Мира Добрева се ожени

  • 8 776
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 3 099
е, не бъди кучка Simple Smile сватбата е била достатъчно пищна, за да се разваля , вкл. тоалети, кристали по поканите и т.н.; а и сватбата й е била цел от едно десетина години по нейни думи.

Ахъм. Пък и на колко хора е натрила носовете... как да пропусне този златен шанс. А, и Торнев са и е паднал.

# 151
  • Мнения: 7 640
е, не бъди кучка Simple Smile сватбата е била достатъчно пищна, за да се разваля , вкл. тоалети, кристали по поканите и т.н.; а и сватбата й е била цел от едно десетина години по нейни думи.

умишлено акцентираха сякаш върху един кадър, където Мира разглеждаше брачното свидетелство много критично Laughing

# 152
  • Мнения: 43
е, не бъди кучка Simple Smile сватбата е била достатъчно пищна, за да се разваля , вкл. тоалети, кристали по поканите и т.н.; а и сватбата й е била цел от едно десетина години по нейни думи.

умишлено акцентираха сякаш върху един кадър, където Мира разглеждаше брачното свидетелство много критично Laughing

Тоз кадър и аз го видях.С една доволна физиономийка гледкаше и си викаше:"Най-накрая успях да го хвана" Mr. Green

# 153
  • Мнения: 7 640
няма да чета съвсем всичко, но ме дразни цялата показност и пищност на събитието, при положение, че дамата едва ли не се жалваше колко малко пари изкарвала  Confused
В друга тема писах обаче, че й се възхищавам за признанието, че мъжът й я издържа.

# 154
  • Мнения: 1 420
Е нека са живи и здрави! Гледах репортаж от сватбата - малко излишна беше показността, ама нейсе... Хубава булка е Мира, ама роклята не ми харесва - много е натруфена.

# 155
  • Мнения: 6 417
Инфото за фамилията й не е вярно. Ще е с тиренце, защото с фамилията Добрева (на бившия й първи мъж) я помнели драгите зрители.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт