прекрасната свекъра

  • 4 024
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 908
Да ти е жива и здрава свекървата.    bouquet
За мен лично няма добра свекърва,но се радвам да чета такива теми-явно други мислят различно. Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 123
моята сетуация е също като твоята,аз много дяржа на тази жена а същото получавам и от нея.Взаимно се уважаваме и обичаме.Е тя не е живяла живота на твоята свекърва но това не и прече да е мила и да ме отменя за всяка една домакинска работа.Живея с нея вече 4 години и няма за какво да се оплача дано и за напред да е така........Еми да има добри свекърви солкото и да не ви се вярва............

# 17
И аз влизам с двата крака в клуба на снахите с прекрасни свекърви! Моето лично мнение е, че когато има неразбирателство между снаха и свекърва това се дължи до голяма степен на предубеденост или от едната страна или от другата, понякога и от двете. Не е възможно с малко повече търпимост, широк мироглед и чувство за хумор отношенията да не се нормализират. Но трябва да има желание и усилия и от двете страни за това.

# 18
  • Мнения: 11 003
Има и такива свекита, да. Лично аз познавам 3 такива, супер готини, но за съжаление, нито една от тях не е моя  Mr. Green

Че как, чуждото винаги е по-хубаво. Wink

# 19
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Няма такова животно... newsm78

# 20
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Мила,ти просто не си стояла достатъчно време при нея и не си и дала възможност да си покаже рогцата.
П.П. Заглавието ти е грешно

# 21
  • Мнения: 941
Моята е такава. Ако със мъжа ми съм уцелила шестица от тотото, то с нея съм ударила ДЖАКПОТА. Може би причината е че и двете сме родени на една и съща дата (скорпиони сме) и много си приличаме, по характер, мироглед. Еднакво действаме в различни ситуации. Обичам си я и и викам "майче". А тя "кажи мамо". Добър човек е. Препатила е от снахи. Уважавам я и наистина трябва да се постарая за да бъда толкова все опрощаваща, търпелива и добра. колкото е тя. Мога да плача на рамото и да очаквам майчина ласка.
Мъжът ми обича да казва:
"аз съм пълно доказателство, че мъжете си търсят копия на майките, при мен попадението е стопроцентово"

п.с. забравих да споделя че детето ми от първия брак го посрещна с думите "на баба хубавицата" и сега и малката мре за нея и и вика "бабе" и мама с нищо не я дели от другите си "кръвни" внуци.
Това е майката за която съм мечтала. Дори и моята родна майка, която от 10 години съм виждала около 5 пъти, я харесва и ми нарежда да я слушам.

Последна редакция: вт, 21 авг 2007, 15:11 от mother-of-pearl

# 22
  • Мнения: 2 908
Това ми звучи като приказка някаква newsm78.Аз моята майка за 10 години я видях 1 път,така,че отдавна не ми е нужна майчина ласка Confused-пък било то свекърска...
Но определено,ми е интересно да следя темата Laughing

# 23
  • Мнения: 4 668
Моята свекърва също имаше желание да играе ролята на светица , ама при нея все си е на думи  Mr. Green Много приказва и се изтъква , но нищичко не е на дела ...
Честно казано - каквото и да направи , не вярвам , че някога ще мога да я харесам дори малко ... Изпитвам вътрешна непоносимост към нея / не без причина естествено / ...
Радвам се за авторката , че е случила ...   bouquet
Аз не държа на добра свекърва - и тази не ми пречи , защото така съм си постлала .

# 24
  • Мнения: 674
 Такива сме си добрички от Самоков! Joy

 Наистина е похвално това, което пишеш! Явно има и като твоята свекърва!  newsm78
 Ама повечето са лоши #Cussing out или не се сещат, че могат да помогнат с нещо Whistling, или помагат с каквото не трябва ooooh!......

# 25
  • Мнения: 80
И аз искам да се похваля с моята свекърва. Много си я обичам и уважам. Уважавам я и задето е дала живот на съпруга ми,отгледала го е и го е възпитала.
Помага ми много и аз на нея когато имам възможност. Къткаме си се взаимно,споделяме си много. Пожелавам си да ми е жива и здрава и все така добра и обичлива. Живот и здраве ако имаме второ дете и то е момиче ще го кръстим на нея.
Прегръщам я силно и я целувам. Hug

# 26
  • Мнения: 459
Моята е такава. Ако със мъжа ми съм уцелила шестица от тотото, то с нея съм ударила ДЖАКПОТА. Може би причината е че и двете сме родени на една и съща дата (скорпиони сме) и много си приличаме, по характер, мироглед. Еднакво действаме в различни ситуации. Обичам си я и и викам "майче". А тя "кажи мамо". Добър човек е. Препатила е от снахи. Уважавам я и наистина трябва да се постарая за да бъда толкова все опрощаваща, търпелива и добра. колкото е тя. Мога да плача на рамото и да очаквам майчина ласка.
Мъжът ми обича да казва:
"аз съм пълно доказателство, че мъжете си търсят копия на майките, при мен попадението е стопроцентово"

п.с. забравих да споделя че детето ми от първия брак го посрещна с думите "на баба хубавицата" и сега и малката мре за нея и и вика "бабе" и мама с нищо не я дели от другите си "кръвни" внуци.
Това е майката за която съм мечтала. Дори и моята родна майка, която от 10 години съм виждала около 5 пъти, я харесва и ми нарежда да я слушам.


Имайки предвид, че сте Скорпиони, нормално. Те почти не говорят.

# 27
  • Мнения: 76
Моята свекърва е прекресна.
Живяла съм с нея само 3м. и тя ми беше на гости, ама лошо за нея не мога да кажа, верно че готви много мазно и много увеличава звука на телевизора, но  много ни помага и никога не ни се меси, абе кефи ме и затова кръстих дъщеря си на нея.

# 28
Да ви се похваля и аз имам страхотна свекърва доста време живяхме заедно и не мога да се оплача нещо от нея.Дори на моменти я чувствах близка колкото маика ми.А когато се роди внучето стана още по-всеотдаина.В момента е в чужбина и много ми липсва  bouquet

# 29
  • Bapнa
  • Мнения: 762
И моята е много готина, но свекър ми .... #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт