, че искам да е с мен заради еди какво си (което не е каприз) ще си остане тук. Аз харесвам хобито му, ако го нямаше как щяхме да си поделим компа през уикенда, не знам.

# 26
  • Мнения: 212
Ако ще се ходи на риба или на лов, да взима и дечурлигата.
hahaha Хихихихи голям майтап. На лов с жената и дечурлигата. По-голяма смешка не бях чувал. Ами нали другите ловци ще изпопадат от смях като те видят с жената на лов. Това само една жена може да го каже мъжът да взема на лов децата... Joy

# 27
  • Мнения: 123
Едно е да се рита топка веднъж седмично и да се  пие бира с приятели, друго е да се отиде за риба за цял ден. А семейството? Какво излиза- той се забавлява, а жената седи с децата в къщи! Съпругата няма ли желание да отдели цял ден за себе си?
Винаги съм твърдяла, че мъжете са егоисти. Аз имам един такъв, който с часове играе бридж и не му пука, че искаме да излезем сред природата.
Ако ще се ходи на риба или на лов, да взима и дечурлигата. Ние, жените, сме достатъчно натоварени, че да се натоварваме и с техните почивки.
изберете си ден от седмицата който да прекарвате заедно всички ние например събота и неделя сме неотлъчно заедно така няма да има недоволни

# 28
  • Мнения: 9 865
Борисе, това хич не е вярно. Компанията на моя мъж дори го питат що не ме взима с него и ми се обаждат по телефона да ходя с него по-често.

# 29
  • Мнения: 212
Борисе, това хич не е вярно. Компанията на моя мъж дори го питат що не ме взима с него и ми се обаждат по телефона да ходя с него по-често.
Да бе, на риба може с жената и децата макар че никой сериозен рибарин няма да ги вземе със себе си защото при риболов се мълчи и не се вдига шум а това е невъзможно с жена и деца около теб. Но на лов с жена и деца  Shocked това е забранено със закон. Там където гърмят пушки и се убива дивеч да се мотат жени и деца е най-малкото несериозно.

Общи условия

Активация на акаунт