КОЛА МАСКА

  • 149 989
  • 675
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 723
Побут! Whistling
...и на мен ми е интересно  Simple Smile

# 46
  • София
  • Мнения: 202
Да имат ролон точно тези които си показала.Иначе аз съм си купувала само пълнител ,който се затваря с тапичка и отделно се продава и ролончето  newsm10

# 47
  • Мнения: 1 312
Не знам за машинка,но такива пълнители ползвам от доста време,невероятно обезкосмяват.Аз лично в началото нямах никакъв опит но сега съм спец Wink

Аз оставям пълнителя да заври в вода 5 мин. и е готов за мазане
 Heart Eyes

# 48
  • софия
  • Мнения: 2 140
Тези имат ролка и са много удобни. Peace

# 49
  • Мнения: 88
Не знам за машинка,но такива пълнители ползвам от доста време,невероятно обезкосмяват.Аз лично в началото нямах никакъв опит но сега съм спец Wink

Аз оставям пълнителя да заври в вода 5 мин. и е готов за мазане
 Heart Eyes
Как точно го затопляш, защото на мен не ми се получава нещо. Много бързо се втвърдява отново.

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Тези имат ролка и са много удобни. Peace
Peace

# 51
  • Мнения: 1 418
Това са патрони,отгоре имат въртяща ролка,обаче трябва
и апарат да си купиш,ролката се затопля в него(не трябва
да се вади оттам,когато се работи с нея).

# 52
  • Мнения: 1 312
Не знам за машинка,но такива пълнители ползвам от доста време,невероятно обезкосмяват.Аз лично в началото нямах никакъв опит но сега съм спец Wink

Аз оставям пълнителя да заври в вода 5 мин. и е готов за мазане
 Heart Eyes
Как точно го затопляш, защото на мен не ми се получава нещо. Много бързо се втвърдява отново.

Ами имамси едно метално съдче в което оставям ролката да поври хубаво вътре и после нанасям.Да бързо се втвърдява но пак го потапям във врялата вода и така. Справям се в началото може да ти е трудно но аз свикнах Laughing

# 53
  • Мнения: 28
Мда може и с гореща вода - чувала  съм и за проби с микровълнова печка Simple Smile
 но те нагревателите са по 45 лева не са скъпи според мен
http://fc.fastbg.com/?p=productsMore&iProduct=38&sName=Нагревател-за-eола-маneа

# 54
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
в микровълновата завира за по-малко от 10секунди колата маската, която ползвам.
тези пълнители само за апарат за кола маска ли са? защото аз имам рол он на таки, но за него не се продава само пълнител, а трябва всеки път да си купувам нов рол он. мисълта ми е дали този пълнител ще стане за това, което имам аз?  Praynig

# 55
  • Мнения: 28
купи си голяма кутия  кола маска и просто си преливай в ролона за да ти е по удобно да се мажеш  много хора така правят излиза по евтинко но не много кутията е  800  или 1000 мл май а патрона е 100 - ако не те мързи можеш да си преливаш Simple Smile но с един литър /10 патрона/ има да мажеш ...

# 56
  • Мнения: 108
купи си голяма кутия  кола маска и просто си преливай в ролона
а от къде може да се купи голяма кутия?

# 57
каква интересна тема момичета бравооо Hug аз лично се замислям за този вариянт с патроните ,защото от 3 г само кола си правя при моята козметичка ,но това коства време и пари все пак ....знам,че и сама ще се справя -само незнам откъде мога да си купя тези продукти и пълнители и машинката,с която се затоплят....ако имате отговор ще ви бъда благодарна  bouquet

# 58
  • Мнения: 28
при тях е скъпо виж в двете теми по долу  е обсъдено точно това и цените са  много по добри

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=295336.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=282689.msg7301630#msg7301630

има и за пълнители и за нагреватели

# 59
  • Мнения: 1 925
Ползвам апарат вече 4 години и се родих. Няма да мисля за записване на часове и т.н. Когато имам време, включвам и готово, особено сега с детето ми е почти невъзможно да се вмъкна в график за козметик. Купих си го от едно магазинче на Ангел Кънчев, като се тръгне от посоката на НДК малко преди втората пресечка. Магазинчето е за всякакви козметични нещица. Има ленти, патрони и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт