Мнения за Д-р Семерджиева от Св. София

  • 16 823
  • 44
  •   1
Отговори
Здравейте, една приятелка ми препоръча д-р Семерджиева в Св. София - някой ходи ли при нея?

# 1
  • Мнения: 7 640
имам позната, раждала при нея- много е доволна Peace

# 2
  • Мнения: 32
за коя д-р Семерджиева питаш?
за Петра или за Елена?
От д-р Петра Семерджиева съм само с добри впечатления, много е вниматела и човечна.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 789
За д-р П. Семерджиева мога да кажа само хубави неща. Много е внимателна, отзивчива, мила и много човечна! А не винаги се срещат такива лекари.
Специални благодарности за всичко!  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 639
И аз съм решила да ходя при нея и ще се радвам да чуя отзивите ти

# 5
  • Мнения: 56
 Аз родих при д-р  Петра Семерджиева на 5.01.2007 моето бебе.Раждането не беше никак лесно но благодарение на нея всичко приключи успешно.Толкова е мила,внимателна и отзивчива,и затова ние с бебчо си я обичаме много newsm51Рядко се срещат такива лекари ! newsm74Лека бременност и успешно раждане!/Ако някои иска повече инфо за д-р Семерджиева мога да помогна/

# 6
  • София
  • Мнения: 301
Петра е един прекрасен,отзивчив и граижовен човек.Преди време ми я препоръчаха и мога да кажа,че най-накрая открих истинския д-р и човек ,който може да ми помогне.Ходила съм и при други,но с едно недоверие,а на нея мога да и се доверя напълно и за всичко.
Благодаря и за това,че е златен човек!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 7
Благодаря на всички за позитивните мнения - и аз се убедих че е прекрасен човек и специалист. Препоръчвам я на всички Joy

# 8
  • Мнения: 32
Побут на темата. Peace
Познавам д-р Семерджиева като страхотен специалист и любезен и отзивчив човек и ми е интересно да споделите вашите мнения за нея. Hug

# 9
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Тази информация ми е много полезна! Защото мисля да раждам при д-р Петра Семрджиева.
Благодаря ви момичета!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 414
Благодарна съм и че направи всичко за мен и моите бебета,тормозех я постоянно и денонощно,никога не ми е отказала помощ и подкрепа. Peace

# 11
  • Мнения: 591
Да се включа и аз...Тъй като много я похвалихте май ще спра да се чудя при кой да раждам. В момента ходя при друг лекар на консултации и искам да ви попитам кога е хубаво да започна да ходя при нея и плащат ли се консултациите? И , моля ви, дайте ми неин телефон, защото нея видях в списъка на акушери и генеколози в сайта на Първа АГ Св.София.
Много ви благодаря предварително! Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 3 524
И аз искам да се включа тук с много благодарности за нея   bouquet Много внимателна беше с нас, отговаряше на всички мои умни и недотам умни въпроси и издържа геройски на телефонния обстрел. Laughing
Благодаря Hug  bouquet

Whitewitch драсни едно ЛС Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 80
И аз се включвам с най-голямо удоволствие в тази тема! За д-р Семерджиева мога да кажа, че е страхотна и като специалист и като човек-много внимателна и търпелива. Аз правих инвитро при нея и успяхме от първия път. Сега тя ми следи бремеността и съм страшно доволна! Горещо я препоръчвам. Който иска повече информация да ми пише!
Успех на всички!

# 14
  • Мнения: 5
Петра е страхотен човек и истински професионалист! Тя водеше раждането на моето бебче, което се роди във вана - водно раждане. Всичко мина като "по вода" Grinning

Общи условия

Активация на акаунт