Домашен любимец и пътуване на почивка

  • 686
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 307
Такива ми ти мисли ме вълнуват. Как организирате грижите за домашните любимци, като решите да ходите на почивка? Имам предвид малки домашни любимци - птици, свинчета, хамстери, зайци и рибки. Защото за кучета и котки има пансиони, а някои хотели приемат и с куче например.
Дайте идеи, моля! Praynig

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Ами аз докато имах рибки оставях ключ на състудентка-съседка и тя я хранеше и поливаше цветята.

# 2
  • Виена, Австрия
  • Мнения: 284
Точно тази тема ми се въртеше из главата вчера!
Докато си бяхме в БГ беше лесно, все се набираше кой да наглежда котето ми, но сега...Навсякъде го влачим с нас, какво да се прави!

# 3
  • Мнения: 3 880
Аз съм си оставяла хамстера преди няколко години на пансион за 3 седмици. Стопи ми се душичката дали ще го намеря жив като се върна, но добре го понесе животинчето Simple Smile. И по-големи гризачи вземаха в този пансион (освен големите животни), също и птички, така че ако се разтърси човек- намира се.
За риби съм виждала едни устройства, в които се слагат до 28 порцийки храна и то автоматично изсипва по една на 24 часа в аквариума. Не съм гледала обаче риби и незнам доколко е полезно и приложимо това чудо.
Това с почивките е единственото, което ме спира да взема животинче Sad иначе да бях взела досега поне зайче, ако не куче. Леа голям мерак има, аз също, но като се замисля, че освен другите приготовления покрай пътуванията ще трябва да бягам да организирам и подслон за животното и после през цялото време ще се и притеснявам дали ми го гледат добре и нещо ме спира.... и рода няма наолколо, да го харижа на някоя баба да го гледа от време на време Laughing

# 4
  • Мнения: 764
Свекърите ми с брата на мъжа ми живеят в съседния вход,от утре им оставяме ку4е,3 костенурки и незнайно колко саксии с цветя.... Peace

# 5
  • Мнения: 11 307
Това с почивките е единственото, което ме спира да взема животинче Sad иначе да бях взела досега поне зайче, ако не куче. Леа голям мерак има, аз също, но като се замисля, че освен другите приготовления покрай пътуванията ще трябва да бягам да организирам и подслон за животното и после през цялото време ще се и притеснявам дали ми го гледат добре и нещо ме спира.... и рода няма наолколо, да го харижа на някоя баба да го гледа от време на време Laughing

Ами ние се сдобихме със зайче края на юни, а планираме поне за седмица да отскочим до балеарите през октомври, та заради това отсега взех да мисля. И ние сме без рода наоколо. Ще разпитам аз комшиите, ако не стане - ще питам за някой такъв пансион около нас. Честно казано, не мислех, че има за дребни питомци.
Нашия както го пускаме да тича по двора, не знам как ще понесе само клетката в пансион Thinking

Общи условия

Активация на акаунт