Отзиви за обувките RIVAL

  • 1 358
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 29
Мами, някой има ли впечатления от тези обувки, есента идва и трябва да купувам.   

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Вече втора година купувам маратонки и на двамата бандити. Не мърдат, доста са добри за цената си. Аз ги пера в пералнята. Големия ми син постоянно играе футбол с тях  Peace.

# 2
  • Мнения: 3 457
Каква е тази марка -турски ли са?Има турски дънки Ривал ,които преди години направо ни разриваха Mr. GreenНямаха продаване Sad

# 3
  • Мнения: 2
Преди 2 месеца купих на дъщеря ми сандали от тази марка. Цената им беше 25 лв. Продавачката твърдеше, че са български и от естествена кожа, но аз не видях никъде не да пише, къде са произведени. Каза, също, че ги продава вече втора година и отзивите на клиентките били много добри (ако може да се вярва на продавачките, де Simple Smile) ). Възможно е и да са китайски. Та за самите обувки - дъщеря ми много си ги харесва: моделът е много  симпатичен, изглеждат здрави и са й удобни.
Нядявам се да съм ти била полезна.

# 4
  • Мнения: 4 422
Големи боклуци-китайски,изкуствени..Единствено ,че имат интересни модели ,но като качество под всякаква критика,от 5 обувания подметката взе да прозира и на места я нямаше,толкова протъркана и тъничка като салфетка..Купувала съм 3-4 чифта на сина ми,защото беше такъв номер междинен,който много трудно се намираше за момче..Малее големи боклуци,само единия чифт издържа малко повече.. Close

# 5
  • Мнения: 47 981
средна хубост- за парите си стават, някои модели за сполучливи

Общи условия

Активация на акаунт