Къде предпочитате да отидете на почивка?

  • 3 254
  • 38
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 793
Хондичке, гласувах 'в друга държава'. много обичам да виждам нови страни и места и никога няма да ми омръзне да посещавам други държави. засега обаче  съчетаваме почивката с виждането на роднините и затова ще почиваме пак в БГ. никак не е лошо там както всички знаем /особено на морцето/, но може  би за други години ще гледаме да мръднем до някое ново за нас местенце. а ако остане време и да посетим роднините.

# 2
  • Мнения: 4 399
Много хубава тема! И аз отдавна се канех да питам нещо подобно.

За почивка, абсолютно категорично в друга държава. В БГ аз не мога да си почина. Ходя си винаги за кратко време и имам толкова много ангажименти, че се връщам по-уморена, отколкото съм отишла. След това отивам да си почина на работа от отпуската в БГ. А и напоследък много се натъжавам като си ходя и така ме подтискат нещата които виждам, че е абсурд да си почина.

# 3
  • Мнения: 1 959
И аз гласувах в друга държава.Ето например миналата год бяхме в Куба тази се очертава да е в Австралия.То да си отидеш до БГ не е почивка (поне за мен)а ходене за уреждане на документи или както на мен ми предстои да ремонтирам жилището там.

# 4
Цитат на: Vjara
...За почивка, абсолютно категорично в друга държава. В БГ аз не мога да си почина. Ходя си винаги за кратко време и имам толкова много ангажименти, че се връщам по-уморена, отколкото съм отишла.....

Абсолютно същото е и при мене.  Embarassed  Grinning

# 5
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Отговорих с в друга държава, въпреки че реално нямам мног представа в момента как ще е, когато си отидем лятото. Но със сигурност няма да е почивка, защото ме чакат 1001 проблема.

Лошото е комбинирането на България с чужбина, защото има толкова прекрасни места, които искам, а в същото време сърцето ми също иска да е там...С една дума чакам печалба от лотарията и тогава 2-3 месеца в България и много обиколки на света..... Wink

# 6
  • Мнения: 563
Момичета, като говорим за почивки, дайте малко back-up за Доминиканската Република? Засега сме се ориентирали към Punta Cana, ако някой е ходил моля дайте инфо Simple Smile  Всичко което се сетите ще ни е от полза, включително какъв хотел да изберем, как е климата ( много ли е влажно ) и т.н.
Хайде помагайте моля

# 7
  • Мнения: 3 394
И на мен ми се ходи някъде в друго "чужбинско"-например в Италия Stuck Out Tongue Да седя по кафенета и да пия капучино, да ми викат Bella /така ли се пише Thinking / и прочие италиански екстри.

Или на карнавала в Рио Crazy Имаме познати бразилци от Рио и ни канеха на последния, но с бебето на къде Heart Eyes Пък и аз искам да си я водя насам натам!

# 8
  • Мнения: 177
и аз гласувах за "чужбина".досега сме ходили в доста държави в европа,но ми се ще да пообикалям още.ходи ми се например във финландия #Milti   а за българия всички знаем как е -докато обиколим роднини и приятели и тя "почивката" свършила..........

# 9
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
И на мен по чужбинско ми се ходи, ама тази Родина все ни влече. Всяка година сме с повръщане и разстройство след морето, не само малкия, а и мен ме хваща и като магарета упорито пак сме там. Поне след почивката обикновено съм свалила някое и друго килце  Wink

# 10
  • Мнения: 3 611
Предпочитам на почивка в БГ...
най-добре ми zвучи самичка, август месец, моренце и мотосъбор. Охх раzмечтах се... #Puppy dog

# 11
  • Мнения: 4 244
И аз като повечето от вас не мога да си почина като съм в България.
Та затова с мъжа ми пообиколихме Европа и околните села - Майорка, Гърция, Турция и Тунис.
Да не казвам че сме правили и почивки от типа "Опознай (новата) Родина, за да я обикнеш!"
Не сме пропускали и нашето Черноморие, ама има още много хляб да изядат откъм обслужване, докато стигнат "белия" свят (дано да не ми скочи някой, за тая забележка)

# 12
  • Мнения: 1 502
В БЪЛГАРИЯ  bg въпреки всичко там ми е най-добре, сред приятели. Хващаме се и отиваме на някъде по крайбрежието.

# 13
  • Мнения: 4 212
Идвай народе...насам...сезона запо4на...и е евтинийка, има за всекиго по нещо, според вкуса...... Flutter

Много бих искала да отида на по4ивка в Марина дор (Кастейон, Испания), казват, 4е било супер....ама....обикаля  ми се цяла Европа..... Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses ..по джапанки, слън4еви о4ила и талия Mr. Green

# 14
Цитат на: Teya
...., слън4еви о4ила и талия Mr. Green

Ама не я ли докара тая талия. Глей кво тичане му удари Wink  Grinning (малко остана)

Общи условия

Активация на акаунт