Къде предпочитате да отидете на почивка?

  • 3 257
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda
Цитат на: diviana
..Ето сега стягаме куфарите за Доминиканската Република. People Angel ....
Дивианката, а малчуганката с вас ли ще идва в Доминиканската република. Искат ли ви допълнителни ваксини да поставяте?!
Кога летите? Wink  Flutter


Е, Хондич, къде без нея? Laughing
С нас ще е Simple Smile, отиваме да празнуваме всъщност нейният рожден ден.
Днес ще ходя да проверя дали искат ваксини.
Ще летим началото на април,  всъщност веднага щом станат паспортите ни готови.

# 31
  • Мнения: 7 430
Цитат на: Mama Vessi
В БЪЛГАРИЯ  bg въпреки всичко там ми е най-добре, сред приятели. Хващаме се и отиваме на някъде по крайбрежието.


И аз така - искам да обикалям и разглеждам и други страни, но...все ме влече повече България.... newsm53...а и там има много места, които искам да подетя bg

# 32
  • usa
  • Мнения: 2 113
за мен няма значение, почивка да е. ние обичаме да пътуваме. в други държави сме почивали само в канада за сега, надявам се да успеем да си наваксаме. но и в щатите има още какво да се обикаля  Simple Smile
не можах да гласувам, няма го моят вариант.

# 33
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: Honda
Дивианката, а малчуганката с вас ли ще идва в Доминиканската република. Искат ли ви допълнителни ваксини да поставяте?!
Кога летите? Wink  Flutter

ПО принцип не искат допълнителни ваксини, освен теzи, които нормално имаш. Особено, ако си в хотел.

# 34
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
А иначе по темата. Предпочитам да виждам нови места, така че по рядко ходим до БГ. Но и там сме били два три пъти на почивка Wink

# 35
  • Мнения: 444
Цитат на: rosa
ПО принцип не искат допълнителни ваксини, освен теzи, които нормално имаш. Особено, ако си в хотел.

Да, не изискват допълнителни ваксини.
Роза, ти тук ли си била на почивка до сега?

# 36
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Цитат на: idaraiza
Роза, ти тук ли си била на почивка до сега?

В Доминиканската бях по-миналата година, в Пунта Кана Simple Smile   Много е хубаво.
А сега искахме да отидем пак до Сейшелските острови, но мъжът ми получи напоследък много високо кръвно и лекарят му му zабрани да водолаzничи/да се гмурка и zатова променихме плановете, zа да не се ядосва, че не може да се гмурка Wink . Така че бяхме на остров St. Lucia. Страхотна природа.

# 37
  • Мнения: 676
Цитат на: idaraiza
Цитат на: rosa
ПО принцип не искат допълнителни ваксини, освен теzи, които нормално имаш. Особено, ако си в хотел.

Да, не изискват допълнителни ваксини.
Роза, ти тук ли си била на почивка до сега?


И аз това знам, 4е не се изискват допълнителни ваксини когато е организирана по4ивка и е в резор. Когато ние ходихме в Пунта Кана нищо не ни искаха допълнително. Санто Доминго оба4е ми се виждаше тооолкова близко, като го гледах на картата Laughing

А сега по темата...аз гласувах за Друга Държава, много ми се иска да обиколя и видя разли4ни то4ки на света. В БГ бях това лято, не бях си ходила от 5 години, тъкмо ще ми стигне за следващите 5 Grinning

# 38
  • Мнения: 3 461
Гласувах  за друга страна.От 2 години ходим на круизи,миналата година обиколихме Карибите.На мен ми допада много,защото за малко време можеш да видиш много места и в същото време да прекараш страхотно и на кораба.Единственият недостатък е,че е скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт