Фризьорски салон Helita

  • 26 846
  • 93
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Здравейте,някой посещавал ли е Хелита-фризьорски салон точно зад Пирогов. Rolling Eyes
Някой да е ходил или да е чувал отзиви?
Интересуват ме цени на подстригване(с измиване) и маникюр. Wink
Съжалявам за темата,но не намерих нищо в гугал. Praynig

Последна редакция: пт, 04 юли 2008, 11:49 от kopche

# 1
# 2
Az hodq tam, pri ivo, 10lv postrigvane i 10 seshoar, mnogo e vnimatelen!

# 3
  • Мнения: 2 414
Мерси много.Цените са страшно добри. Peace
Искам да те питам нещо конкретно за Иво(понеже казваш,че си доволна от него)-напоследък имам ужас от фризьори,защото когато ги помоля да ми отрежат само връхчетата ми скъсявам косата много. Sad
Дали с Иво ще се "разберем" по този въпрос?

# 4
  • Мнения: 212
Е как така?Като кажеш,че искаш само 1 см да ти се отреже,така и трябва да бъде.Ти си в позицията на ,,КЛИЕНТ''.

# 5
  • Мнения: 2 414
Засега не съм попадала при фризьор,който да ми реже само по 1 сантиметър. Sad

# 6
  • Мнения: 212
Аз пък никога не съм на попадала на такъв,който да не ме слуша,а да си реже колкото си иска(ще направя голям панаир).......Дори редовно ги карам да режат по още 1 см.В една от веригите фр.салони процедират по следния начин:Клиентът трябва да е доволен!Ако не се хареса го правят пак.Ако се съберат 3-ри оплаквания от един и същи фризьор,заминава отново на обучение или напуска завинаги.

# 7
  • Мнения: 2 414
Сега мисля да отида в този салон дано да нямам забележки после. ooooh!

# 8
  • Мнения: 212
Трябва да дойда с теб някой път и да видя как си позволяват да подстригват както си искат.. fight

# 9
  • Мнения: 2 414
Мда,цял списък мога да ти дам... Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 212
Дай да ходя да ги почвам с големите шамари:)

# 11
Всъщност, доста му е жал да реже много, супер внимателен е и много добре разбира, когато му кажеш малко. Супер е. Гарантирам ти!

# 12
  • Мнения: 113
 Аз мисля,че само старите фризьорки си режат колкото искат и както те си знаят дори и да им обясниш. От доста години не съм попадала на такива. Вече съм открила няколко, които колкото см кажа, толкова ми режат.

# 13
  • Мнения: 2 414
Всъщност, доста му е жал да реже много, супер внимателен е и много добре разбира, когато му кажеш малко. Супер е. Гарантирам ти!
Аз вече се боядисах при него. Laughing
Наистина е страхотен! Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Може ли да напишете по-точни координати на този салон? Включително телефонен номер.
Благодаря!

# 15
  • Мнения: 2 414
Адрес точен не мога да кажа,но ще се опитам да обясня къде се намира. Whistling
Ако тръгнеш от Пирогов(от страната на детската реанимация)и вървиш надолу по булевард Пенчо Славейков в посока НДК-от другата страна е Capitan Cook и свиваш в първата пряка(точно зад Пирогов се пада).И вървиш направо,по улицата има няколко магазинчета за хранителни стоки и след 2 мин ще видиш салона. Grinning Улицата е "Лауош Кошут".

# 16
  • Мнения: 375
В хелита  кадърна е само Канара! Всички  останлаи са леваци особено този Иво и Симеон

# 17
  • Мнения: 2 414
Beti,защо не си доволна от Иво?

# 18
Щот не й е пуснал. Аз ходя при Киси, сорка че се намесвам хаха. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 15
И аз казвам своето "ДА" за Иво от Хелита, защото с години не бях ходила на фризьор,..имах коса под задника.  Адски дълга. Започна да ми капе и се наложи да се подстрижа поне до кръста. Видях едно момиче с хубава прическа и я питах къде се е подтригвала. Много ме беше страх да не ме офъкат някъде. Тя ми даде визитка на Хелита и ми каза,че Иво я е подстригвал. Е...като излезнах от салона не можах да се позная...Супер ме направи и беше много внимателен. НЕ ме и ускуба, а косата ми е от много заплитащите се ! Много съм доволна от него.Вече само при него ходя и каквото му кажа веднага разбира какво имам в предвид. newsm10

# 20
  • Мнения: 375
Иво е най нещастния фризьор в хелита.Там най добра е Канара!!!

# 21
Педикюра е 22лв., доволна съм, на маникюр ще ходя другата седмица и ще споделя

# 22
  • Мнения: 528
В Хелита ходя на педикюр и маникюр при Ани, най-добрата!  Mr. Green
Знам, че скоро ще отварят още един салон на Дойран.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 392
По мое мнение Хелита е един от най-добрите салони.
Има баланс между качество, интериор, цени и местоположение, защото последното се оказва важно, поне за мен.
Симеон е чудесен като фризьор, Ива също.
Доволна съм и от Криси- козметиката.
Ани също е добра.
Единствено не разбрах, Бети, защо толкова се палиш?
Очевидно има и личен аспект, но тук говорим за професионални качества.
Виждам, че има и доволни от останалите, аз нямам лични впечатления.
Ако един салон е добър, в частност хората, които работят там, дори и да скъсваш да пропагандираш, няма да има особен ефект.
Важното е да остане доволна една клиентка от косата си/маникюра/козметиката и т.н.

# 24
  • Мнения: 1 417
Хм, аз отдавна му се чудя на тоя салон, т.е за козметиката дали да го пробвам, ама сега след вашите мнения ще се престраша Wink Нещо по -различно, като процедури за лице има ли, да ми препоръчате.
Аз от фризьорката, ама не и помня името не съм доволна.

# 25
  • София
  • Мнения: 3 392
Миши, аз при Криси ходя на козметика.
Мисля, че има и друга козметичка, но от нея нямам лични впечатления.
Като казваш 'нещо по-различно", аз не мога да съм ти много полезна, имам предвид, че употребявам сравнително консервативни терапии за лице, а във всеки случай и самия салон не е специализиран дерматологичен и прочие, а просто нормален клас салон за поддръжка.
Освен това, аз към козметици имам особено усещане, защото самите процедури предполагат едно навлизане в личното пространство и не съм в състояние да допусна всеки- ако не ми е приятна козметичката, не мога да направя и процедурите, така, че според мен, избора на козметик, специално е много лично решение.
Ако ти е удобен салона- го пробвай.

# 26
Маникюра е 14лв., някой знае ли актуални цени за подстригване и сешоар.

# 27
  • Мнения: 2 414
Подстригване+сешоар=30 лева. Peace

# 28
  • Мнения: 12
аз ходя там на вежди при Цари и съм много доволна.Като цяло салона ми допада, и се надявам по скоро да отворят новия защото ще ми е по близо!

# 29
  • Мнения: 2 414
Каква е цената за почистване на вежди?

# 30
az da vi kaja puk,4e v Helita hodia na kola maska pri Tzari - nqma po-vnimatelen 4ovek,i e takava usmihnata sladurana.Sled kolata-nqmam nishto 4erveno ili sinio nikude-dori i triugulnik,

# 31
  • Мнения: 23
дайте тогава координати на този салон - как да запишем час за фризьор, маникюр ...

# 32
  • Мнения: 2 414
Телефона е 9531523. Hug

# 33
  • Мнения: 23
Благодаря, Мелиса  Hug
Още днес им звъня  Laughing

# 34
  • Мнения: 4 447
Посещавам този салон още преди да се преместят зад Пирогов.
Много са добрио там! Ако ще си записваш час при най-добрите -
Мони, Ива.... трябва да е поне месец преди това. Много трудно
е вече записването при тях. Но ти го препоръчвам с две ръце  Peace

# 35
  • Мнения: 2 414
vesta,моля. Hug
Кажи после при кой си записа час? Simple Smile

# 36
  • Мнения: 23
Успях!!!
 newsm44
В четвъртък съм при Ива  Grinning

# 37
  • Мнения: 2 414
Приятен час и да споделиш после впечатления. Hug

# 38
  • Мнения: 4 447
Приятен час и да споделиш после впечатления. Hug

Със сигурност ще остане мнгоо доволна. Ива е супер Peace

# 39
  • Мнения: 528
А някой да има тел на новия им салон?

# 40
  • Мнения: 4 447
А някой да има тел на новия им салон?

Ти не четеш ли? По-нагоре го има  ooooh!

# 41
  • Мнения: 2 414
Аз съм дала телефона на салона,който е зад Пирогов.Не знам дали е "стар" ли "нов". Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 528
А някой да има тел на новия им салон?

Ти не четеш ли? По-нагоре го има  ooooh!

