Бръснене

  • 1 385
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Здравейте,тези дни ми предстои да отида до морето за няколко дни,но проблемът са отново тези косми.Аз се епилирам с помощта на депилатоар,но на морето няма да имам достатъчното време да чакам определените минути за действието му и се питах дали,ако използвам самобръсначка 1-2 пъти после ще са много гадни космите-в областта на краката до коляното и триъгълника?

# 1
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Крем депилатоар горе-долу е равносилно на бръснене,така че едва ли ще има разлика в окосмяването за 1-2 пъти бръснене.

# 2
  • Мнения: 5 393
От 1-2 пъти не ми се вярва да има особена промяна, а и radost е права-двата метода са почти идентични(за мен поне).

# 3
  • Мнения: 526
Той принципа е един и същ-премахваш само видимата част на косъма.Няма да станат по-гадни.Все тая е.

# 4
  • Мнения: 2 414
и аз така мисля.пък и според мен след употребата на депилатоар не е желателно да ке излагаш на слънце. Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 111
Аз използвам епилатор, а в моменти, когато бързам и ми се налага да се бръсна след това космите растът като за световно и все едно въобще не съм използвала епилатор преди. Но всеки човек е различен, а и неговите косми, затова щом ти понася депилатоара предполагам , че няма да е кои знае какъв проблем да се обръснеш няколко пъти.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
И на мен ми се е случвало/иначе ползвам епилатор/ и не виждам промяна.

# 7
  • Мнения: 222
Да се надявам,че няма да има кой знае каква промяна и след това всичко ще си е,както преди. Simple SmileТрябва да се опита.

# 8
  • Мнения: 249
и аз така мисля.пък и според мен след употребата на депилатоар не е желателно да ке излагаш на слънце. Rolling Eyes
няма да има промяна след бръсненето,аз също ползвам депилатоар когато ходя на море и нямам проблеми от слънцето

# 9
  • Мнения: 1 027
И аз смятам, че е едно и също и няма да има проблем. Аз ползвам епилатор, но като бързам и до старата приятелка самобръсначката прибягвам  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 7 186
Аз ползвам и епилатор и самобръсначка от край време и нямам никакви проблеми.

# 11
  • Мнения: 1 339
Едва ли ще е фатално, както всъшност вече са ти казали  Peace

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ако направиш кола-маска преди заминаване ще ти е най-лесно.

# 13
  • Мнения: 1 669
Ако направиш кола-маска преди заминаване ще ти е най-лесно.
newsm10

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Аз ползвам и епилатор и самобръсначка от край време и нямам никакви проблеми.

и аз  Peace
с месеци ползвам само едното, после с месеци прилагам другия метод - кога как дойде  Peace няма разлика, поне при мен

Общи условия

Активация на акаунт