за безплатните учебници и ....набор95

  • 23 930
  • 380
  •   1
Отговори
# 345
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Много благодаря за задължителната литература на Блещулка.

Нашия клас днес след завършването, са се почерпили целия клас в пицария заедно с класната, много щастливи и доволни.

# 346
  • Мнения: 2 829
Блещулка
благодаря за списъка Hug Hug

# 347
  • Мнения: 3 740
Аз ще видя бележника в понеделник, защото Камен днес замина за състезание по информатика в Пловдив и пропусна раздаването. По слухове, ще има само една петица - по география - но да видим. Twisted Evil Радвам се, че се справи с всичко сам.
За догодина мисля да наблегнем повечко на спорта, че там издиша.

И как смятате още от сега ли да я водя или да я оставя да си почине и ученето да започне с началото на учебната година?

Като гледам, как отсега сте се пренавили и двете, догодина съвсем ще изпушите. Остави детето да се радва на живота. Щом му се учи, ще има достатъчно време да се подготви през учебната година.

# 348
  • Мнения: 2 716
Моята девойка още не се е прибрала. По нейни думи ще има само шестици. Луда работа  Crazy Сега е на кино. Щели да гледат "Сексът и градът".
Кабо Алма - да разкажеш за Пловдив.

# 349
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Не мога да не се похваля.Само две 5-ци по история и по пририда(както му казват).Другото шестици. Laughing
Пояснявам,че миналата година успеха на Теди беше около 5.20,а 1 срок на тази учебна бе около 5.30. Crazy
Определено 2 ср. се стегна сам.Записа се и на курс по БЕЛ "Стъпки към успеха",където показа отлични резултати.Има от днес и удостоверение за него.
След обяд са ходили на пицария,но им било тъпо.След това с няколко приятели се разходили до Мол-а  ooooh! ,след това се качили на грешен автобус,объркали посоката,смяли се, разказвали си шегички и много се забавлявали.Пубери,какво да ги правиш. Laughing

# 350
  • София
  • Мнения: 4 865
Ето списъка на Виктория:

"Маминото детенце" --- Любен Каравелов
"На прощаване в 1868 г." --- Христо Ботев
"Българският език" --- Иван Вазов
"Опълченците на Шипка" -- Иван Вазов
"Немили - недраги" --- Иван Вазов
"Една Българка" --- Иван Вазов
"До Чикаго и назад" --- Алеко Константинов
"Ангелинка" --- Елин Пелин
"По жицата" --- Йордан Йовков

# 351
  • Мнения: 86
Аз ще видя бележника в понеделник, защото Камен днес замина за състезание по информатика в Пловдив и пропусна раздаването. По слухове, ще има само една петица - по география - но да видим. Twisted Evil Радвам се, че се справи с всичко сам.
За догодина мисля да наблегнем повечко на спорта, че там издиша.

И как смятате още от сега ли да я водя или да я оставя да си почине и ученето да започне с началото на учебната година?

Като гледам, как отсега сте се пренавили и двете, догодина съвсем ще изпушите. Остави детето да се радва на живота. Щом му се учи, ще има достатъчно време да се подготви през учебната година.
Наистина и двете доста сме нервни, но може би си права, че трябва да я оставя да си почине, но все пак ако имате някакви мнения за школите моля пишете!

# 352
  • Мнения: 184
Кристинка, и аз мисля, че е по-добре децата да си починат лятото и да се заредят за следващата година. За школите - тази година кандидатстват две много близки мои момичета - племенницата ми и кръщелницата ми. Кръщелницата е на самоподготовка, а племенницата ходи в някакъв учебен център (не му знам името) на ул."Скайлер". След като излязат резултатите от изпитите, ще пиша коя как се е представила.
Кабо Алма, стискам палци на Камен. Трябваше да кажеш къде е състезанието, да му събера агитка да вика под прозорците.  Laughing
Аз бележник още не съм видяла (в понеделник), но по сведение на девойката - една петица по математика и една четворка по английски език.
Ей, тази "Една българка" като я заизмъчват да вади този кол... Grinning

Имам питане - какво четат вашите деца?

# 353
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моят чете всичко различно от учебници, сега дори му дадох книги на английски от моите младежки години, в първия момент, беше готов да спори за глупости с мен, ама му харесаха. Като влезем в книжарница и иска книга и продавачките ми викат купете му, толкова рядко виждаме деца да купуват книги, макар, че това не го вярвам. Иначе зарибява сумати приятели, дава си книгите, дори вчера получих писмо с благодарност от родител.

Последна редакция: сб, 14 юни 2008, 14:47 от dorothy

# 354
  • Мнения: 2 829
dorothy
блазе ви Hug

моят син въобще не иска да чете Sad
само на компа виси ooooh!

# 355
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Определено и на компа виси и доста се караме за това.

# 356
  • Мнения: 86
Моята щерка сега е на тема криминални романи, едва я карам да остави книгата. Седи до ранните часове за да дочете поредния случай. По въпроса за книгите от списъка-ще я накарам да ги вземе от библиотеката в понеделник. Аз забравих да се представя-казвам се Кристина, а дъщеря ми - Катя.

# 357
  • Мнения: 86
По въпроса с компютъъра нямаме проблеми. Тя седи малко, после и писва.

# 358
  • Мнения: 2 716
Имам питане - какво четат вашите деца?
Хари Потър.
Щом свърши 7-ми том, започва от 1-ви  ooooh!
Чела е поредицата около 4 пъти. Цялата. А 1-ви,2-ри и 4-ти (любимия й) - повече.

Не се оплаквамот четенето. Всичко чете.
Обаче пубертета просто ни омаломощава.  Tired

# 359
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
О! Добре, че ми напомнихте ...  ooooh!
Бях и обещала 5 том на Хари Потър за края на годината  ooooh!
Ще ме обвини в късопаметност.

Общи условия

Активация на акаунт