Представям ви моите девойчици!

  • 2 457
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 638
Здравейте момичета!

Най-накрая успявам да ви пиша, за да ви представя моите девойчици - Джордана и Мария-Луиза се родиха на 15 август в 20.48 и 20.59 часа и са 3095 кг и 47 см. и 2760 кг и 46 см.

Родих натурално и  въпреки че получих кръвоизлив след раждането мога да кажа, че за мен е най-прекрасното изживяване, което съм имала досега. В момента сме вече вкъщи от 2 дни. Кърмим се от първия ден - сложиха  Джордана на гърдата ми още 20 мин. след раждането - и засега от нищо не мога да се оплача!

Ще ви изпратя снимки веднага щом мога, засега трябва да почивам повече!
Прегръдки на всички!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито,да са ти живи и здрави,чакаме снимки!!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 405
ЧЕСТИТО МИЛИЧКА  bouquet  bouquet  bouquet
Не можеш да си представиш колко се зарадвах на новината.Да сте живи и здрави всички,много да се обичате и радвате на малките госпожици.Радвам се ,че всичко е минало добре.Почивай повече и ми гледай снахите Laughing
Бързо възстановяване  Hug

# 3
  • Мнения: 5 254
Честито и от мен  newsm51
Да са живи и здрави и много да ви слушкат Simple Smile
Радвам се,че всичко е минало нормално и най-вече,че се кърмите успешно,по-добро от това няма. Чакаме снимки и новини за това как се справяте в началото. Има ли кой да ти помага?
Почивай си сега и се възстановявй бързо Hug

# 4
  • Мнения: 7 803
честити бебки да растат весели и здрави  Hug

# 5
  • Мнения: 1 744
Честити девойки! Да са ви живи и здрави и само щастливи моменти заедно!

# 6
  • Мнения: 1 895
Честити рожби! Много щастливи мигове оттук нататък!  bouquet  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 12 202
   Честито и от нас  Simple Smile Да са живи и здрави и отсега нататък само приятни мигове ви пожелавам заедно. Да знаеш, че леко ти завиждам за нормалното раждане и слагането на бебки веднага на гърда  Wink Тук това не бих могла да си го представя, но отсега си имам някои планове за третето бебче  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 174
Честито и от мен,да са живи и здрави и само да ви радват!

# 9
  • Мнения: 3 336
Честити дъщерички, да са ти живи и здрави и ти пожелавам не само сега, ами никога да нямаш от какво да се оплачеш с тях Hug

# 10
  • Мнения: 649
Честити девойки!!! Да са ви живи и здрави, да ви радват много!!!  bouquet  bouquet

# 11
  • Мнения: 1 165
Скъпа, Мария! Честита радост! Вече се бяхме притеснили за теб, но ето че всичко е наред и вече гушкаш своите куклички! Поздравления! Радвам се много за вас! Прекрасно е, че се кърмите от първия миг. Бъдете много, много щастливи! И чакаме снимки на прекрасните ти госпожици!

# 12
  • Мнения: 1 419
Честитооо!!!
Страхотна новина. А как само звучи като го пишеш...  Hug

Да са ти живи и здрави дечицата, да растат без проблеми и да се грижите за тях с много любов и наслада   bouquet

# 13
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
Да са ти живи и здрави и поспаливи!  bouquet

оф,винаги съм искала близнаци и аз ,но..... ooooh!

# 14
  • Мнения: 78
Честито!
Страхотна новина... newsm03 newsm03 Да са живи и много здрави и само хубави неща да ви се случват!!!

Общи условия

Активация на акаунт