ФОТОШОП 37

  • 21 352
  • 588
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 6 743
Всички ползваме и готови рамки или части от тях и не е нужо всеки път да давам обяснение от къде съм плагиатствала идея, или от кой сайта съм свалила фрийбита за да ги ползвам в рамките .Предполагам и с другите е така  Peace
А ти, защо така анонимно  newsm78 Thinking  Whistling



Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 19:13 от Дамаянти

# 47
  • Мнения: 6 167
ако нещо е freebies, няма проблем да се използва. Stop
всички сваляме безплатни китове, елементи, четки и тн. тези неща се шерват и комбинират в нови и нови рамки, това е идеята, нали? в един момент задобряваш и сам правиш елемент, фон, четка и минаваш на др. ниво. почваш да продаваш китове по долар-два  Laughing
в случая с тази рамка тя е готова, поставена е снимката.
напълно легално, но не виждам смисъл да се обсъжда, защото няма да помогне на кременчето да прави по-хубави свои комбинации и рамки.

но не ме кефят анонимните доносничества.  ooooh!

# 48
  • София
  • Мнения: 6 743
Така, отчетох се и сега мога да изкажа мнение по развихрилата се тема  Peace
Честно казано не разбирам, защо някой би се сърдил на отправени критики, които биха му помогнали да се развива  Laughing Както и да е.
Аз имам съвсем друга идея за темата  Mr. Green
Огромного ми желание е, освен да правим рамки и да ги показваме, да се показва и обяснява кое как е правено.Например, както Малена, Лулу и др. правиха обяснения и уроци за изпозването на четки, гуми и прочие.
Както Мира, която често смесва два фона, или пък състарява снимката, или друго...
Мисълта ми е, че би било хубаво да се учим, да изпробваме нови неща...с три думи - да се развиваме   Hug
Понякога аз лично зациклям (като сега) и въпреки, че сваляйки поредния скрап , главата ми уж бъка от идеи, като отворя ФШ и блокирам  Crazy


# 49
  • Мнения: 2 616
Е това наричам аз-УЧЕНЕ!  Peace Hug
Ще бъда безкрайно благодарна и щастлива, ако наистина направите такава тема!

# 50
  • Мнения: 1 873
Мислех , че поне казвате когато не са ваши идеите
Нямаше да отговарям, защото даже нямаш смелостта да се логнеш, рамката е фрииби, всички ги използваме, както виждаш съм добавила елементи и от мен, коментара е повече от излишен.  Confused
Дамаянти тази с закачалките е много готина!
кош за фона си права и мен ме дразни.
Ани благодаря, не мога да се нарадвам на аватара ти! Heart Eyes
чучулигата Има разджижване в стила ти, можеш да вкараш по  - смело още цветове.
IvelinaAtanasova Цветово добре, но от гледна точка на композиция не ми харесва, пробвай да струпаш елементите в десния долен ъгъл например, като внимаваш да не натежи много.

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 20:21 от KaРмeНчеТо

# 51
# 52
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
ooooh! ooooh! ooooh! Rolling Eyes

Много ми се правеше рамка!!! Имах добри снимки, седнах и ги опропастих!!! Не си харесвам работата!!!! ...  ooooh!
Пускам я такава, мъча я от 3 часа.... Тук съм на компа без елементите и с версия 7!! Върнах се светлинни години назад!!! Sad



Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 23:27 от katyadjin

# 53
  • Мнения: 2 271
Петя ме прелъсти и изостави. Сега стоя на стендбай с тая рамка недовършена  Confused
Не съм бе душа!Излязохме навън с детето.Та сатурацията можеш да увеличиш от Image>Adjistment>Hue/Saturation.Движиш плъзгача и гледаш как ти харесва.Контраста също го увеличи малко(Image>Adjustment>Brightness/Contrast)Затъмняването можеш да направиш с Burn tool(като ръчичка изглежда)-с  настройки:Range-midtones и Еxposure 30-40% и с по-голяма мека четка драскаш няколко пъти върху светлото петно.
А за сенките нали това е целта-да стои реалистично.Та всичко залепено,подпъхнато и зашито оставя сянка.Колкото по-високо стои слоя с елемента над фона,толкова сянката е по-голяма.Това не значи плътна.Единствено върху печати, четки(без релеф) в/у самия фон,брокати не слагай сянка!Загледай се в истинския(в смисъл не дигиталния) скрапбукинг за сенките и ще добиеш реална представа за какво говоря.Ако искаш ще ти пусна линкчета  без това обичаш да се ровиш в такива сайтове(аз също Mr. Green).

Последна редакция: нд, 19 авг 2007, 22:27 от petia47

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
mle4ko, пробвай с clone stamp да ги прикриеш.

newsm78 newsm78  Embarassed Rolling Eyes Нещо не схващам  Outta Joint

# 55
  • Мнения: 1 237
Здравейте!
Отдавна не съм пускала рамки,нямах много време за това.Но не съм спирала да гледам това,което правите.Напоследък виждам все по-добри неща.Сигурно ще пропусна някой,но Лулу,Дамаянти,ЕлиГ,Карменчето,Кошничката,Весика нямам думи  newsm51 newsm51 newsm51   bouquet   bouquet  bouquetВидях,че имаше и доста спорове относно критиките и похвалите.Не съм човек,който обича да критикува,но няма да се сърдя,ако някой сподели какви недостатъци вижда в моите рамки.
Ето ви няколко:



http://images19.snimka.bg/003745374.jpg



http://images19.snimka.bg/003745380.jpg



http://images19.snimka.bg/003745378.jpg

# 56
  • Мнения: 2 271
С клон щамп тул взимаш проба(със задържане на бутон алт,става като мишенка) от избрана от теб част от снимката и мацаш  няколко пъти върху никролога,докато напълно го прикриеш.Използвай мека четка!
По този начин обработвам всички снимки.Винаги нещо от снимката не ми харесва.То човек ли ще е,блок,трафопост и т.н.Първо оправям снимката и после започвам рамката!

# 57
  • Мнения: 858
Става нещо странно newsm78пуснах една рамка за теди с Мони-тя пък вижда рамка на Мшето вместо тази на Мони newsm78ВИЕкакво виждате???

# 58
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Става нещо странно newsm78пуснах една рамка за теди с Мони-тя пък вижда рамка на Мшето вместо тази на Мони newsm78ВИЕкакво виждате???
Преди малко като я пусна беше тази с Мони, сега е Мишето!!! Peace

# 59
  • Мнения: 2 271
Става нещо странно newsm78пуснах една рамка за теди с Мони-тя пък вижда рамка на Мшето вместо тази на Мони newsm78ВИЕкакво виждате???
Виждам рамката с дървените пръчки и снимката с Мишето!
Ilenia последната е прекрасна!А за аватара ти щях да пиша при предишното ти включване,но забравих. ooooh!Харесва ми!Карменче твоята същ!А на Дамаянти и двете ми харсват,но втората е върховна!

Общи условия

Активация на акаунт