Болезнено уриниране по време на бременност

  • 4 765
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Привет на всички! Бременна съм в петия месец и имам  болезнено уриниране.Вече два месеца съм така и съм направила всички нужни изследвания : стерилна урина,микробиология,ехо граф на коремни органи и всичко е наред. Пих и Неоренал ,но все още имам болка и парене при уриниране.
Ако има някой с подобен проблем и има желание да пише,ще съм му благодарна!

# 1
  • Мнения: 1 092
мисля че имаш проблем с бъбреците newsm78.Не си ли говорила за тази възможност с гинеколога си newsm78

# 2
  • Мнения: 802
една позната имаше такива оплаквания - беше цистит !
говори с гинеколога си .

# 3
  • Мнения: 728
По време на бременност бъбреците са по-чувствителни.По твоето описание прилича на цистит.Ако трябва помоли гинекологът да повторите изсл.или консултация с уролог

# 4
  • Мнения: 3 537
По време на бременност бъбреците са по-чувствителни.По твоето описание прилича на цистит.Ако трябва помоли гинекологът да повторите изсл.или консултация с уролог
Да,пращат при уролог. Peace

# 5
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не съм имала подобен проблем досега newsm78

# 6
  • Мнения: 2 005
 И аз си мисля , че може да е цистит newsm78

# 7
  • Мнения: 3 069
Непременно посети нефролог и уролог, защото може да се получи инфекция и да тръгне нагоре към шийката...

# 8
  • Мнения: 526
Наистина само от цистит ме е боляло така,но пък два месеца,както е при теб,е доста време newsm78Цистита не знам дали е възможно да протича с неизчезващи симптоми толкова дълго.Но при всички случаи посети специалист Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 817
И аз имах такъв проблем, е не по време на бременността, а по рано, но със същите симптоми. Излезе цистит. Не е страшно. За 5 дни се оправих, но по време на бременност е малко по сложно заради лекарствата. Консултирай се не само с гинеколог, но и с личния си лекар. Бързо оздравяване и здраво и хубаво бебче   bouquet

# 10
  • Мнения: 9 973
да не би да имаш прашинки и да не можеш да ги изхвърлиш?
Аз само от това съм патила,но 1-2седм.и изхвърлям прашинките.
Пиех Д....(няма да го кажа,че лекар трябва да го изпише!)
Уролог!........................и бързо се оправяй!!!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 11
  • Мнения: 393
 Аз имах такива оплаквания с първата бременност и се оказа цистит.Взеха ме в болница за 2 седмици и се оправих.

# 12
  • Мнения: 724
Непременно посети нефролог и уролог, защото може да се получи инфекция и да тръгне нагоре към шийката...
Naughty

# 13
  • София
  • Мнения: 6 248
Непременно посети нефролог и уролог, защото може да се получи инфекция и да тръгне нагоре към шийката...

 Peace Определено посети нефролог, аз също преживях в 5 месец някаква бъбречна инфекция, лежах в ИСУЛ, биха ми антибиотик венозно и после пих такъв. Опревих се. Шега н ебива с бъбреците, особено в твоето положение.

# 14
  • София
  • Мнения: 676
Непременно потърси консултация със специалист за бъбреците  Peace. С такъв проблем на една позната, но не бременна, се оказаха прашинки в бъбреците.

Общи условия

Активация на акаунт