Кога видяхте бебето си след секцио?

  • 8 064
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 268
Родих в 1 часа през нощта.Не видях бебето веднага,защото бях получила нещо като нервен срив,просто не бях на себе си.Лекарите ми казаха,че съм крещяла и викала праз цялото време,и съм ги обиждала и какво ли още не.Нищо не помня от това.Зле съм понесла успокоителните,които ми вкараха венозно.Детето си видях на сутринта към 10 часа.На следващия ден започна кърменето и вече си я виждах на всеки 3 часа.

# 16
  • Мнения: 2 700
Показаха ми я и ми я дадоха да я целуна още докато бях на масата (с частична упойка бях).
Дадоха ми я, или по-скоро си я взех (от стаята ми до отделението с бебетата имаше поне 30 метра, които трябваше да извървя), след 30 часа  - на следващия ден, веднага след като ме изкараха от реанимация и ме качиха в следродилно.

# 17
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Видях го на снимка, като излязох от упойка... на втория ден ми го показаха за 2 минути и чак на третия ми го дадоха  Peace

# 18
  • Мнения: 1 701
Веднага, след като я почистиха ми я показаха и дори ми дадоха да я целуна!  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 179
Веднага, след като я почистиха ми я показаха и дори ми дадоха да я целуна!  Heart Eyes

И при мен така, а още от следващия ден бяхме в една стая Peace

# 20
  • Мнения: 11 003
Показаха ми я щом я окъпаха и облякоха, понеже в операционната беше доста студено. После ми я донесоха в реанимацията, вече за по-дълго време. Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 1 925
Показаха ми го веднага щом го аспирираха и оправиха, дадоха ми да я цункам и после ми я донесоха като ме настаниха в стаята. Peace

# 22
  • Мнения: 288
На мен ми я донесоха в реанимацията няколко часа след операцията, но само да я видя. Иначе на 3тия ден беше вече при мен в стаята.Първите 2 дни бях на системи и нямаше как да се грижа за нея

# 23
  • Мнения: X
на мен ми показаха бебката веднага след като мина първият преглед, все още не беше измита  и облечена.буквално 5 мин. след раждането.после още веднъж след като ме настаниха в реанимацията и дойде таткото.после щом се качих в отделението ми даваха през 3 часа.

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Непосредствено след раждането.
После в реанимацията не ми го донесоха.
Чак на следващия ден, след като ме качиха в отделението.Тогава го виждах при всяко хранене, в другото време беше отделно от мен.

# 25
  • Мнения: 327
Мисля,че около 8 часа след секциото/късния следобяд/в реанимацията.Аз я очаквах през цялото време след операцията,но този миг,в който я поставиха на възглавницата до главата ми, изпитах най-истинското в живота-да станеш майка.

# 26
  • Мнения: 750
Веднага ми предложиха да го целуна като го извадиха, но отново се срещнахме след като напуснах реанимацията.

# 27
  • Мнения: X
на мен ми показаха бебката веднага след като мина първият преглед, все още не беше измита  и облечена за да се запознаем и да се цункаме буквално 5 мин. след раждането.после още веднъж след като ме настаниха в реанимацията и дойде таткото.после щом се качих в отделението ми даваха през 3 часа.

# 28
  • Мнения: 683
Видях го веднага, бях с епидурална упойка, а си го взех на следващия ден, като излязох от реанимацията. Веднага са го показали и на мъжа ми, още преди да го измият и той го е снимал:
http://zlatarevastef.myphotoalbum.com/view_photo.php?set_albumNa … na_nqkolko_minuti
В реанимацията не ми го донесоха, защото беше заспал и казах, да не го будят.

Последна редакция: пт, 17 авг 2007, 13:30 от mama_na_vale

# 29
  • Мнения: 1 409
Видях го веднага,а на следващия ден вече си беше при мин в стаята

Общи условия

Активация на акаунт