Нормално раждане на 40 г.?

  • 5 376
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Има ли майки, които са родили нормално на около 40 години?

# 1
  • Мнения: 1 092
Имам позната,която роди първото си дете на 41 г. - нормално раждане.Наскоро роди второ  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 309
Майка ми роди на 35г.нормално и бьрзо
Не са 40,но все пак...
Сьс сигурност може,стига вси4ки фактори за едно безпроблемно раждане да са на лице Peace

ПП.Секциото сьЩо е раждане Peace

# 3
  • Мнения: 1 596
Не бих раждала нормално на тези години Sad

# 4
  • Мнения: 3 069
Не бих рискувала за нормално раждане на тези години!

# 5
  • Мнения: 447
Майка ми ме е родила на 37 г нормално бързо и безпроблемно .Това става преди 24 години мисля,че от тогава медицината е доста напреднала   bouquet

# 6
  • Мнения: 660
Не виждам причина възрастта да пречи на нормалното раждане. Биха могли да пречат съпътстващи заболявания, които за напредналата възраст са по-вероятни, но не самата възраст като такава.

# 7
  • Мнения: 858
имам много близка позната,която роди първото си бебе на 41 ,второто на 43 год.нормално.Първото в болница,а второто се роди в къщи.Просто нещата се случиха извънредно бързо.

# 8
  • Мнения: 2 401
имам много близка позната,която роди първото си бебе на 41 ,второто на 43 год.нормално.Първото в болница,а второто се роди в къщи.Просто нещата се случиха извънредно бързо.

Поздрави на силната мацка  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 005
Не мисля , че е проблем ако нямаш странични здравословни проблеми Peace

# 10
  • Мнения: 585
строго индивидуално е . имам позната която роди бързо и лесно на 43 или 42 години първо раждане , може би лекар най-добре ще прецени състоянието ти . Аз раждах на 30 г уж бързо и безпроблемно докато бебето не заседна в таза ми по време на изгонването , и двете като по чудо  сме добре и живи  и здрави , но сега при второто ми раждане няма да рискувам и ще съм секцио , аз съм дребна и макар на много лекари да им се струва че няма проблем да раждам нормално костите на таза ми се оказва че са  доста тесни за нормално раждане, ама се вижда само в хода на раждането, защото съм с по еластични връзки и при нормален преглед всичко изглежда ок .

# 11
  • Мнения: 5 475
Не мисля , че е проблем ако нямаш странични здравословни проблеми Peace

Peace Все пак най-добре лекар да прецени!

# 12
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моя приятелка роди първото си дете на 41 години, нормално, в чужбина.

 Имаше кошмарен възстановителен период, но това едва ли е от възрастта  newsm78, всъщност, знам ли  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 420
Ако нямаш други здравословни проблеми и всичко с бебчо е наред, няма проблем да родиш на тази възраст нормално. Все пак посъветвай се с лекар, даже най- добре с 2ма  Peace

# 14
  • Мнения: 13 666
Забелязвам , като чета отговорите , че тук пишат само от името на познати родилки, наистина ли са малко родилките на тази възраст....
Аз съм на 39 и преди 7 месеца родих нормално ...

Общи условия

Активация на акаунт