Как добавяте бисквити?

  • 1 155
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Здравейте! Във връзка с оптимизирането на хранителния режим на бебети ми /на почти 9 месеца/, д-р Слънчева ме посъветва да давам бисквити към вечерното мляко. Да, но как? С по-широк биберон ли? А както и да ги натроша все остават едри парчета.  newsm78

# 1
  • Мнения: 707
Давай тогава с лъжичка, като каШа.

# 2
  • Мнения: 1 207
Има такива готови натрошени се продават на Плазмон и косистенцията им е като малко по едра сол,но са скъпички -10лв. в кутия като на Нан.
Можеш да си купиш такива каквито мислиш да даваш и да ги минеш през машинката за мелене и вечер в млякото за да насища.При нас не минава номера. Crazy

# 3
  • Мнения: 1 483
Счуквай ги в хаванчето(ако имаш) и използвай бибероните с трите позиции на Авент или Чико.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 610
Аз слагах бисквити закуска,смляни в чопъра,после почнах да слагам каша 2л.Сега вече не му слагам нищо,само чисто мляко.Докато му слагах тези неща все си ядеше нощем,сега не яде,така че едва ли има голямо значение за засищането им.

# 5
  • Мнения: 193
Много ви благодаря   bouquet Предпочитам д аги давам с шише, защото така заспива най-лесно.

# 6
  • Мнения: 5 026
както е писано по-горе, има специални бишкоти на Плазмон.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Купувах бишкотите на Плазмон.Тях не е необходимо да натрошаваш.Като ги пуснеш цели в млякото и те сами се разтварят.

# 8
  • Мнения: 887
На сина си добавях в млякото от бишкотите на Плазмон и използвахме биберона с трите позиции на Авент.

# 9
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
На дъщеря ми понякога вечер в млякото или сутрин и слагам бисквити "Закуска" и давам с биберона на Авент,който е с 3 позиции.Добре ми се разбиват и без да ги меля Peace

# 10
  • Мнения: 1 081
Смилаш в мелачката бисквитите и слагаш в шишето. Няма да те съветвам да вземаш на Плазмон, сдно, че са безбожно скъпи, второ, че гранулите се разтварят само във вряла вода, имаче седят като пясък, и бисквитите им също не се разтварят. Пробвай с обикновени бисквити закуска.

# 11
  • Мнения: 7 201
Давала съм бисквити Закуска-натрошавах и пасирах заедно с млякото. Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 213
Бишкотите на Плазмон са около 2 лв в пакетче от десетина ако не се лъжа и са много удобни, както са ти писали и други майки. Слагаш млякото във водата, слагаш и 1-2 бисквитки от тях, раздрусваш и те се хомогенезират с млякото. Удобно и засищащо!

# 13
  • Мнения: 4 784
Вчера си купих от натрошените бисквитките на Плазмон в кутия. Тази вечер сложих една лъжичка в млякото уж да заситя бебо, утре ще кажа резултата, но много трудно се нахрани. Пробвах с 3 дупки на Авент и Чико и с най-голямата на Чико, просто се измъчи детето.

# 14
  • Мнения: 2 849
Счуквай ги в хаванчето(ако имаш) и използвай бибероните с трите позиции на Авент или Чико.
Точно или Плазмон ,че лесно се разтварят .
Вчера си купих от натрошените бисквитките на Плазмон в кутия. Тази вечер сложих една лъжичка в млякото уж да заситя бебо, утре ще кажа резултата, но много трудно се нахрани. Пробвах с 3 дупки на Авент и Чико и с най-голямата на Чико, просто се измъчи детето.
Не с три дупки ,биберона на Авент е с три позиции е подходящ за по-гъсти млека и за бисквитки .

Общи условия

Активация на акаунт