Евтина светеща реклама ?

  • 641
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте , моля Ви ако някои има идея къде се правят светещи реклами на човешки цени да пише !  Трябва ми за реклама на магазин да се изпишат точно 5 букви , които искам да светят , но искат 2000 лв. .Че  без пари няма , няма , но чак пък 2000 лв. Моля помагайте , ако можете ! Praynig

# 1
  • Мнения: 1 895
Твърде недостатъчна информация! Искаш 5 отделно изработени букви или светеща кутия на която да има 5 букви? О какъв материал? Какви са размерите?

Питането ти по-горе е неясно без тези подробности - може да струва и 200лв и 5000лв иначе казано Wink

# 2
Представям си го букви с размер около 15 / 20 см  , за материал наистина не знам , искам отделни изработени  букви , ръкописно написани и да светят  .

# 3
  • Мнения: 1
Здравей pepina22 кажими колко големи букви искаш приблезително, приятелят ми се занимава с такива неща и мисля че ще ти даде по ниска цена. 0898355684 това е моя тел. казвам се Рени. Ако имаш интерес звъни към 21 часа тази вечер

# 4
  • Мнения: 819
Моят мъж също с това се занимава, ателието им е на "Пушкин", ако искаш ще ти дам служебния им телефон? Зависи точно какво искаш, но тази цена, която са ти казали и на мен ми звучи шокиращо.

# 5
Къде на Пушкин ? Аз също живея в този район .Би ли ми дала и ти  някакви координати ?  Hug

# 6
  • Мнения: 819
Ами, единия му края излиза на околовръстното, а надолу излиза на бул. "Цар Борис" 3 /как го обясних само... Crazy / Ателието е съвсем близо до околовръстното, от лявата страна. Продължението на Пушкин отива към Бояна май.
Уф, аз прочетох "къде е Пушкин ", а ти там живееш..., кво обяснявам  Laughing , май спя още  Mr. Green
Значи, ако идваш от посока Борис, минаваш кръговото и по - нагоре, малко преди околовр. в ляво има едни постройки, по-скоро като бараки, та там.

Общи условия

Активация на акаунт