Това е тел на салона зад Пирогов.
Аз искам на новия, на Дойран.

# 43
  • Мнения: 2 414
Къде е салонът на Дойран?

# 44
  • Мнения: 528
Някъде около "Ниагара"

# 45
  • Мнения: 2 414
Ще проверя тези дни къде е,защото този ми е по-близко. Peace

# 46
  • Мнения: 23
Здравейте момичета!

Днес бях в Хелита и както обещах - да споделя впечатления  newsm53
Бях на подстригване и боядисване при Ива и съм много доволна, работи бързо и не е нужно да откараш половин ден в салона и най-важното резултатът съвпада с очакванията  smile3501

Взех визитка и да спусна и аз малко инфо - новият салон е на ул. Лерин 24, тел. 859 38 51.
чакаме впечатления и от там Grinning

благодаря още веднъж на Мелиса за координатите  smile3525

# 47
  • Мнения: 2 414
Моля,много се радвам,че си останала доволна.  Hug

# 48
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравейте! Аз посещавам този салон също от години.Ива ми е приятелка и мога да кжа,че е истински професионалист.Изглеждам перфектно иминно заради нея.Сешоарите и правия и подвития ги прави супер!

# 49
  • Мнения: 2 414
Какво значи "повдигнат" сешоар?

# 50
  • Мнения: 212
Какво значи "повдигнат" сешоар?
С обем

# 51
  • Мнения: 1 878
Заинтригувахте ме с този Иво Grinning А колко струват кичурите там, за коса до раменете?

# 52
  • Мнения: 2 414
Аз пак да похваля Иво. Heart Eyes
За цената на кичурите не съм много сигурна-по-добре звънни и питай. Peace

# 53
  • Мнения: 93
Отдавна си търся фризьорски салон и май вече го намерих. Ще звънна да се запиша  Hug

# 54
Здравейте момичета, исках да ви попитам ако някоя е ходила скоро в салона има ли някаква промяна в цените за подстригване.
Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 19 473
И аз се интересувам дали има промяна в цените

# 56
Постригване и сешоар 30лв., няма промяна.

# 57
  • Мнения: 13
 А аз не съм в списъка с доволните. Пусках си няколко месеца косата, най-вече дължината отпред, за да се подстрижа на каре. Стария ми фризьор е в процес на търсене на собствен салон и аз реших по мнения от подобна тема да се подстрижа в Хелита. Обясних на фризьора какво точно искам а той съответно ме подстрига както си може Хем и по време на подстригването на няколко пъти му казвам "ама нали на каре?! а той "да да " Sad Прическата ми няма нищо общо с каре, просто ми етажира от всички страни косата. Сега ще трябва да чакам поне половин година, за да ми израстне отпред достатъчно. Аман от проби и грешки. Не им знам останалите фризьори как работят и няма и да пробвам. Да не са го наели този... Успех на всички мацки! Дано се сдобиете с желаните прически

# 58
  • Мнения: 202
Още едно положително мнение за Хелита и най-вече за Мони от салона зад Пирогов.Ходя при него  вече 5 години(още от салона им на ул.Бузлуджа).Много съм доволна ,работи много добре,бързо и качествено с хубави продукти.Маникюристката Ани също е много добра.
Интересуваме има ли вече мнения от салона на Лерин,че ми много по-удобен?

# 59
  • Мнения: 276
И от мен актуално положително мнение за салон Хелита на ул.Лерин и най-вече за фризьорката Весела!
За първи път ми се случва да вляза във салон и да се оставя изцяло във ръцете на фризьора и да стана от стола много доволна от новата си визия!
Ще продължавам с удоволствие да ходя там!

# 60
  • Мнения: 1 416
Интересувам се дали в салон Хелита освен този Иво има и жени фобри фризьорки. И коя да търся по точно? Държа да е жена.

# 61
  • Мнения: 1 416
Интересувам се дали в салон Хелита освен този Иво има и жени фобри фризьорки. И коя да търся по точно? Държа да е жена.
  Rolling Eyes Whistling

# 62
  • Мнения: 375
по добре внимавай в този салон вместо с Лореал забъркват други по евтини бои!!!
Иначе самоМони реже добре! Реже защото той е фен на късата коса! Mr. Green

# 63
  • Мнения: 2 414
Най-доволна съм от Канара. Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 2 210
Интересувам се дали в салон Хелита освен този Иво има и жени фобри фризьорки. И коя да търся по точно? Държа да е жена.

Канара, ако още е там, защото има и нов салон.

# 65
  • Мнения: 2 414
Интересувам се дали в салон Хелита освен този Иво има и жени фобри фризьорки. И коя да търся по точно? Държа да е жена.

Канара, ако още е там, защото има и нов салон.

Канара си е в салоно зад Пирогов. Peace

# 66
  • Мнения: 276
В салона им на ул Лерин се подстригвам при Весето. Много съм доволна!

# 67
  • Мнения: 2 414
Някой да е ходил на почистване на лице при Криси?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 210
Някой да е ходил на почистване на лице при Криси?

Да. Внимателна е, но от Цари съм по-доволна.

# 69
  • Мнения: 1 416
А дали в този салон има добра маникюристка, че ме запалихте от темата с гела и акрила на ноктите, искам и аз да си направя?

# 70
  • Мнения: 2 414
Аз съм много доволна от всшчки маникюристки. Blush
 

# 71
Моля ви, кажете някой качествен фризьор от този салон, който да подстригва късоооо, защото вече колко души обиколих и никой не ме прави така, че да се харесам. Сега съм подстригана, но не се харесвам и ще трябва да ходя на оправяне.

# 72
  • Мнения: 4
аз също съм доволна от салона ходя на козметика при Цари,познавам е лично,работи много добре и е много внимателна  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 718
Много съм доволна от Мони Peace

# 74
  • У дома !
  • Мнения: 700
Ива и Мони са най-добрите фризьори в този салон!
За маникюр препоръчвам Вили и Ани Peace

# 75
  • Мнения: 1 416
Добре, значи може да пробвам там някоя от услугите, щом сте толкова доволни, но май първо ще пробвам някоя от маникюристките тук във форума...невероятни неща правят, какви красоти не мога да им се нагледам на някои неща Heart Eyes Та сега се чудя коя да избера, всички са майсторки!  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 641
A дали правят прически с двурога маша и каква е цената на дифузер Hug

# 77
  • У дома !
  • Мнения: 700
Двурога маша наричаш ретро пресата ли за къдриците като на Андреа и Златка ли?
Ако става въпрос за нея,да правят цената е 40лв. на скоро питах,но за много дългата ми коса казаха,че ще е 50лв.
Иначе в повечето салони е 35лв. Naughty

# 78
  • Мнения: 2 414
Е,то направо да си вземеш пресата за 170лева-3 пъте правене в салон. Tired

# 79
  • Мнения: 3 641
Благодаря ви за информация Hug Аз пуснах и отделна тема, ако може да ми съдействате много искам да си купя тази двурога маша, но незнам откъде Embarassed

# 80
  • Мнения: 1
А с Лореал ли рабоят в този салон? И ако някой случайно знае дали давтат курсове и горе-долу колко парички.

А двурогата маша я има тук: http://www.-spam088-.com/company_products.php?company_id=7&c … me=BaByliss%20PRO
 Wink

# 81
  • У дома !
  • Мнения: 700
Благодаря ви за информация Hug Аз пуснах и отделна тема, ако може да ми съдействате много искам да си купя тази двурога маша, но незнам откъде Embarassed

Внимавай,че има и доста имитации!Тази е най-готината:
,а и в форума има тема за нея,някой момичета си  порърчват от чужбина през нета подобна и много евтина,но на мен лично не ми харесват Naughty

# 82
  • Мнения: 345
Мацки, като ви чета, май всички сте очаровани от този салон. Аз искам гел с удължители на ноктите да си сложа(мойте са много къси и чупливи), има ли някоя от вас, която да е ходила за тази процедура и да сподели мнение, моля.

Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 15:43 от bibilota

# 83
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

# 84
  • София
  • Мнения: 2 210
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

Няма за какво да се притесняваш, страхотна е!

# 85
  • Мнения: 2 414
Macki zapisah si 4as pri Kanara...ne sum hodila pri neq do sega, a sum na kare!Ima li za kakvo da se pritesnqvam ....dobra li e?

Няма за какво да се притесняваш, страхотна е!

