Анкета-появата на бебчо и термина?

  • 7 212
  • 194
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 252
Първото си дете родих 14 дни след термина,а сега ще видим второто  кога ще реши да излезе.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 227
....
бебета, родени под 37г.с. се водят недоносени -с белите дробчета е свързано. не бързай, ще устискаш още малко   Peace
Марти се роди в 36 г.с., но не го водеха недоносен newsm78.

# 32
  • Мнения: 864
Родих 6 дена преди термина с планово секцио.

# 33
  • Мнения: 393
  Каката-2 седмици преди термин,а малкият-1 седмица преди термин.

# 34
  • Мнения: 2 035
....
бебета, родени под 37г.с. се водят недоносени -с белите дробчета е свързано. не бързай, ще устискаш още малко   Peace
Марти се роди в 36 г.с., но не го водеха недоносен newsm78.

И аз родих в почти 36 седмица и бебка не я водиха недоносена. Но в родилното ми биха инжекции за по бързо развитие на дробчетата 6 последователни дни преди да ме пуснат на системи Peace

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добре, че и двете ми деца се включват в трети отговор, че иначе трябваше да гласувам само за едното. Първото 7 дни преди, а второто само ден преди термин.

# 36
  • Мнения: 4 546
....
бебета, родени под 37г.с. се водят недоносени -с белите дробчета е свързано. не бързай, ще устискаш още малко   Peace
Марти се роди в 36 г.с., но не го водеха недоносен newsm78.

И аз родих в почти 36 седмица и бебка не я водиха недоносена. Но в родилното ми биха инжекции за по бързо развитие на дробчетата 6 последователни дни преди да ме пуснат на системи Peace
http://www.zdravenportal.net/index.php?m=stat2&id=298

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 613
Родих точно на термина си-21.02. Мислех си, че никой не ражда на датата си,но ето че не било така.

# 38
  • Мнения: 520
4 дни преди термина!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ами моят отговор го няма. И двете деца ги родих 25 дни преди термин, напълно доносени и двамата. Peace

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
20 дни преди термин.

# 41
  • Мнения: 2 035
Да, да ясно мие, изчетох доста материал тогава  Peace
Влязох да раждам на 14-ти , а термина ми беше 16-ти следващия месец /абсолютно точен/ Wink Но мерките ни бяха перфектни /3,000 кг., 47 см/ и в кувьоз дори не се наложи да лежи....и в екпикризата си пише, че сме си доносени  Peace 
Явно си има изключения   Hug bouquet

# 42
  • някъде
  • Мнения: 4 955
11 дни след термин, никакви изгледи за нормално раждане, затова накрая със секцио!

# 43
  • Мнения: 32
здравей  моят термин беше за 24.07 но бебка не искаше да излиза и след три дена на системи се появи на 04.08-3.150кг. и 52см. нормално раждане(в болницата се запознах с друга бременна и я питам-в кой месец е и тя ми отговори в 10 и се шегувахме с нея че може и да стигнем слониците с нашите мързеливи бебоци) Wink

# 44
  • Мнения: 1 298
Един ден преди термина,затова гласувах с на термина  Wink

Общи условия

Активация на акаунт