Антиподна

  • 2 366
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 726
 Дамаянти хубаво ви е поразпитала за " началото ви тук " Laughing А какво би ви накарало " да си тръгнете "? Не просто да се ограничите до четене във форума, а да теглите чертата и да забравите че сте били част от него. Безинтересност, обида , проблем с адаптацията или...?

# 1
  • Мнения: 7 723
ммм.... Thinking...май нищо newsm78

# 2
  • Мнения: 2 891
Не мога да си го представя. Може би, ако нямам нет на работа  Thinking

# 3
  • Мнения: 2 550
някой друг, по-интересен форум

# 4
  • Мнения: 803
Аз не участвам в конфликти, не съм взела форума присърце, така че едва ли има нещо, което да ме накара да спра да влизам, чета или пиша тук.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Не мож' ма изкорени оттук!....

# 6
  • Мнения: 2 891
Тогава идеята на Марчето е най-близка до моята  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 7 474
Друг по-интересен такъв или ако наистина много ми втръсне Thinking

# 8
  • Мнения: 2 716
Еееех, ако знаех рецептатаааа.....

# 9
  • Мнения: 8 999
Ако ме забранят отгоре!

# 10
  • Мнения: 212
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук. Причините са сериозни и са следните:
1. Във форума е пълно с мъжемразки.
2. Чувствам се недооценен тук. Какво имам в предвид:
  2.1. Някои мислят че съм по-малък отколкото се представям и лъжа за годините си.
  2.2. Други пък мислят че съм по-голям и нарочно се правя на малък.
  2.3. Трети мислят че съм жена.
  2.4. Четвърти допускат че съм мъж, но най-вероятно съм бил обратен или импотентен.
3. Темите които пускам тук остават недоразбрани и недооценени. Когато пусна тема за секс първите 10 отговора са от сорта на "Тоя пък пак за секс говори. Явно е много зле момчето. Сигурно никоя не му пуска и той тук решил да избива комплекси". Когато пусна пък сериозна тема никой не й обръща внимание.
4. Модките ме мразят и особено тази дето ме банна.
5. Администраторите не дават пет пари за моето мнение.
6. Чувствам се тотално пренебрегнат от жените тук заради други потребители от мъжки пол (визирам Сопрано)
7. Когато започнете да говорите ваши си женски работи аз се чувствам излишен. Никоя от вас не прави опит да интегрира мъжете тук във форума.
8. Мисля че във форума съществува полова дискриминация по отношение на мъжете. На нас тук не се гледа сериозно и най-често получаваме упреци от сорта "Какво сте се домъкнали в женски форум...."
и т.н. и т.н. .... сега не се сещам всички причини но като се сетя ще допълвам постепенно...

# 11
  • Мнения: 3 835
Точно преди малко с една съфорумка си обсъждахме нещо подобно на ЛС. В смисъл, че ни е доста скучно напоследък във форума. Скучно, безинтересно, нещо такова. Аз съм от една година някъде във форума, но все по-рядко намирам смисъл да пиша в някоя тема. Проблемът не е само в повтаряемостта им. От доста време ми минава мисълта да затворя форума, но имам много приятели тук, които ще ми липсват. Нищо, че имам телефоните им, и се чуваме и виждаме редовно. Ще ми липсва и купона, и забавните моменти. Влизам предимно вечер, и по този начин се надявам да забавя момента, в който форума ще ми омръзне напълно.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Тръгвала съм си от скука, но винаги съм се завръщала по-рано или по-късно.
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 212
Мисля, че веднъж попаднали тук - няма как да си тръгнем окончателно и завинаги  Simple Smile

Както беше направено много уместно сравнение наскоро -
Hotel California :
You can checkout any time you like,
But you can never leave!

# 14
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Не знам...май нищо засега. Или трябва всичко тук много, ама наистина много да ми е омръзнало и доскучало.
А иначе обиди , кавги и т.н. не могат да ме извадят, като се има предвид, че не съм пристрастена към форума, не възприемам това виртуално общуване на лична основа(за разлика от мнозина тук) и не се познавам реално с никого освен само с една съфорумка.

# 15
  • Мнения: 212
Както беше направено много уместно сравнение наскоро -
Hotel California :
You can checkout any time you like,
But you can never leave!

Я преведи ако обичаш за по-прости хора които не знаят английски.

# 16
  • Мнения: 2 212
Ок, ама check out има много кофти превод, обратното на check in - т.е. регистрирам се в хотел...демек отписвам се от регистъра на хотела...та значението е, че от хотел Калифорния винаги може да се отпишеш, но никога не може да го напуснеш...

# 17
  • Мнения: 212
Ок, ама check out има много кофти превод, обратното на check in - т.е. регистрирам се в хотел...демек отписвам се от регистъра на хотела...та значението е, че от хотел Калифорния винаги може да се отпишеш, но никога не може да го напуснеш...
Благодаря ...

# 18
  • Мнения: 6 893
Обида най-вероятно би ме накарала да му тегля чертата изведнъж. Но честно казано ми е трудно да си представя кава обида би ме накарала да си тръгна, поведението на повечето форумци ми е ясно и не може да ме изненада.
Иначе е напълно нормално да си намеря нещо по-интересно, което да измести форума. Даже се чудя как още не се е появило такова нещо. И всъщност продължавам да влизам защото все се надявам, че някой ден ще бъда бременна и ще мога по предназначение да използвам форума.

# 19
  • Мнения: 1 992
6. Чувствам се тотално пренебрегнат от жените тук заради други потребители от мъжки пол (визирам Сопрано)


Че той Сопрано го няма вече, как така си пренебррегнат заради него?

По темата: Бих си тръгнала, ако ми доскучее. Напоследък е скука тук нещо, но го отдавам на отпускарския месец.

# 20
  • Мнения: 4 111
Борко, аз те харесвам.
Доказа се, че и обида не може да ме изгони.
Пристрастена съм.
Само от "горе" могат да ме откажат.

# 21
  • Мнения: 6 155
Тотална липса на време  Thinking

# 22
  • Мнения: 103
1. Каквото и първия път, а то това и назрява
2. Липса на свободно време, както се очертава
3. Респективно работа в повече, а не като сега по августовски отпускарската
4. Да реша да се реселя на Луната, щото на Земяат вече има прекалено много........ ама там пък май все още няма нет
5. Синдром КС или крива слива "миризлива"
6. Еди Flutter
7. Жена, реална (никъв шанс, ма все пак) hahaha

# 23
  • Мнения: 4 726
5-та точка ме разби, признавам Mr. Green Я кажи, като страничен и обективан списващ читател  Whistling Много ли криви/миризливи има баш тук ?

# 24
  • Мнения: 103
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук. Причините са сериозни и са следните:
1. Във форума е пълно с мъжемразки. - баца, тва е женски форум все пак, нормално е всяка жена, нерешила собствените си проблеми с мъжо да ги проектира върху теб като представител на уж силния пол Mr. Green
2. Чувствам се недооценен тук. Какво имам в предвид:
  2.1. Някои мислят че съм по-малък отколкото се представям и лъжа за годините си.
  2.2. Други пък мислят че съм по-голям и нарочно се правя на малък.
  2.3. Трети мислят че съм жена.
  2.4. Четвърти допускат че съм мъж, но най-вероятно съм бил обратен или импотентен. - е нали уж не ти беше проблем бе, споко бе, мене една за здрасти ме нарече свиркаджия, пък една от модките ми каза, че съм гей, дан ти пука hahaha
3. Темите които пускам тук остават недоразбрани и недооценени. Когато пусна тема за секс първите 10 отговора са от сорта на "Тоя пък пак за секс говори. Явно е много зле момчето. Сигурно никоя не му пуска и той тук решил да избива комплекси". Когато пусна пък сериозна тема никой не й обръща внимание.
4. Модките ме мразят и особено тази дето ме банна. - бате, на ниското си още, моя проблем е по-голям Joy
5. Администраторите не дават пет пари за моето мнение. - не са и длъжни, за това са администратори
6. Чувствам се тотално пренебрегнат от жените тук заради други потребители от мъжки пол (визирам Сопрано)
7. Когато започнете да говорите ваши си женски работи аз се чувствам излишен. Никоя от вас не прави опит да интегрира мъжете тук във форума. - повтарям ли се, тва е женски форум! идваш, забавляваш се известно време и си отиваш, това е.. ако не го знаеш, тук повечето жени си имат мъже и не им дреме за другите.. мъже Mr. Green
8. Мисля че във форума съществува полова дискриминация по отношение на мъжете. hahaha hahaha hahaha На нас тук не се гледа сериозно и най-често получаваме упреци от сорта "Какво сте се домъкнали в женски форум...." hahaha hahaha hahaha
и т.н. и т.н. .... сега не се сещам всички причини но като се сетя ще допълвам постепенно...


Айде стегни се де Mr. Green Не се излагай, забавлявай се до следващия бан и след това  следващия форум Mr. Green

# 25
  • Мнения: 3 835

7. Жена, реална (никъв шанс, ма все пак) hahaha

Айде, айде, айде, още малко и ще ти повярваме.

# 26
  • Мнения: 103
5-та точка ме разби, признавам Mr. Green Я кажи, като страничен и обективан списващ читател  Whistling Много ли криви/миризливи има баш тук ?

Мога да ти кажа дори точна бройка, просто погледни уважителната и традиционна последна опция във всяка анкета, която пуснах през.... ехеехе, имам вече цели две седмици форОмен живот Mr. Green Mr. Green Mr. Green дъл ше доживея месец, м? А, Кас, что тьи думаеш? hahaha

# 27
  • Мнения: 4 555
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук.
Приветствам решението ти  Peace

# 28
  • Мнения: 103
Аз обмислям от известно време идеята да си тръгна от тук.
Приветствам решението ти  Peace


Ахахаха, Борисе, найш ко са сетих ве, дай да пуснем една темичка, нещо от рода на имат ли жените тук нужда от мъжко присъствие, защо не, и защо да, с анкетка и гласуване.. м? И може да залагаме, кинти минти найш как е, м? Аре ве, де се покри? Да пускам или да не пускам?

# 29
  • Мнения: 4 726
Не се врете между шамарите, ъъъ сливите моля. При пускането на споменатата от теб тема ще получите здрав бич.

# 30
  • Мнения: 103
Защо бе, на мен пък ще ми е хипер интересно.. (яд ще ме е само, ако не успея да си дотикам до край темичките за прераждането и за децата, другото е ала бала).

# 31
  • Мнения: 3 835
.. (яд ще ме е само, ако не успея да си дотикам до край темичките за прераждането и за децата, другото е ала бала).

Ала бала, тикаме ги с общи усилия.

# 32
  • Мнения: 2 673
Нищо не може да ме накара да напусна. Ако аз реша..
Получавам доста инфо и много да не кажа всичко по отглеждане на децата съм научила оттук! А има и много интересни теми, които не обсъждам с никого.

За мъжете във форума..Мисля, че са като бели лястовички - хем са забележими и искани, хем са доста накълвани от черните си другарки Whistling\ в това число и от мен Laughing, най-черната\

# 33
  • Мнения: 3 423
Ако наистина реша, нищо
не може да ме задържи тук.
Колкото и да имам свободно време.

# 34
  • Мнения: 3 835
Колкото и да имам свободно време.

Точно така, на мен много често ми се случва да имам свободно време, и пак не влизам, просто, не знам защо, нямам желание.

# 35
  • Мнения: 3 423
Колкото и да имам свободно време.

Точно така, на мен много често ми се случва да имам свободно време, и пак не влизам, просто, не знам защо, нямам желание.
Защото е адски скучно напоследък.
Разбира се, не визирам отчетните,
те може би са пауър отвсякъде.

# 36
  • Мнения: 17 546
Май нищо, ако аз  не го искам! Никой не може да ме обиди. Ще има и сблъсъци на мнения понякога, но в спора се ражда истината. А проблем с адаптацията където и да било не съм имала до сега. Пък  и на никого не преча.

# 37
  • София
  • Мнения: 6 743
Прекомерна ангажираност може би...., но все си мисля, че и тогава ще намирам време да открадвам по някоя минута за висене тук  Laughing Hug

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Май само един дългосрочен бан ще ме възпре да влизам.... Thinking

# 39
  • Мнения: 5 539
Може би някой ден ще реша да променя живота си из основи и тогава ще спра да влизам тук.

# 40
  • Мнения: 10 758
Не съм се замисляла Thinking
Може би, ако сама реша Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 2 386
..В смисъл, че ни е доста скучно напоследък във форума. Скучно, безинтересно, нещо такова. Аз съм от една година някъде във форума, но все по-рядко намирам смисъл да пиша в някоя тема. Проблемът не е само в повтаряемостта им. От доста време ми минава мисълта да затворя форума, но ...


Същата работа..

Може да е временно (лятно) явление.. А може и да не е.

Искам да преодолея нещо в личен план. Успея ли - вероятно ще спра да влизам.

# 42
  • Мнения: 3 405
Недей, ще ми липсваш Simple Smile
Иначе - успех (в личен план).

# 43
  • Мнения: 3 521
Липса на време, липса на интерес, бан, ако ми се възпалят хемороидите Rolling Eyes.

# 44
  • Мнения: X
Започнах да посещавам редовно форума, защото прочетох мнения на хора, заслужаващи моето уважение. Открих, че тези хора са достатъчно много на брой, за да задържат интереса ми и провокират мисленето ми.  Ако започнат да намаляват драстично, напускам и аз.

# 45
  • Мнения: 494
Ще забравя за сайта,ако се разочаровам много.Обаче аз пък съм много търпелива и не се впрягам много-много,тъй че едва ли ще е скоро... Grinning

# 46
  • Мнения: 5 713
Безинтерестност и липса на време както напоследък ми се случва. Днес повечко се задържах, защото имам за вършене куп работи, а отказвам дори да ги почна.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт