Какво ми се случи..........

  • 5 925
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 388
Може би аз да не съм права,незнам.Ето какво стана
Седя си пред блока с децата,идват мъж  и жена с фотоапарати и започват да ги снимат.Ядосах се и им поисках обяснение какво правят и от къде на къде ще снимат децата ми.Не било забранено,ми отговарят те,дори библията го разрешавала.Като скочих имах чувството,че ако ги стигна ще ги размажа,толкова се ядосах.Да, те избягаха.
Е, кажете сега психясвам ли?Преди няколко дни гледах Трафик.А вие бихте ли се притеснили?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, не психясваш! И аз ще се почувствам странно в такава ситуация и ще искам обеснение защо не са ме питали преди да ми нащракат детето. И избягали казваш  Thinking...

# 2
  • Мнения: 5 183
И аз не бих стояла безу4астна, ако някой запо4не да ми снима детето.
Освен това, съм особено нащрек ве4е, откак видях снимка на сина си в сайт със съмнително съдържание.
След като нададох глас, замениха снимката му с рисунка на мом4енце.  newsm78

# 3
  • Мнения: 550
Може би аз да не съм права,незнам.Ето какво стана
Седя си пред блока с децата,идват мъж  и жена с фотоапарати и започват да ги снимат.Ядосах се и им поисках обяснение какво правят и от къде на къде ще снимат децата ми.Не било забранено,ми отговарят те,дори библията го разрешавала.Като скочих имах чувството,че ако ги стигна ще ги размажа,толкова се ядосах.Да, те избягаха.
Е, кажете сега психясвам ли?Преди няколко дни гледах Трафик.А вие бихте ли се притеснили?
Разбирам те напълно!Съвсем нормално е да психясаш при подобна случка!Тези не се ли представиха?!Кой ги знае с каква цел снимат детето!
На мен ми се е случвало да ме спират абсолютно непознати жени и да ме питат колко ми е голямо детето и като ги попитам защо питат или подминават или се обясняват,че уж имали внуче на същата възраст! newsm78Ми тогава защо питат!Аз никога не бих любопитствала по такъв директен и неоснователен начин.Може и да е безпричинно ,но в такива случаи наистина ме подгонва една параноя...

# 4
  • Мнения: 3 271
Даже Библията позволява да се СНИМАТ деца  newsm78 Къде пък в Библията има фотоапарати...

Определено не психясваш. В разни други държави е забранено и трудно можеш дори собственото си дете да снимаш в игра, защото може случайно да хванеш някое чуждо в кадър. И ги разбирам напълно.
Не им е била чиста работата, правилно си реагирала!

# 5
  • Мнения: 2 957
Според мен ако са с някави нечисти помисли изобщо даже няма да разбереш че ги снимат.
Ако пък са фотографи или просто любители няма да са толкова агресивни и щяха да ти кажат какво правят.
Според мен леко преувеличаваш;)
Навярно хората просто са си щракали и не са дошли да снимат точно твоите деца.

# 6
  • Мнения: 25 558
Според мен леко преувеличаваш;)
Навярно хората просто са си щракали и не са дошли да снимат точно твоите деца.

В такъв случай човек се извинява и иска разрешение от майката. Странно е поведението им, при положение, че намесват и Библията, а и са избягали.  newsm78
Много пъти съм виждала дечица в такива сладки или смешни пози, че съм умирала от яд, че нямам с какво да ги щракна. Но, да предположим, че съм имала и майката е реагирала негативно, щях определено да се смутя и извиня, нямаше да нахалствам и да бягам.
Та не е съвсем невинно, ми се струва. Може би просто са се уплашили, да не ги търсят за авторски права.  Wink Laughing

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Миналия месец бяхме отседнали в един нов хотел на морето. Дъщеря ми за нещо се върна до стаята и се забави. Като се върна на плажа и е попитах защо се е забавила ми каза, че са правили снимка за брошура на хотела и са е снимали във фоайето за брошурата. Не знам как се почувствах, исках да видя снимките, но си тръгнахме преди да са станали. Все пак смятам че е редно в такива ситуации да попитат родителите за съгласие.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
...Не било забранено,ми отговарят те,дори библията го разрешавала....

 #Crazy Това с Библията е адска глупост. Тези думи ме навяват на мисълта, че нищо чудно да са снимали за някоя религиозна брошура  newsm78

По закон всеки има право да откаже да бъде сниман на обществено място с камера или фотоапарат. За децата разибра се, този отказ се дава от родителите.
И щом не са дали адекватно обяснение защо снимат, а са избягали, според мен не им е чиста работата. И съвсем не психясваш. Ненормалници бол в днешно време. Изобщо няма да съм спокойна, ако някой просто започне да щрака детето ми в градинката  Close

Лошото е, че са се чупили и нито ги знаеш кои са, нито какви са... няма как и да разбереш защо са снимали, а те все пак са успели да направят поне няколко кадъра, нали?

# 9
  • Мнения: 6 206
Не само ще им се скарам, ами ще им взема и фотоапарата.
По случай случката, наскоро ми се случи на един рожден ден един човек беше застанал извън центъра и снимаше ли, снимаше ли с един много голям апарат. Като отидох, като се развиках, докато се обясни човека, че е от рождения ден, само където не го набих.  Laughing Ами той застанал като папарак на сто метра и щрака... Добре, че беше майката на рожденика да го спаси.

# 10
  • Мнения: 6 029
взимам апарата и го троша. после казвам "Ми и в Библията го пише"...

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Не е чиста работа това снимане Shocked
Снимане на деца става само с позволение на родителя!

# 12
  • София
  • Мнения: 771
Такива, които в 2 от 3 изречения ми споменат Библия и Господ, веднага ми влизат в графа сектанти. Такова поведение не е нормално и нищо не преувеличаваш.

# 13
  • Мнения: 11 003
Преди 10 дена ми се случи нещо подобно. Бяхме с малката в един магазин и по едно време видях как две момичета й се радват и й се смеят, но без да я пипат. След малко към тях се присъедини едно момче и започна да я снима с мобилен телефон.  Twisted Evil Развиках им се, а те ме гледаха учудено - сякаш какво толкова е станало ... идиотчета. #Crazy

# 14
  • Мнения: 388
Според мен леко преувеличаваш;)
Навярно хората просто са си щракали и не са дошли да снимат точно твоите деца.
Напротив,точно моите плюс това на сестра ми,но и то се брои за мое(поне така го чувствам).На около нямаше други хора и деца.Да едва ли са дошли с цел точно тях да снимат,но направиха няколко кадъра.И въобще не преувеличавам.За каквото и да са им тези снимки смятам,че трябваше да попитат,а не да го обръщат на скандал и да бягат.Не съм в тяхната категория или пък страшна,че да бягат.За това ми се стори странно.

Общи условия

Активация на акаунт