И аз съм страшно доволно от нея. Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 1 416
Да кажа и аз мнението си за този салон Хелита и по-точно за работата на Канара. Малко ми е трудно да преценя точно доволна ли съм в крайна сметка или съм недоволна Tired Първо - подстрига ме мнооооооого набързо и видимо с не особено желание за работа. Можеше да се постарае и малко повече например да ми изправи косата горе долу със сешоара накрая след подстригване  , за да мога да преценя дали ме е подстригала добре или трябва да се реже още някъде. Досега навсякъде, където съм ходила го правят това нещо, без да ми го таксуват отделно като сешоар! Второ - зададох и няколко въпроса, свързани разбира се с косата, на които тя нямаше точен отговор, което ме навежда на мисълта, че не е особено квалифициран фризьор. И трето и най-важното- накрая си тръгнах от този салон с по-гадна коса, отколкото като дойдох - абсолютно без никаква прическа, с разхвърчана, перушинесто изглеждаща коса, неподредена. Това нямаше да се случи, ако Канара ми беше лееко поиздухала косата със сешоара и четката, колкото само леко да се поизправи и хем аз да мога да преценя дали ме е подстригала добре, хем да не си тръгвам в такъв кошмарен вид! В заключение - изобщо няма да отида пак там!

# 87
  • София
  • Мнения: 2 210
Амра, честно да ти кажа не разбирам това "да ми поизправи горе-долу косата със сешоара" и да не те таксува. Или ти правят сешоар или не. Другото си е чисто подстригване и продухване, за да не си тръгнеш с мокра коса.
За да не се чувствам така, когато ходя на ново място, аз лично преди да седна си казвам всички изисквания и съответни претенции, за да няма разминавания в очакванията. Както и например, ако тръгнат да ме сушат шрав сешоар, например, още в началото си казвам, че искам обем. Така, че не винаги е виновен само този, който те обслужва. Иначе- ако не си доволна, разбира се, че няма да отидеш пак там.
Ти каза ли и, че искаш да ти изправи после косата???

# 88
  • Мнения: 1 416
Тя почти нищо не говори с мен докато ме стрижеше, досега винаги където съм ходила и аз ги питам фризьорките и те ме питат сами как си поддържам косата и става разговора. Тази с ченгел да и вадиш дулите от устата Crossing Arms Хич не беше приятно цялото посещение и аз не нямах и желание да питам и разправям повече. Но просто се учудвам крайно , че досега без да им казвам да ми изправят косата накрая, за да видя как са ме подстригали, винаги са го правели сами. Тази само гледаше да ми вземе още 15 лв за сешоар допълнително ако я бях помолила да го направи. В крайна сметка как да разбера ми кажи , добре ли съм подстригана или не като ми е чуплива косата?! А и накрая я питах :"Така ли ще остане косата, готова ли съм Shocked???" И тя:"Ми след като не искате сешоар." Смятам, че трябваше друго да направи, най-малкото за да ме привлече като клиент , ако не друго...сега в тая криза за запад хората намалят цените масово на стоките и услугите, а тука! А и аз не искам да ми прави подаяния и да ми прави безплатен сешоар, а да изляза от салона с що годе нормална коса, а не с неуредена!

# 89
  • Мнения: 746
някакви отзиви за масажите?

# 90
  • Мнения: 19
Дами, имам въпрос конкретно за салона, който се намира в пресечката на Дойран.....Казаха ми, че там имало много добра козметичка, та някой дали я е посещавал и имате ли отзиви

# 91
здравейте ,аз също ходех там доста пъти но вече кракът ми не е стъпил откакто  ми изчезнаха пари дирректно от портмонето при положение ,че нямаше никакви клиенти а бяха само персонала,затова ви съветвам да си пазите чантите много ЗДРАВО.Много съм РАЗОЧАРОВАНА.Просто изгубиха редовен клиент понеже си правех доста процедури там.

# 92
abee ne iva ne ivoo v helitaa naii dobriqq e monii .. v toq salon hoda ot  8 god vsi4kite sum gii obikolilaa i prii nqkoiii osobenoo prii toqq ivoo 6tqh da see razreva za6toto ee tolkva ''kaduren'' 4e mii ide6ee nzz kvoo da naprava nee se zalugvaitee hodete prii monii nqma da sujalqvatee ..

# 93
  • София
  • Мнения: 2 210
abee ne iva ne ivoo v helitaa naii dobriqq e monii .. v toq salon hoda ot  8 god vsi4kite sum gii obikolilaa i prii nqkoiii osobenoo prii toqq ivoo 6tqh da see razreva za6toto ee tolkva ''kaduren'' 4e mii ide6ee nzz kvoo da naprava nee se zalugvaitee hodete prii monii nqma da sujalqvatee ..

Тъпо е да се пишат такива неща от гост-акаунт,аз също харесвам най-много работата на Мони, но в момента записванията при него са за края на февруари  Wink

Общи условия

Активация на акаунт