Смешните въпроси ...

  • 1 268
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Една весела темичка пускам, след като ми зададоха въпроса "Мамо, от къде порасват дърветата" последван от "а  лампите? "  Laughing  Много са сладки децата в желанието си да научат всичко, за жалост точно тези весели моменте се забравят  Wink

А вашите смешни въпроси?

# 1
  • Мнения: 4 496
-Мамо,откъде идва водата?....
-От чешмата или от магазина.
-А сока?
-От магазина.
-Защо нямаме чешма за сок?

# 2
  • Мнения: 3 674
Много често когато  исках да накарам синчето ми да заспи като малък му казвах.."Едно пиленце ми каза че Ники трябва да си ляга! И че Ники е послушно дете....да вярвам ли на пиленцето?"
 И малкия ми казваше "Да мамо!".
 И така няколко пъти,все за пиленцето му говорих...че пиленцето ми казало еди какво си... Wink

Един ден малкия ме парира с въпросите..."Мамо,бе къде е това пиленце? То защо само с тебе си говори а с мене не иска?...Къде е пиленцето мамо..? "  Rolling Eyes




# 3
  • Мнения: 505
Веднага да се запиша и аз. Прибираме се от родилния дом с третото ни бебе. И Шон(4год), баткото - Мамо, защо това бебе е подстригано? Joy Joy Joy Joy Joy След малко сменяме памперс - при вида на пъпчето,  Джойс(3год) -  Гледай, гледай, бебето си има и етикет още! Кога ще го махаме?   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 2 353
 Joy
  Преди около месец ставаме участници в пътен инцидент. Слизаме от колата, за да огледаме щетите, а тя ме пита примирено:
- Сега ще ни вкарат в затвора, нали?

 

# 5
  • Мнения: 3 674
Веднага да се запиша и аз. Прибираме се от родилния дом с третото ни бебе. И Шон(4год), баткото - Мамо, защо това бебе е подстригано? Joy Joy Joy Joy Joy След малко сменяме памперс - при вида на пъпчето,  Джойс(3год) -  Гледай, гледай, бебето си има и етикет още! Кога ще го махаме?   Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Joy Joy Joy малките ме разбиха... hahaha

# 6
  • Мнения: 6 029
-мамо, виж колко вода има в езерото! как се прави водата?

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Като говорим по Скайп с мъжа ми и имаме видеовръзка, големия ми син все пита : " Как така е вътре в компютъра?"

# 8
  • Мнения: 4 390
Ще се качваме на лифта. Отдолу погледнато изглежда така, като че ли последната станция е в небето.
Дъщеря ми видимо притеснена ме пита -
- Мамо, на небето ли отиваме? Умрели ли сме?

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Аз често питам дъщеря си:
 - Обичаш ли мама?
-Да,бичам мама!
-Колко обичаш мама?
-ГОЛЯЯЯЯМ бичам мама! Joy

# 10
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Не е на дъщеря ми:

Мамо, а масата майка на стола ли е, за това и го пъхаме под нея, да го приспи?

# 11
  • Мнения: 7 474
Сега се сещам как преди две години, дъщеря ми видя една бременна позната, която и объясни,че бебето е в корема и дъщеря ми много загрижено ме попита: "Мамо, защо тя е глътнала бебето?"  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 311
Бременна съм, говорили сме с Ники, че в коремчето на мама има бебенце. Налага се да обсъждаме разни въпроси по темата - как е влязло, как ще излезе ...
Онзи ден ме попита "А ти как му переш дрешките?"

# 13
  • Мнения: 6 029
аз питам мъж ми:
- взе ли заплата?
дъщеря ми пита:
- е за какво ни е тая заплата?

# 14
  • Мнения: 10 758
Аз често питам дъщеря си:
 - Обичаш ли мама?
-Да,бичам мама!
-Колко обичаш мама?
-ГОЛЯЯЯЯМ бичам мама! Joy
Хаха, същото е и при нас, само дето при въпроса ми "Колко ме обичаш?", той ми отговаря - пет Joy

В момента не мога да се сетя нещо конкретно, затова покле ще допълвам.

Общи условия

Активация на акаунт