Разочаровах се от Азис

  • 7 073
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
Бум чика уоу уоу!
А кое е чавето с пендарената
кърпа, дето оклича до Азис?
Някоя фючър-виелица ли?

Азис ме кефи! Верно, не бих
държала да го помирисвам, но
песните, които съм слушала, ми
харесват. Цялостната му концепция
също ми допада, умее си човекът.

# 16
  • Мнения: 6 029
без да се обиждат тези, които го харесват.. ама на мен лично ми е много, ама много гнусен...

# 17
  • Мнения: 5 370


Азис ме кефи! Верно, не бих
държала да го помирисвам, но
песните, които съм слушала, ми
харесват. Цялостната му концепция
също ми допада, умее си човекът.

Лиска, както винаги, цели десетката. Peace

# 18
  • Мнения: 4 451
Аз пък съм разочарована от Лили Иванова. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 4 451
Пак съм изтървала клюката! Crossing Arms Кога стана баща Азис и какво бебе има? Моля някой да ме просвети. Grinning

# 20
  • Мнения: 6 029
Пак съм изтървала клюката! Crossing Arms Кога стана баща Азис и какво бебе има? Моля някой да ме просвети. Grinning

ау засрами се!

# 21
# 22
  • Мнения: 4 451
Обаче видяхте ли на снимката, която е сложила авторката, хората с какво умиление в очите го гледат.

# 23
  • Мнения: 2 673
фНИМАНИЕ!! newsm78
Според мен авторката на темата праи недвусмислена реклама на пластичен хЕрург!
 Sick

# 24
# 25
  • Мнения: 4 726
Обаче видяхте ли на снимката, която е сложила авторката, хората с какво умиление в очите го гледат.
На Галена миците са по-впечатлителни Mr. Green Тая дума ме разби направо Laughing

# 26
  • Виена
  • Мнения: 725
Ами незнам кое е...Имаше доста деца което ме учуди.И доста добре хвърляха кючеци.Аз това не го възприемам.Също имам дъщеря на 6 год.,която много го харесва и искаше да дойде с мен,но не я взех.Не мисля,че там и е мястото!Между другото имаше едно бебче,може би на 6,7 месеца.Горкото стана ми много жал...А баща му в най-голямата навалица и дъндания го заеде на сцената и си направиха снимка с Азис.
 
Звездите се гледат по телевизията, щото наживо явно не са това, коетовиждаш от екрана.

Пий една биричка, ледена.  Grinning
Пия,пия  beer.Явно наистина си е така!

# 27
  • Мнения: 526
А за Роби Уилямс какво ще кажеш?

Роби ме кефи. Mr. Green
Нали?Даже когато го снимат пиян-залян в канавките Mr. GreenСладур е той.Умее да пее и прави шоу.
Азис ми стана доста по-симпатичен,откакто го гледах във ВИП-а.Забавен ми беше Grinning

# 28
  • Мнения: 4 068
Никога не ме е очаровал Азисчо та да ме разочарова тепърва.

# 29
  • Мнения: 4 111
Васко-Василка-Азис-п******а е най-скъпо платеният изпълнител в България. И той го знае. И не му пука какво се пише из форумите. Харесвам да го слушам, не харесвам да го гледам. Може го. И гладен няма да остане и да спрете да му ходите на изявите.

Общи условия

Активация на акаунт