Ниска Т за 2 часа???

  • 937
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 370
Сутринта синкото се събуди кисел, макар и спал добре, не искА да яде, само 2-3 бисквитки, и течности. Усетих го че е топъл, и премерих Т-37.3 След още 1 час-37.6. Честно казано, се постреснах и му дадох доза Панадол. Embarassed (на мене най-големият ми ужас е качваща се постепенно Т, като малка много съм боледувала и сега просто гледам да го пресека в зародиш). За всеки случай го заведохме до дежурния мед. център, лекарката го прегледа обстойно, попита болни има ли-не, разстройства-не, тогава видя, че кътниците отзад пак са подути и заяви, че това е потенцирало Т. Не изписа никакви лекарства-нормално-но то и нямаше нужда. Ето, сега спи, няма му вече нищо, но аз все таки се чудя как е възможно да качи Т за 2 часа и после-нищо? newsm78

# 1
  • Мнения: 941
ако е от зъбите-може,но ако ти вдигне пак и то по-висока вече е вирус

# 2
  • Мнения: 5 370
ако е от зъбите-може,но ако ти вдигне пак и то по-висока вече е вирус
Ами няма повече, а нали уж следобед вдигали по време на сън, проверих го сега, нормално топъл си е. Притесних се, защото във вторник трябва по принцип да пътувам, искрено се надявам да са само зъбките.

# 3
  • Мнения: 941
това е добре,аз знам,че от зъби се вдигаза малко и се сваля и то такава субфебрилна температура.Провери го пак  по-късно,желая ти успех Peace

# 4
  • Мнения: 1 329
Може да е от зъбите. Дано да е от тях.
Не се притеснявай, децата вдигат Т, дори и малко неразположение да имат. Проверявай го, ако продължи да вдига дай му пак температуропонижаващо. Спокойно...

# 5
  • Мнения: 1 547
Теоретично на толкова ниска температура не се дава температуропонижаващо. Или поне аз не давам. Мисля по-скоро, че трябва да изчакаш.
И наистина не зная дали вдигат температура от зъби. До момента, повече от 2 год., не съм забелязала, че растенето на зъби е свързано с вдигане на температура.

# 6
  • Мнения: 5 370
Ами то това беше, май, с температурата, снощи спах до него за всеки случай, да го следя.
Няма повече нищо, да чукна на дърво, дано не ме изненада днес, че утре би трябвало да пътувам.

# 7
  • Мнения: 143
Миналата седмица моят син (11 годишен) по същия начин, за същото време - 2 часа, вдигна температура  и после .. все едно никога не е бил болен.
В същата чуденка съм и аз до ден днешен.
Някакви нови видове болести ли плъзват?

# 8
  • Мнения: 477
Моят е 10 годишен и по същия начин - вдигна еднократно 37.3 за два часа и после нищо newsm78
Но предния ден беше при баба си и там вечерта се е оплаквал , че го боли корема , ходил веднъж до тоалет - леко разстройство

# 9
  • Мнения: 4 150
Жоzефина,Това не е висока Т Naughty
Децата лесно вдигат такава по беzброй причини и не е хубаво веднага да се "пресича"
Цитат
сега просто гледам да го пресека в зародиш
Ако наистина има инфекция,zаЩитната реакция на органиzма е високата Температура и ако тя се спре в "zародиШ",тогава може да иzбие по тежко.
Само не се панирай,няма ниЩо страШно,което да не може да бьде спряно с лекарства навреме.(в случая) Peace

Общи условия

Активация на акаунт