Препоръ4айте ми марка обувки, освен "Колев и Колев" :)

  • 6 844
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 672
Къде в София има магазини на Geox?
Има срещу бившия Дет Маг/не помня улицата Embarassed/,и на Витошка знам че има....
Есенните обувки -от 89лв - на 49лв ги взех аз,а ботушките- от 120лв - на 68лв Peace

# 46
  • Мнения: 5 255
Къде в София има магазини на Geox?
ул.Съборна, на ъгъла с ул.Леге
бул.Витоша, на ъгъла с  newsm78 Гладстон/не съм сигурна/ срещу м-н Саламандър
София Сити Център

# 47
  • София
  • Мнения: 4 397
GEOX препоръчвам аз. Сега ще взимам ботушки от там. Има намаление до около 10 септември и цените са добри.
Какви са цените?

И аз съм супер доволна от GEOX преди два дни му взехме от Бургас маратонки за 59лв., а гледах и тук в София на Витошка имаше намаление на детските маратонки ама нямаше номер от моделите който харесах.

# 48
  • София
  • Мнения: 11 692
Добре,а в момента има ли намаление на есенни модели за момиченце?

# 49
  • Мнения: 1 091
 vnd и  mam@, благодаря! Аз все си мисля, 4е този на Витошка го затвориха...или може би са го преместили newsm78. Трябва да се разходим до там тези дни. Знаете ли дали още има намаление?

# 50
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
vnd и  mam@, благодаря! Аз все си мисля, 4е този на Витошка го затвориха...или може би са го преместили newsm78. Трябва да се разходим до там тези дни. Знаете ли дали още има намаление?

 Не са го затворили,снощи минах покрай него,там си беше. Mr. GreenНа витрината пишеше,че има намаление,но не съм ги гледала,не съм фен на GEOX.

# 51
  • София
  • Мнения: 4 397
Добре,а в момента има ли намаление на есенни модели за момиченце?
В Бургаския е пълно с маратонки  Mr. Green късмет, че минахме да видим кумувете та влезнах и взех на малкия едни  Peace, ама в този на Витошка тука минах преди месец имаше, но значително по малко модели и за момичета и за момчета не знам какво е останало.

# 52
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Хайде да кажа,снощи минавайки покрай него реших да вляза...,е нема по-грозни обувки.На външен вид абсолютни дървете,имах голямо желание да харесам нещо на моите палавници,ама тц.Нищо не ми хвана око. Confused

# 53
  • Мнения: 239
Аз пък искам да кажа, че купих преди 3-4 дни уникални ботички от GEOX в Бургас на сина ми, който е на 2г.-новата колекция 2007! И  всички маратонки, сандалки и обувчици, които съм му купувала от там са страхотни! По вкус и по цвет приятели нет Laughing Laughing Laughing!!!

# 54
  • София
  • Мнения: 2 164
Добре,а в момента има ли намаление на есенни модели за момиченце?
Не се хаби да се разхождаш, по-грозни обувки не съм виждала. Знам как обличаш Мелата, със сигурност няма да ти харесат  Laughing.
Пагпа и Перлина имат много хубави модели.
Иначе дъщеря ми тази есен ще е с обувки на Колев и Колев.

# 55
  • София
  • Мнения: 11 692
Добре,а в момента има ли намаление на есенни модели за момиченце?
Не се хаби да се разхождаш, по-грозни обувки не съм виждала. Знам как обличаш Мелата, със сигурност няма да ти харесат  Laughing.
Пагпа и Перлина имат много хубави модели.
Иначе дъщеря ми тази есен ще е с обувки на Колев и Колев.

Благодаря за комплимента  Hug!Все още не сме си намерили обувки и май утре трябва да го направим!

# 56
  • Мнения: 1 091
Аз пък му купих на баткото Геокс, готин е модела, отстрани светят като стъпва /той затова то4но тези избра де Laughing/ и много им се кефи детето. В4ера оба4е като се прибра от у4илище, кра4етата му пак бяха леко влажни...Пък си мислех, 4е с тези дишащи маратонки не трябва да се потят краката newsm78

# 57
  • Мнения: 912
А някоя от Вас купила ли е есенни/зимни обувки на Фишър Прайс и ако да-може ли да ги покаже Blush

# 58
  • Мнения: 636
Щом си в "Младост", мини и покрай хотел "Плиска". В сградата на самия хотел има магазинчета, едно от тях е за обувки. Фирмата не я помня, но обувчиците са много хубави, от естествена кожа, със супинаторни възглавнички, с укрепена пета. Цените им са горе-долу като на "Колев и Колев".

# 59
  • София
  • Мнения: 44 030
Щом си в "Младост", мини и покрай хотел "Плиска". В сградата на самия хотел има магазинчета, едно от тях е за обувки. Фирмата не я помня, но обувчиците са много хубави, от естествена кожа, със супинаторни възглавнички, с укрепена пета. Цените им са горе-долу като на "Колев и Колев".

Минимен е марката.

Общи условия

Активация на акаунт